Today’s Special Offers

Language
Help

354 products

GIOVANNI RANA Classic ravioli fresh pasta with egg stuffed with aubergine 2 servings container 250 g
3,59
3,49
(13,96 € / Kg)

GIOVANNI RANA Classic ravioli fresh pasta with egg stuffed with aubergine 2 servings container 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,75 €
2 units cost 5,24 €(10,47 € / Kg)
GIOVANNI RANA ravioli fresh pasta with egg filled with ham and cheese 2 servings container 250 g
3,49
(13,96 € / Kg)

GIOVANNI RANA ravioli fresh pasta with egg filled with ham and cheese 2 servings container 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,75 €
2 units cost 5,24 €(10,47 € / Kg)
GIOVANNI RANA ravioli fresh pasta with egg filled with 4 cheeses 2 portions container 250 g
3,49
(13,96 € / Kg)

GIOVANNI RANA ravioli fresh pasta with egg filled with 4 cheeses 2 portions container 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,75 €
2 units cost 5,24 €(10,47 € / Kg)
GIOVANNI RANA ravioli fresh pasta with egg stuffed with roast chicken 2 portions container 250 g
3,49
(13,96 € / Kg)

GIOVANNI RANA ravioli fresh pasta with egg stuffed with roast chicken 2 portions container 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,75 €
2 units cost 5,24 €(10,47 € / Kg)
GIOVANNI RANA ravioli fresh pasta with egg filled w white truffle, mushrooms cheese 2 serv container 250 g
4,35
(17,40 € / Kg)

GIOVANNI RANA ravioli fresh pasta with egg filled w white truffle, mushrooms cheese 2 serv container 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,18 €
2 units cost 6,53 €(13,05 € / Kg)
GIOVANNI RANA ravioli fresh pasta with egg stuffed with bolognese 2 portions container 250 g
3,49
(13,96 € / Kg)

GIOVANNI RANA ravioli fresh pasta with egg stuffed with bolognese 2 portions container 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,75 €
2 units cost 5,24 €(10,47 € / Kg)
GIOVANNI RANA ravioli fresh pasta with egg stuffed ribs with barbecue sauce 2 servings container 250 g
3,49
(13,96 € / Kg)

GIOVANNI RANA ravioli fresh pasta with egg stuffed ribs with barbecue sauce 2 servings container 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,75 €
2 units cost 5,24 €(10,47 € / Kg)
GIOVANNI RANA ravioli fresh pasta with egg filled with goat's cheese and caramelised onion container 250 g 2 portions
4,45
4,35
(17,40 € / Kg)
GIOVANNI RANA ravioli fresh pasta with egg filled with tuna and tomato 2 servings container 250 g
3,49
(13,96 € / Kg)

GIOVANNI RANA ravioli fresh pasta with egg filled with tuna and tomato 2 servings container 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,75 €
2 units cost 5,24 €(10,47 € / Kg)
GIOVANNI RANA fresh egg ravioli pasta filled with cream cheese and pear 2 servings container 250 g
4,45
4,35
(17,40 € / Kg)

GIOVANNI RANA fresh egg ravioli pasta filled with cream cheese and pear 2 servings container 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,18 €
2 units cost 6,53 €(13,05 € / Kg)
GIOVANNI RANA fresh egg ravioli pasta filled with PDO Gorgonzola cheese and walnuts container 250 g 2 portions
4,45
4,35
(17,40 € / Kg)

GIOVANNI RANA fresh egg ravioli pasta filled with PDO Gorgonzola cheese and walnuts container 250 g 2 portions

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,18 €
2 units cost 6,53 €(13,05 € / Kg)
GIOVANNI RANA ravioli fresh pasta with egg stuffed with beef cheek 2 portions container 250 g
4,35
(17,40 € / Kg)

GIOVANNI RANA ravioli fresh pasta with egg stuffed with beef cheek 2 portions container 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,18 €
2 units cost 6,53 €(13,05 € / Kg)
GIOVANNI RANA tortellini fresh pasta with egg w/ Parmigiano Reggiano cheese 2 servings container 250 g
3,59
3,49
(13,96 € / Kg)

GIOVANNI RANA tortellini fresh pasta with egg w/ Parmigiano Reggiano cheese 2 servings container 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,75 €
2 units cost 5,24 €(10,47 € / Kg)
GIOVANNI RANA ravioli fresh pasta with egg w/ artichokes and Iberian ham 2 portions container 250 g
4,35
(17,40 € / Kg)

GIOVANNI RANA ravioli fresh pasta with egg w/ artichokes and Iberian ham 2 portions container 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,18 €
2 units cost 6,53 €(13,05 € / Kg)
EL CORTE INGLES Thin crust pizza dough container 230 g
1,40
(6,09 € / Kg)

EL CORTE INGLES Thin crust pizza dough container 230 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,70 €
2 units cost 2,10 €(4,57 € / Kg)
EL CORTE INGLES Round puff pastry container 230 g
1,29
(5,61 € / Kg)

EL CORTE INGLES Round puff pastry container 230 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,65 €
2 units cost 1,94 €(4,21 € / Kg)
EL CORTE INGLES empanada dough container 280 g
1,69
(6,04 € / Kg)

EL CORTE INGLES empanada dough container 280 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,85 €
2 units cost 2,54 €(4,53 € / Kg)
EL CORTE INGLES Crusty pastry container 230 g
1,50
(6,52 € / Kg)

EL CORTE INGLES Crusty pastry container 230 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,75 €
2 units cost 2,25 €(4,89 € / Kg)
EL OBRADOR EL CORTE INGLES tuna and lettuce sandwich piece 189 g
3,25
(17,20 € / Kg)

EL OBRADOR EL CORTE INGLES tuna and lettuce sandwich piece 189 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,63 €
2 units cost 4,88 €(12,90 € / Kg)
EL OBRADOR EL CORTE INGLES tuna sandwich with tomato piece 180 g
3,75
3,25
(18,06 € / Kg)

EL OBRADOR EL CORTE INGLES tuna sandwich with tomato piece 180 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,63 €
2 units cost 4,88 €(13,54 € / Kg)
EL OBRADOR EL CORTE INGLES ham and cheese sandwich piece 180 g
3,25
(17,96 € / Kg)

EL OBRADOR EL CORTE INGLES ham and cheese sandwich piece 180 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,63 €
2 units cost 4,88 €(13,47 € / Kg)
EL OBRADOR EL CORTE INGLES wholemeal vegetable sandwich piece 182 g
3,75
(20,60 € / Kg)

EL OBRADOR EL CORTE INGLES wholemeal vegetable sandwich piece 182 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,88 €
2 units cost 5,63 €(15,45 € / Kg)
EL OBRADOR EL CORTE INGLES salmon sandwich piece 190 g
3,65
(20,17 € / Kg)

EL OBRADOR EL CORTE INGLES salmon sandwich piece 190 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,83 €
2 units cost 5,48 €(15,12 € / Kg)
EL OBRADOR EL CORTE INGLES chicken sandwich piece 193 g
3,25
(16,84 € / Kg)

EL OBRADOR EL CORTE INGLES chicken sandwich piece 193 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,63 €
2 units cost 4,88 €(12,63 € / Kg)

.

Speak now…