Offers in Pets Shop

Language
Help

16 products

GOURMET Nature's Creations Exquisite Puree snacks with chicken for adult cats 5 container 10 g
2,65
(53 € / Kg)

GOURMET Nature's Creations Exquisite Puree snacks with chicken for adult cats 5 container 10 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,77 €
3 units cost 5,30 €(35,33 € / Kg)
GOURMET Nature's Creations Exquisite Puree snacks with ox for adult cats 5 containers 10 g
2,85
(57 € / Kg)

GOURMET Nature's Creations Exquisite Puree snacks with ox for adult cats 5 containers 10 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,90 €
3 units cost 5,70 €(38 € / Kg)
GOURMET Nature's Creations Exquisite Puree snacks with salmon for adult cats 5 containers 10 g
2,65
(53 € / Kg)

GOURMET Nature's Creations Exquisite Puree snacks with salmon for adult cats 5 containers 10 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,77 €
3 units cost 5,30 €(35,33 € / Kg)
ROYAL CANIN Sterilised wet cat food in sauce for sterilised adult cats sachet 85 g
1,45
(17,06 € / Kg)

ROYAL CANIN Sterilised wet cat food in sauce for sterilised adult cats sachet 85 g

4for3
When you buy 4, each unit costs . 1,09 €
4 units cost 4,35 €(12,79 € / Kg)
ROYAL CANIN Instinctive wet cat food in sauce for adult cats sachet 85 g
1,45
(17,06 € / Kg)

ROYAL CANIN Instinctive wet cat food in sauce for adult cats sachet 85 g

4for3
When you buy 4, each unit costs . 1,09 €
4 units cost 4,35 €(12,79 € / Kg)
ROYAL CANIN Sterilised wet cat food in jelly for sterilised adult cats sachet 85 g
1,60
(18,82 € / Kg)

ROYAL CANIN Sterilised wet cat food in jelly for sterilised adult cats sachet 85 g

4for3
When you buy 4, each unit costs . 1,20 €
4 units cost 4,80 €(14,12 € / Kg)
ROYAL CANIN Sensory Taste wet cat food in sauce for adult cats sachet 85 g
1,60
(18,82 € / Kg)

ROYAL CANIN Sensory Taste wet cat food in sauce for adult cats sachet 85 g

4for3
When you buy 4, each unit costs . 1,20 €
4 units cost 4,80 €(14,12 € / Kg)
ROYAL CANIN Sensory Feel wet cat food in sauce for adult cats sachet 85 g
1,60
(18,82 € / Kg)

ROYAL CANIN Sensory Feel wet cat food in sauce for adult cats sachet 85 g

4for3
When you buy 4, each unit costs . 1,20 €
4 units cost 4,80 €(14,12 € / Kg)
ROYAL CANIN Kitten wet cat food in sauce for kittens sachet 85 g
1,45
(17,06 € / Kg)

ROYAL CANIN Kitten wet cat food in sauce for kittens sachet 85 g

4for3
When you buy 4, each unit costs . 1,09 €
4 units cost 4,35 €(12,79 € / Kg)
ROYAL CANIN Kitten wet cat food in jelly for kittens sachet 85 g
1,45
(17,06 € / Kg)

ROYAL CANIN Kitten wet cat food in jelly for kittens sachet 85 g

4for3
When you buy 4, each unit costs . 1,09 €
4 units cost 4,35 €(12,79 € / Kg)
ROYAL CANIN Kitten Sterilised wet cat food in jelly for sterilised kittens sachet 85 g
1,60
(18,82 € / Kg)

ROYAL CANIN Kitten Sterilised wet cat food in jelly for sterilised kittens sachet 85 g

4for3
When you buy 4, each unit costs . 1,20 €
4 units cost 4,80 €(14,12 € / Kg)
ROYAL CANIN comida húmeda para gatitos esterilizados en salsa container 85 g
1,60
(18,82 € / Kg)

ROYAL CANIN comida húmeda para gatitos esterilizados en salsa container 85 g

4for3
When you buy 4, each unit costs . 1,20 €
4 units cost 4,80 €(14,12 € / Kg)
ROYAL CANIN Ageing wet cat food in sauce for senior cats sachet 85 g
1,45
(17,06 € / Kg)

ROYAL CANIN Ageing wet cat food in sauce for senior cats sachet 85 g

4for3
When you buy 4, each unit costs . 1,09 €
4 units cost 4,35 €(12,79 € / Kg)
ROYAL CANIN Puppy wet dog food for mini breed puppies sachet 85 g
1,59
(18,71 € / Kg)

ROYAL CANIN Puppy wet dog food for mini breed puppies sachet 85 g

4for3
When you buy 4, each unit costs . 1,19 €
4 units cost 4,77 €(14,03 € / Kg)
ROYAL CANIN Puppy wet dog food for large breed puppies container 140 g
1,79
(12,79 € / Kg)

ROYAL CANIN Puppy wet dog food for large breed puppies container 140 g

4for3
When you buy 4, each unit costs . 1,34 €
4 units cost 5,37 €(9,59 € / Kg)
ROYAL CANIN Puppy wet dog food for medium breed puppies sachet 140 g
1,79
(12,79 € / Kg)

ROYAL CANIN Puppy wet dog food for medium breed puppies sachet 140 g

4for3
When you buy 4, each unit costs . 1,34 €
4 units cost 5,37 €(9,59 € / Kg)

.

Speak now…