Offers in Pets Shop

Language
Help

8 products

FRED&RITA rod cat toy with navy blue ball with feather 1 each
3,25

FRED&RITA rod cat toy with navy blue ball with feather 1 each

2nd-30%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,28 €
2 units cost 5,53 €
FRED&RITA rod cat toy with sky blue ball with feather 1 each
3,25

FRED&RITA rod cat toy with sky blue ball with feather 1 each

2nd-30%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,28 €
2 units cost 5,53 €
GOURMET Nature's Creations Exquisite Puree snacks with chicken for adult cats 5 container 10 g
2,99
(59,80 € / Kg)

GOURMET Nature's Creations Exquisite Puree snacks with chicken for adult cats 5 container 10 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,50 €
2 units cost 4,49 €(44,85 € / Kg)
GOURMET Nature's Creations Exquisite Puree snacks with ox for adult cats 5 containers 10 g
2,99
(59,80 € / Kg)

GOURMET Nature's Creations Exquisite Puree snacks with ox for adult cats 5 containers 10 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,50 €
2 units cost 4,49 €(44,85 € / Kg)
GOURMET Nature's Creations Exquisite Puree snacks with salmon for adult cats 5 containers 10 g
2,99
(59,80 € / Kg)

GOURMET Nature's Creations Exquisite Puree snacks with salmon for adult cats 5 containers 10 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,50 €
2 units cost 4,49 €(44,85 € / Kg)
4VETS Natural Gastro Intestinal wet cat food with turkey tin 185 g
3,29
(17,78 € / Kg)

4VETS Natural Gastro Intestinal wet cat food with turkey tin 185 g

2nd-40%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,97 €
2 units cost 5,26 €(14,23 € / Kg)
4VETS Natural Urinary Non-Struvite wet food with turkey and lamb for cats tin 185 g
3,29
(17,78 € / Kg)

4VETS Natural Urinary Non-Struvite wet food with turkey and lamb for cats tin 185 g

2nd-40%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,97 €
2 units cost 5,26 €(14,23 € / Kg)
4VETS Natural Weight Reduction wet food for adult cats with turkey and rabbit tin 185 g
3,29
(17,78 € / Kg)

4VETS Natural Weight Reduction wet food for adult cats with turkey and rabbit tin 185 g

2nd-40%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,97 €
2 units cost 5,26 €(14,23 € / Kg)

.

Speak now…