Today’s Special Offers

Language
Help

56 products

AHUMADOS DOMINGUEZ Fresh dill sauce with a touch of mustard & honey, especially for smoked salmon jar 180 g
4,09
3,99
(21,57 € / Litre)

AHUMADOS DOMINGUEZ Fresh dill sauce with a touch of mustard & honey, especially for smoked salmon jar 180 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,66 €
3 units cost 7,98 €(14,38 € / Litre)
AHUMADOS DOMINGUEZ Nordic fresh sauce, especially for smoked salmon jar 180 g
4,29
3,99
(21,57 € / Litre)

AHUMADOS DOMINGUEZ Nordic fresh sauce, especially for smoked salmon jar 180 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,66 €
3 units cost 7,98 €(14,38 € / Litre)
AHUMADOS DOMINGUEZ blinis 6 bars bag 160 g
5,45
5,15
(32,19 € / Kg)

AHUMADOS DOMINGUEZ blinis 6 bars bag 160 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 3,43 €
3 units cost 10,30 €(21,46 € / Kg)
DANONE Gluten-free cheese crème caramel 4-pack units 100 g
4,09
3,89
(9,72 € / Kg)

DANONE Gluten-free cheese crème caramel 4-pack units 100 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,59 €
3 units cost 7,78 €(6,48 € / Kg)
DANONE vanilla-flavour crème caramel 4-pack units 100 g
2,15
1,99
(4,98 € / Kg)

DANONE vanilla-flavour crème caramel 4-pack units 100 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,33 €
3 units cost 3,98 €(3,32 € / Kg)
DANONE Gluten-free egg crème caramel 4-pack units 100 g
3,25
2,99
(7,48 € / Kg)

DANONE Gluten-free egg crème caramel 4-pack units 100 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,99 €
3 units cost 5,98 €(4,98 € / Kg)
DANONE Gluten-free rice pudding 2-pack units 130 g
1,99
(7,65 € / Kg)

DANONE Gluten-free rice pudding 2-pack units 130 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,33 €
3 units cost 3,98 €(5,10 € / Kg)
DANONE milk pudding 2-pack units 135 g
1,55
1,49
(5,52 € / Kg)

DANONE milk pudding 2-pack units 135 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 0,99 €
3 units cost 2,98 €(3,68 € / Kg)
DANONE sweetened milk pudding 2-pack units 135 g
1,55
1,49
(5,52 € / Kg)

DANONE sweetened milk pudding 2-pack units 135 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 0,99 €
3 units cost 2,98 €(3,68 € / Kg)
DANONE La Copa chocolate with cream dessert 2-pack units 110 g
1,99
(9,05 € / Kg)

DANONE La Copa chocolate with cream dessert 2-pack units 110 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,33 €
3 units cost 3,98 €(6,03 € / Kg)
DANONE ACTIVIA Bifidus Fibres and Probiotics oat and walnut bifidus 4-pack units 115 g
2,99
(6,50 € / Kg)

DANONE ACTIVIA Bifidus Fibres and Probiotics oat and walnut bifidus 4-pack units 115 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,99 €
3 units cost 5,98 €(4,33 € / Kg)
DANONE ACTIVIA Bifidus Fibres and Probiotics with cereals, fat-free no added sugar 4-pack units 115 g
2,99
(6,50 € / Kg)

DANONE ACTIVIA Bifidus Fibres and Probiotics with cereals, fat-free no added sugar 4-pack units 115 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,99 €
3 units cost 5,98 €(4,33 € / Kg)
DANONE ACTIVIA Fibres and Probiotics chia and almond bifidus, fat free 0% added sugar 4-pack 115 g packet
3,05
2,99
(6,50 € / Kg)

DANONE ACTIVIA Fibres and Probiotics chia and almond bifidus, fat free 0% added sugar 4-pack 115 g packet

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,99 €
3 units cost 5,98 €(4,33 € / Kg)
DANONE ACTIVIA Fibres and Probiotics bifidus with cereals 4-pack units 115 g
3,05
2,99
(6,50 € / Kg)

DANONE ACTIVIA Fibres and Probiotics bifidus with cereals 4-pack units 115 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,99 €
3 units cost 5,98 €(4,33 € / Kg)
DANONE ACTIVIA Bifidus Fibres and Probiotics muesli, fat-free no added sugar 4-pack units 115 g
2,99
(6,50 € / Kg)

DANONE ACTIVIA Bifidus Fibres and Probiotics muesli, fat-free no added sugar 4-pack units 115 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,99 €
3 units cost 5,98 €(4,33 € / Kg)
DANONE ACTIVIA Bifidus Fibres and Probiotics with oats and apple 4-pack units 115 g
3,05
2,99
(6,50 € / Kg)

DANONE ACTIVIA Bifidus Fibres and Probiotics with oats and apple 4-pack units 115 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,99 €
3 units cost 5,98 €(4,33 € / Kg)
DANONE ACTIVIA Bifidus Fibres and Probiotics with red fruits and cereals, pack of 4 units 115 g
3,05
2,99
(6,50 € / Kg)

DANONE ACTIVIA Bifidus Fibres and Probiotics with red fruits and cereals, pack of 4 units 115 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,99 €
3 units cost 5,98 €(4,33 € / Kg)
DANONE ACTIVIA Bifidus fibre and probiotics with pear and cereals 4-pack units 115 g
2,99
(6,50 € / Kg)

DANONE ACTIVIA Bifidus fibre and probiotics with pear and cereals 4-pack units 115 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,99 €
3 units cost 5,98 €(4,33 € / Kg)
DANONE ACTIMEL L. Casei plain 6-pack units 100 g
4,09
3,99
(6,65 € / Kg)

DANONE ACTIMEL L. Casei plain 6-pack units 100 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,66 €
3 units cost 7,98 €(4,43 € / Kg)
DANONE ACTIMEL L. Casei with strawberry gluten-free 6-pack units 100 g
4,09
3,99
(6,65 € / Kg)

DANONE ACTIMEL L. Casei with strawberry gluten-free 6-pack units 100 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,66 €
3 units cost 7,98 €(4,43 € / Kg)
DANONE ACTIMEL fat-free L. Casei with strawberry gluten-free, no added sugar 6-pack units 100 g
4,09
3,99
(6,65 € / Litre)

DANONE ACTIMEL fat-free L. Casei with strawberry gluten-free, no added sugar 6-pack units 100 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,66 €
3 units cost 7,98 €(4,43 € / Litre)
DANONE ACTIMEL L.Casei with strawberry and banana gluten-free 6-pack units 100 g
4,09
3,99
(39,90 € / Kg)

DANONE ACTIMEL L.Casei with strawberry and banana gluten-free 6-pack units 100 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,66 €
3 units cost 7,98 €(26,60 € / Kg)
DANONE ACTIMEL fat-free plain L. casei with no added sugar 6-pack units 100 g
4,09
3,99
(4,99 € / Kg)

DANONE ACTIMEL fat-free plain L. casei with no added sugar 6-pack units 100 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,66 €
3 units cost 7,98 €(3,33 € / Kg)
DANONE ACTIMEL Gluten-free L. Casei with pomegranate, blueberry and maca extract 6-pack units 100 g
4,09
3,99
(6,65 € / Kg)

DANONE ACTIMEL Gluten-free L. Casei with pomegranate, blueberry and maca extract 6-pack units 100 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,66 €
3 units cost 7,98 €(4,43 € / Kg)

.

Speak now…