Adult

  1. Adult
  2. Puppy
  3. Senior
Language
Help

14 products

KATAKAN Wet food with chicken for adult dogs tub 300 g
1
(3,33 € / Kg)

KATAKAN Wet food with chicken for adult dogs tub 300 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,50 €
2 units cost 1,50 €(2,50 € / Kg)
KATAKAN Wet food with ox for adult dogs tub 300 g
1
(3,33 € / Kg)

KATAKAN Wet food with ox for adult dogs tub 300 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,50 €
2 units cost 1,50 €(2,50 € / Kg)
KATAKAN Wet dog food chicken meatballs in gravy tin 400 g
1,29
(3,22 € / Kg)

KATAKAN Wet dog food chicken meatballs in gravy tin 400 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,65 €
2 units cost 1,94 €(2,42 € / Kg)
KATAKAN Wet dog food meatballs in gravy with beef and vegetables for adult dogs tin 1,2 kg
1,65
(1,38 € / Kg)
KATAKAN Wet dog food meatballs in gravy with beef for adult dogs tin 400 g
1,29
(3,22 € / Kg)

KATAKAN Wet dog food meatballs in gravy with beef for adult dogs tin 400 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,65 €
2 units cost 1,94 €(2,42 € / Kg)
KATAKAN Wet dog food meatballs in gravy with chicken and vegetables for adult dogs tin 1,2 kg
1,65
(1,38 € / Kg)
GIMDOG Shiny wet dog food with chicken 2-pack tins 85 g
4,05
(23,82 € / Kg)
GIMDOG Shiny wet dog food with tuna and ox 2-pack tins 85 g
4,05
(23,82 € / Kg)
GIMDOG Pure Delight wet dog food with chicken tin 150 g
2,29
(15,27 € / Kg)
GIMDOG Pure Delight wet dog food with chicken and tuna for small breed dogs, gluten-free tin 85 g
1,59
(18,71 € / Kg)
GIMDOG Pure Delight wet dog food with chicken tin 85 g
1,59
(18,71 € / Kg)
GIMDOG Pure Delight wet dog food with tuna and beef for mini breed dogs, gluten-free tin 85 g
1,59
(18,71 € / Kg)
PIPER lamb, carrots and wholegrain rice wet dog food tin 400 g
1,99
(4,98 € / Kg)

PIPER lamb, carrots and wholegrain rice wet dog food tin 400 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,60 €
2 units cost 2,59 €(3,23 € / Kg)
PIPER wet dog food with lamb tin 400 g
2,75
(6,88 € / Kg)

PIPER wet dog food with lamb tin 400 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,83 €
2 units cost 3,58 €(4,47 € / Kg)

Speak now…