General food GALLO

Language
Help

22 products

GALLO penne pasta No. 6 packet 900 g
2,66
2,57
(2,86 € / Kg)

GALLO penne pasta No. 6 packet 900 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,77 €
2 units cost 3,34 €(1,86 € / Kg)
GALLO Nature wholegrain striped penne packet 450 g
1,97
1,93
(4,29 € / Kg)

GALLO Nature wholegrain striped penne packet 450 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,58 €
2 units cost 2,51 €(2,79 € / Kg)
GALLO ribbed macaroni packet 900 g
2,66
2,57
(2,86 € / Kg)

GALLO ribbed macaroni packet 900 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,77 €
2 units cost 3,34 €(1,86 € / Kg)
GALLO 3-minute thin penne packet 400 g
1,55
1,51
(3,78 € / Kg)

GALLO 3-minute thin penne packet 400 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,45 €
2 units cost 1,96 €(2,45 € / Kg)
GALLO Ensaladas penne macaroni with tomato and spinach packet 450 g
1,87
1,86
(4,13 € / Kg)

GALLO Ensaladas penne macaroni with tomato and spinach packet 450 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,24 €
3 units cost 3,72 €(2,76 € / Kg)
GALLO spaghetti no.3 packet 900 g
2,66
2,57
(2,86 € / Kg)

GALLO spaghetti no.3 packet 900 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,77 €
2 units cost 3,34 €(1,86 € / Kg)
GALLO Nature wholegrain spaghetti packet 450 g
1,97
1,93
(4,29 € / Kg)

GALLO Nature wholegrain spaghetti packet 450 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,58 €
2 units cost 2,51 €(2,79 € / Kg)
GALLO spaghetti 3-minute fine pasta packet 400 g
1,55
1,51
(3,78 € / Kg)

GALLO spaghetti 3-minute fine pasta packet 400 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,45 €
2 units cost 1,96 €(2,45 € / Kg)
GALLO spaghetti no.3 packet 675 g
1,85
1,69
(2,50 € / Kg)
GALLO noodles packet 900 g
2,66
2,57
(2,86 € / Kg)

GALLO noodles packet 900 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,77 €
2 units cost 3,34 €(1,86 € / Kg)
GALLO No. 0 noodle packet 900 g
2,66
2,57
(2,86 € / Kg)

GALLO No. 0 noodle packet 900 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,77 €
2 units cost 3,34 €(1,86 € / Kg)
GALLO Nature wholegrain noodles packet 400 g
2,13
2,08
(5,20 € / Kg)
GALLO No. 4 noodle packet 675 g
1,85
1,69
(2,50 € / Kg)
GALLO Disney Nemo pasta ideal with stock bag 350 g
2,29
2,25
(5,36 € / Kg)

GALLO Disney Nemo pasta ideal with stock bag 350 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,68 €
2 units cost 2,93 €(3,48 € / Kg)
GALLO Ensaladas fusilli pasta with tomato and spinach packet 450 g
1,87
1,86
(4,13 € / Kg)

GALLO Ensaladas fusilli pasta with tomato and spinach packet 450 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,24 €
3 units cost 3,72 €(2,76 € / Kg)
GALLO pasta spirals with tomato and spinach 3-minute fine pasta packet 400 g
1,87
1,86
(4,65 € / Kg)

GALLO pasta spirals with tomato and spinach 3-minute fine pasta packet 400 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,56 €
2 units cost 2,42 €(3,02 € / Kg)
GALLO Ensaladas farfalle pasta with tomato and spinach packet 450 g
1,87
1,86
(4,13 € / Kg)

GALLO Ensaladas farfalle pasta with tomato and spinach packet 450 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,24 €
3 units cost 3,72 €(2,76 € / Kg)
GALLO Wholegrain pasta spirals with tomato and spinach packet 400 g
1,85
1,83
(4,58 € / Kg)

GALLO Wholegrain pasta spirals with tomato and spinach packet 400 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,22 €
3 units cost 3,66 €(3,05 € / Kg)
GALLO Ensaladas margaritas salad with tomato and spinach packet 450 g
1,87
1,86
(4,13 € / Kg)

GALLO Ensaladas margaritas salad with tomato and spinach packet 450 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,24 €
3 units cost 3,72 €(2,76 € / Kg)
GALLO Disney Mickey and Friends pasta ideal with sauce bag 300 g
2,29
2,25
(6,25 € / Kg)

GALLO Disney Mickey and Friends pasta ideal with sauce bag 300 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,68 €
2 units cost 2,93 €(4,06 € / Kg)
GALLO Disney Frozen pasta ideal with sauce bag 300 g
2,29
2,25
(6,25 € / Kg)

GALLO Disney Frozen pasta ideal with sauce bag 300 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,68 €
2 units cost 2,93 €(4,06 € / Kg)
GALLO Disney Cars pasta ideal with sauce bag 300 g
2,29
2,25
(6,25 € / Kg)

GALLO Disney Cars pasta ideal with sauce bag 300 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,68 €
2 units cost 2,93 €(4,06 € / Kg)

Speak now…