Offers in Pets Shop

Language
Help

8 products

BREKKIES Cat food with beef, vegetables and grains for adult cats bag 3,5 kg
11,65
(3,33 € / Kg)

BREKKIES Cat food with beef, vegetables and grains for adult cats bag 3,5 kg

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 5,83 €
2 units cost 17,48 €(2,50 € / Kg)
BREKKIES Cat food with salmon, tuna and vegetables for adult cats bag 3,5 kg
11,70
(3,34 € / Kg)

BREKKIES Cat food with salmon, tuna and vegetables for adult cats bag 3,5 kg

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 5,85 €
2 units cost 17,55 €(2,51 € / Kg)
BREKKIES Delicious dog food with ox, vegetables and grains for adult cats bag 3 kg
10,10
9,70
(3,23 € / Kg)

BREKKIES Delicious dog food with ox, vegetables and grains for adult cats bag 3 kg

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 4,85 €
2 units cost 14,55 €(2,43 € / Kg)
BREKKIES Tenderissimo dog food with ox, vegetables and grains for adult cats bag 2,5 kg
10,10
9,75
(3,90 € / Kg)

BREKKIES Tenderissimo dog food with ox, vegetables and grains for adult cats bag 2,5 kg

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 4,88 €
2 units cost 14,63 €(2,93 € / Kg)
BREKKIES Delicious dog food with salmon, vegetables and grains for adult cats bag 2,7 kg
10
9,68
(3,59 € / Kg)

BREKKIES Delicious dog food with salmon, vegetables and grains for adult cats bag 2,7 kg

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 4,84 €
2 units cost 14,52 €(2,69 € / Kg)
ADVENTUROS Strips venison-flavour dog snacks container 90 g
2
(22,22 € / Kg)

ADVENTUROS Strips venison-flavour dog snacks container 90 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,60 €
2 units cost 2,60 €(14,44 € / Kg)
ADVENTUROS Nuggets boar-flavour dog snacks container 90 g
2
(22,22 € / Kg)

ADVENTUROS Nuggets boar-flavour dog snacks container 90 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,60 €
2 units cost 2,60 €(14,44 € / Kg)
ADVENTUROS Nuggets boar-flavour dog snacks container 300 g
4,79
(15,97 € / Kg)

ADVENTUROS Nuggets boar-flavour dog snacks container 300 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,44 €
2 units cost 6,23 €(10,38 € / Kg)

.

Speak now…