Offers in Junket

Language
Help

hoy en oferta

2 products

DANONE milk pudding 2-pack units 135 g
1,55
1,49
(5,52 € / Kg)

DANONE milk pudding 2-pack units 135 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 0,99 €
3 units cost 2,98 €(3,68 € / Kg)
DANONE sweetened milk pudding 2-pack units 135 g
1,55
1,49
(5,52 € / Kg)

DANONE sweetened milk pudding 2-pack units 135 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 0,99 €
3 units cost 2,98 €(3,68 € / Kg)

.

Speak now…