Offers in Cats

Language
Help

10 products

BREKKIES Delicious cat food with chicken, turkey, vegetables and grains for adult cats bag 900 g
4,39
3,95
(4,39 € / Kg)
BREKKIES Delicious cat food with a selection of poultry, vegetables and grains for adult cats bag 3 kg
14,05
(4,68 € / Kg)

BREKKIES Delicious cat food with a selection of poultry, vegetables and grains for adult cats bag 3 kg

3for2
When you buy 3, each unit costs . 9,37 €
3 units cost 28,10 €(3,12 € / Kg)
BREKKIES Delicious cat food with a selection of fish, vegetables and grains for adult cats bag 3 kg
14,05
(4,68 € / Kg)

BREKKIES Delicious cat food with a selection of fish, vegetables and grains for adult cats bag 3 kg

3for2
When you buy 3, each unit costs . 9,37 €
3 units cost 28,10 €(3,12 € / Kg)
GIMCAT Multivitamin paste for cats tube 100 g
10,59
(105,90 € / Kg)

GIMCAT Multivitamin paste for cats tube 100 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 5,30 €
2 units cost 15,89 €(79,43 € / Kg)
GIMCAT Kitten Tabs vitamins for kittens container 40 g
2,55
(63,75 € / Kg)

GIMCAT Kitten Tabs vitamins for kittens container 40 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,28 €
2 units cost 3,83 €(47,81 € / Kg)
GIMCAT Expert Line healthy growth multi-vitamin paste for kittens container 50 g
5,99
(119,80 € / Kg)

GIMCAT Expert Line healthy growth multi-vitamin paste for kittens container 50 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 3 €
2 units cost 8,99 €(89,85 € / Kg)
GIMCAT Expert Line multivitamin paste for senior cats container 50 g
5,99
(119,80 € / Kg)

GIMCAT Expert Line multivitamin paste for senior cats container 50 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 3 €
2 units cost 8,99 €(89,85 € / Kg)
GIMCAT Digestion gastrointestinal paste for cats tube 50 g
6,29
(125,80 € / Kg)

GIMCAT Digestion gastrointestinal paste for cats tube 50 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 3,15 €
2 units cost 9,44 €(94,35 € / Kg)
DENTALIFE dental snack for cats with chicken container 40 g
2
(50 € / Kg)

DENTALIFE dental snack for cats with chicken container 40 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,33 €
3 units cost 4 €(33,33 € / Kg)
DENTALIFE dental snack for cats with salmon container 40 g
2
(50 € / Kg)

DENTALIFE dental snack for cats with salmon container 40 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,33 €
3 units cost 4 €(33,33 € / Kg)

.

Speak now…