Offers in Pets Shop

Language
Help

27 products

ARTERO Dfender repairing cream for dogs and cats container 75 ml
20,37
18,30
(174,29 € / Litre)
ADVANCE Sensitive dog food with lamb and rice for adult dogs bag 3 kg
24,99
21,99
(7,33 € / Kg)
ADVANCE Sensitive dog food with salmon and rice for large and medium breed adult dogs bag 3 kg
24,99
21,99
(7,33 € / Kg)
ADVANCE Adult dog food with chicken and rice for medium breed adult dogs bag 3 kg
20,99
19,99
(6,66 € / Kg)
ADVANCE Light dog food with chicken for medium breed adult dogs bag 3 kg
24,99
21,99
(7,33 € / Kg)
ADVANCE Puppy Sensitive dog food with salmon for puppies bag 3 kg
23,99
21,99
(7,33 € / Kg)
ADVANCE Puppy Maxi dog food with chicken and rice for large breed puppies bag 3 kg
23,99
19,99
(6,66 € / Kg)
ADVANCE Puppy Medium dog food with chicken and rice for medium breed puppies bag 3 kg
23,99
19,99
(6,66 € / Kg)
ADVANCE Senior dog food with chicken and rice for medium breed senior dogs bag 3 kg
24,99
19,99
(6,66 € / Kg)
ADVANCE Light dog food with chicken for adult dogs bag 3 kg
24,99
21,99
(7,33 € / Kg)
ADVANCE Adult dog food with chicken and rice for mini breed adult dogs bag 3 kg
21,99
19,99
(6,66 € / Kg)
ADVANCE Sensitive dog food with salmon and rice for mini adult dogs bag 3 kg
24,99
21,99
(7,33 € / Kg)
ADVANCE Puppy Mini dog food with chicken and rice for mini breed puppies bag 3 kg
23,99
19,99
(6,66 € / Kg)
ADVANCE Senior dog food with chicken and rice for mini breed senior dogs bag 3 kg
24,99
19,99
(6,66 € / Kg)
LILY'S KITCHEN Woofbrush dental snacks for medium breed dogs container 196 g
8,09
(41,28 € / Kg)

LILY'S KITCHEN Woofbrush dental snacks for medium breed dogs container 196 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 4,05 €
2 units cost 12,14 €(30,96 € / Kg)
LILY'S KITCHEN Woofbrush dental snacks for mini breed dogs container 154 g
7,29
(47,34 € / Kg)

LILY'S KITCHEN Woofbrush dental snacks for mini breed dogs container 154 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 3,65 €
2 units cost 10,94 €(35,50 € / Kg)
LILY'S KITCHEN Dog snacks in the shape of a sausage with duck and venison container 70 g
3,85
(55 € / Kg)

LILY'S KITCHEN Dog snacks in the shape of a sausage with duck and venison container 70 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,93 €
2 units cost 5,78 €(41,25 € / Kg)
LILY'S KITCHEN Grain Free dog snacks in shape of a burger with chia and curly kale container 70 g
3,85
(55 € / Kg)

LILY'S KITCHEN Grain Free dog snacks in shape of a burger with chia and curly kale container 70 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,93 €
2 units cost 5,78 €(41,25 € / Kg)
LILY'S KITCHEN Grain Free senior dog snacks with turkey and white fish container 70 g
3,99
(57 € / Kg)

LILY'S KITCHEN Grain Free senior dog snacks with turkey and white fish container 70 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2 €
2 units cost 5,99 €(42,75 € / Kg)
LILY'S KITCHEN Grain Free dog snacks with chicken and salmon for puppies container 70 g
3,99
(57 € / Kg)

LILY'S KITCHEN Grain Free dog snacks with chicken and salmon for puppies container 70 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2 €
2 units cost 5,99 €(42,75 € / Kg)
LILY'S KITCHEN Grain Free pork and apple sausages snack for adult dogs container 70 g
3,99
(57 € / Kg)

LILY'S KITCHEN Grain Free pork and apple sausages snack for adult dogs container 70 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2 €
2 units cost 5,99 €(42,75 € / Kg)
LILY'S KITCHEN chicken fillets snacks for adult dogs Grain Free container 70 g
3,99
(57 € / Kg)

LILY'S KITCHEN chicken fillets snacks for adult dogs Grain Free container 70 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2 €
2 units cost 5,99 €(42,75 € / Kg)
LILY'S KITCHEN Grain Free chicken and beef strips snack for adult dogs container 70 g
3,99
(57 € / Kg)

LILY'S KITCHEN Grain Free chicken and beef strips snack for adult dogs container 70 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2 €
2 units cost 5,99 €(42,75 € / Kg)
KATAKAN Wet food with chicken for adult dogs tub 300 g
1
(3,33 € / Kg)

KATAKAN Wet food with chicken for adult dogs tub 300 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,50 €
2 units cost 1,50 €(2,50 € / Kg)

.

Speak now…