Today’s Special Offers

Language
Help

52 products

DELFIN fillet of sole case 180 drained weight g
3,95
(21,94 € / Kg)

DELFIN fillet of sole case 180 drained weight g

4for3
When you buy 4, each unit costs . 2,96 €
4 units cost 11,85 €(16,46 € / Kg)
DELFIN sliced monkfish tray 250 g
9,99
(39,96 € / Kg)

DELFIN sliced monkfish tray 250 g

4for3
When you buy 4, each unit costs . 7,49 €
4 units cost 29,97 €(29,97 € / Kg)
DELFIN skinless red mullet fillets tray 200 g
3,49
(17,45 € / Kg)

DELFIN skinless red mullet fillets tray 200 g

4for3
When you buy 4, each unit costs . 2,62 €
4 units cost 10,47 €(13,09 € / Kg)
DELFIN black sole tray 300 g
6,29
5,25
(17,50 € / Kg)

DELFIN black sole tray 300 g

4for3
When you buy 4, each unit costs . 3,94 €
4 units cost 15,75 €(13,13 € / Kg)
DELFIN whole megrim tray 300 g
4,99
(16,63 € / Kg)

DELFIN whole megrim tray 300 g

4for3
When you buy 4, each unit costs . 3,74 €
4 units cost 14,97 €(12,48 € / Kg)
DELFIN sea bass portions tray 250 g
7,99
(31,96 € / Kg)

DELFIN sea bass portions tray 250 g

4for3
When you buy 4, each unit costs . 5,99 €
4 units cost 23,97 €(23,97 € / Kg)
DELFIN pink cusk eel portions tray 250 g
6,49
(25,96 € / Kg)

DELFIN pink cusk eel portions tray 250 g

4for3
When you buy 4, each unit costs . 4,87 €
4 units cost 19,47 €(19,47 € / Kg)
DELFIN turbot fillets tray 300 g
22,99
(76,63 € / Kg)

DELFIN turbot fillets tray 300 g

4for3
When you buy 4, each unit costs . 17,24 €
4 units cost 68,97 €(57,48 € / Kg)
DELFIN rosefish fillets tray 340 g
6,49
(19,09 € / Kg)

DELFIN rosefish fillets tray 340 g

4for3
When you buy 4, each unit costs . 4,87 €
4 units cost 19,47 €(14,32 € / Kg)
DELFIN halibut fillets tray 175 g
6,49
(37,09 € / Kg)

DELFIN halibut fillets tray 175 g

4for3
When you buy 4, each unit costs . 4,87 €
4 units cost 19,47 €(27,81 € / Kg)
HAAGEN-DAZS Belgian chocolate ice-cream tub 460 ml
7,29
(15,85 € / Litre)

HAAGEN-DAZS Belgian chocolate ice-cream tub 460 ml

3for2
When you buy 3, each unit costs . 4,86 €
3 units cost 14,58 €(10,57 € / Litre)
HAAGEN-DAZS milk toffee cream ice cream tub 460 ml
7,29
(15,85 € / Litre)

HAAGEN-DAZS milk toffee cream ice cream tub 460 ml

3for2
When you buy 3, each unit costs . 4,86 €
3 units cost 14,58 €(10,57 € / Litre)
HAAGEN-DAZS Macadamia Nut Brittle vanilla ice cream with caramelised macadamia nuts tub 460 ml
7,29
(15,85 € / Litre)

HAAGEN-DAZS Macadamia Nut Brittle vanilla ice cream with caramelised macadamia nuts tub 460 ml

3for2
When you buy 3, each unit costs . 4,86 €
3 units cost 14,58 €(10,57 € / Litre)
HAAGEN-DAZS Cream ice cream with caramel tub 460 ml
7,29
(15,85 € / Litre)

HAAGEN-DAZS Cream ice cream with caramel tub 460 ml

3for2
When you buy 3, each unit costs . 4,86 €
3 units cost 14,58 €(10,57 € / Litre)
HAAGEN-DAZS Cream and cookies ice cream tub 460 ml
7,29
(15,85 € / Litre)

HAAGEN-DAZS Cream and cookies ice cream tub 460 ml

3for2
When you buy 3, each unit costs . 4,86 €
3 units cost 14,58 €(10,57 € / Litre)
HAAGEN-DAZS Cheesecake cream ice cream with strawberry sauce and biscuits tub 460 ml
7,29
(15,85 € / Litre)

HAAGEN-DAZS Cheesecake cream ice cream with strawberry sauce and biscuits tub 460 ml

3for2
When you buy 3, each unit costs . 4,86 €
3 units cost 14,58 €(10,57 € / Litre)
HAAGEN-DAZS Belgian chocolate ice cream tubs 4-pack container 380 ml
7,49
(19,71 € / Litre)

HAAGEN-DAZS Belgian chocolate ice cream tubs 4-pack container 380 ml

3for2
When you buy 3, each unit costs . 4,99 €
3 units cost 14,98 €(13,14 € / Litre)
HAAGEN-DAZS Mango and raspberry ice cream tub 460 ml
7,29
(15,85 € / Litre)

HAAGEN-DAZS Mango and raspberry ice cream tub 460 ml

3for2
When you buy 3, each unit costs . 4,86 €
3 units cost 14,58 €(10,57 € / Litre)
HAAGEN-DAZS vanilla ice-cream tub 460 ml
7,29
(15,85 € / Litre)

HAAGEN-DAZS vanilla ice-cream tub 460 ml

3for2
When you buy 3, each unit costs . 4,86 €
3 units cost 14,58 €(10,57 € / Litre)
HAAGEN-DAZS strawberry ice cream tub 460 ml
7,29
(15,85 € / Litre)

HAAGEN-DAZS strawberry ice cream tub 460 ml

3for2
When you buy 3, each unit costs . 4,86 €
3 units cost 14,58 €(10,57 € / Litre)
HAAGEN-DAZS coffee ice cream tub 460 ml
7,29
(15,85 € / Kg)

HAAGEN-DAZS coffee ice cream tub 460 ml

3for2
When you buy 3, each unit costs . 4,86 €
3 units cost 14,58 €(10,57 € / Kg)
HAAGEN-DAZS Fruit Collection fruit flavour ice cream tubs 4 x 87 ml pack case 380 ml
7,49
(19,71 € / Litre)

HAAGEN-DAZS Fruit Collection fruit flavour ice cream tubs 4 x 87 ml pack case 380 ml

3for2
When you buy 3, each unit costs . 4,99 €
3 units cost 14,98 €(13,14 € / Litre)
HAAGEN-DAZS Vanilla ice cream with brownie and caramel tub 460 ml
7,29
(15,85 € / Litre)

HAAGEN-DAZS Vanilla ice cream with brownie and caramel tub 460 ml

3for2
When you buy 3, each unit costs . 4,86 €
3 units cost 14,58 €(10,57 € / Litre)
HAAGEN-DAZS Green tea ice cream tub 460 ml
7,29
(15,85 € / Litre)

HAAGEN-DAZS Green tea ice cream tub 460 ml

3for2
When you buy 3, each unit costs . 4,86 €
3 units cost 14,58 €(10,57 € / Litre)

.

Speak now…