Offers in Cats

Language
Help

8 products

BREKKIES Delicious cat food with a selection of poultry, vegetables and grains for adult cats bag 3 kg
14,05
(4,68 € / Kg)

BREKKIES Delicious cat food with a selection of poultry, vegetables and grains for adult cats bag 3 kg

3for2
When you buy 3, each unit costs . 9,37 €
3 units cost 28,10 €(3,12 € / Kg)
BREKKIES Delicious cat food with a selection of fish, vegetables and grains for adult cats bag 3 kg
14,05
(4,68 € / Kg)

BREKKIES Delicious cat food with a selection of fish, vegetables and grains for adult cats bag 3 kg

3for2
When you buy 3, each unit costs . 9,37 €
3 units cost 28,10 €(3,12 € / Kg)
DENTALIFE dental snack for cats with chicken container 40 g
2
(50 € / Kg)

DENTALIFE dental snack for cats with chicken container 40 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,33 €
3 units cost 4 €(33,33 € / Kg)
DENTALIFE dental snack for cats with salmon container 40 g
2
(50 € / Kg)

DENTALIFE dental snack for cats with salmon container 40 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,33 €
3 units cost 4 €(33,33 € / Kg)
SHEBA Selezione wet cat food in sauce selection of meats 4 sachets 85 g
3,55
(10,44 € / Kg)

SHEBA Selezione wet cat food in sauce selection of meats 4 sachets 85 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,37 €
3 units cost 7,10 €(6,96 € / Kg)
SHEBA Selezione wet cat food selection of fish in sauce 4 sachets 85 g
3,55
(10,44 € / Kg)

SHEBA Selezione wet cat food selection of fish in sauce 4 sachets 85 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,37 €
3 units cost 7,10 €(6,96 € / Kg)
SHEBA Delicatezze wet cat food selection of fish and poultry in jelly 4 sachets 85 g
3,55
(10,44 € / Kg)

SHEBA Delicatezze wet cat food selection of fish and poultry in jelly 4 sachets 85 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,37 €
3 units cost 7,10 €(6,96 € / Kg)
SHEBA Delicatezze wet cat food poultry selection in jelly 4 sachets 85 g
3,55
(10,44 € / Kg)

SHEBA Delicatezze wet cat food poultry selection in jelly 4 sachets 85 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,37 €
3 units cost 7,10 €(6,96 € / Kg)

.

Speak now…