Offers in Pasta and dough

Language
Help

hoy en oferta

53 products

GALLO penne pasta + protein packet 400 g
2,19
(5,48 € / Kg)

GALLO penne pasta + protein packet 400 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,10 €
2 units cost 3,29 €(4,11 € / Kg)
GAROFALO elicoidali pasta container 500 g
1,85
(3,70 € / Kg)

GAROFALO elicoidali pasta container 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,93 €
2 units cost 2,78 €(2,78 € / Kg)
GAROFALO penne ziti rigate packet 500 g
1,85
(3,70 € / Kg)

GAROFALO penne ziti rigate packet 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,93 €
2 units cost 2,78 €(2,78 € / Kg)
GAROFALO organic penne rigate container 500 g
2,87
2,81
(5,62 € / Kg)

GAROFALO organic penne rigate container 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,41 €
2 units cost 4,22 €(4,22 € / Kg)
RUMMO elicoidali pasta No. 49 packet 500 g
3,05
(6,10 € / Kg)

RUMMO elicoidali pasta No. 49 packet 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,53 €
2 units cost 4,58 €(4,58 € / Kg)
RUMMO penne rigate N.66, gluten-free packet 400 g
4,95
(12,38 € / Kg)

RUMMO penne rigate N.66, gluten-free packet 400 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,48 €
2 units cost 7,43 €(9,28 € / Kg)
RUMMO mezzi rigatoni, gluten-free packet 400 g
4,95
(12,38 € / Kg)

RUMMO mezzi rigatoni, gluten-free packet 400 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,48 €
2 units cost 7,43 €(9,28 € / Kg)
GAROFALO spaghetti container 500 g
1,85
(3,70 € / Kg)

GAROFALO spaghetti container 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,93 €
2 units cost 2,78 €(2,78 € / Kg)
GAROFALO spaghetti nero di sepia packet 500 g
3,25
(6,50 € / Kg)

GAROFALO spaghetti nero di sepia packet 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,63 €
2 units cost 4,88 €(4,88 € / Kg)
GAROFALO wholegrain organic spaghetti packet 500 g
2,77
(5,54 € / Kg)

GAROFALO wholegrain organic spaghetti packet 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,39 €
2 units cost 4,16 €(4,16 € / Kg)
GAROFALO organic spaghetti packet 500 g
2,87
2,81
(5,62 € / Kg)

GAROFALO organic spaghetti packet 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,41 €
2 units cost 4,22 €(4,22 € / Kg)
RUMMO spaguettini no. 2 packet 500 g
3,05
(6,10 € / Kg)

RUMMO spaguettini no. 2 packet 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,53 €
2 units cost 4,58 €(4,58 € / Kg)
RUMMO spaghetti N.3, gluten-free packet 400 g
4,95
(12,38 € / Kg)

RUMMO spaghetti N.3, gluten-free packet 400 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,48 €
2 units cost 7,43 €(9,28 € / Kg)
GAROFALO Capellini spezzati packet 500 g
1,85
(3,70 € / Kg)

GAROFALO Capellini spezzati packet 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,93 €
2 units cost 2,78 €(2,78 € / Kg)
GIOVANNI RANA Classic ravioli fresh pasta with egg stuffed with aubergine 2 servings container 250 g
3,59
3,49
(13,96 € / Kg)

GIOVANNI RANA Classic ravioli fresh pasta with egg stuffed with aubergine 2 servings container 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,75 €
2 units cost 5,24 €(10,47 € / Kg)
GALLO spirals +protein packet 400 g
2,19
(5,48 € / Kg)

GALLO spirals +protein packet 400 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,10 €
2 units cost 3,29 €(4,11 € / Kg)
GAROFALO fusilli container 500 g
1,85
(3,70 € / Kg)

GAROFALO fusilli container 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,93 €
2 units cost 2,78 €(2,78 € / Kg)
GAROFALO potato gnocchi container 500 g
2,40
2,25
(4,50 € / Kg)

GAROFALO potato gnocchi container 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,13 €
2 units cost 3,38 €(3,38 € / Kg)
GAROFALO tagliatelle nest packet 500 g
2,99
(5,98 € / Kg)

GAROFALO tagliatelle nest packet 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,50 €
2 units cost 4,49 €(4,49 € / Kg)
GAROFALO fusilli primavera packet 500 g
1,95
(3,90 € / Kg)

GAROFALO fusilli primavera packet 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,98 €
2 units cost 2,93 €(2,93 € / Kg)
GAROFALO Mafalda container 500 g
1,85
(3,70 € / Kg)

GAROFALO Mafalda container 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,93 €
2 units cost 2,78 €(2,78 € / Kg)
GAROFALO casarecce Pasta de Gragnano PGI packet 500 g
1,85
(3,70 € / Kg)

GAROFALO casarecce Pasta de Gragnano PGI packet 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,93 €
2 units cost 2,78 €(2,78 € / Kg)
GAROFALO radiatori packet 500 g
1,85
(3,70 € / Kg)

GAROFALO radiatori packet 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,93 €
2 units cost 2,78 €(2,78 € / Kg)
GAROFALO Organic wholegrain fusilli packet 500 g
2,77
(5,54 € / Kg)

GAROFALO Organic wholegrain fusilli packet 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,39 €
2 units cost 4,16 €(4,16 € / Kg)

.

Speak now…