Desserts

  1. Custard desserts
  2. Crème caramels
  3. Custard desserts
  4. Junket
  5. Jelly
  6. Rice Pudding
  7. Packaged cheesecake
  8. Miscellaneous desserts
  9. Cold drinks
  10. Desserts and mousses
Language
Help

19 products

DHUL Vanilla custard lactose-free 2-pack units 125 g
1,59
(6,36 € / Kg)
DHUL Bain marie-style egg custard, gluten-free 4-pack units 110 g
2,99
(6,80 € / Kg)
DHUL No g.m. fat-free egg custard No added sugars bain-marie gluten-free 4-pack units 100 g
2,99
(7,48 € / Kg)
DHUL Bain-marie-style egg custard, gluten-free 4-pack units 110 g
2,99
(6,80 € / Kg)
DHUL Gluten-free egg custard with cheese 4-pack units 110 g
3,19
(7,25 € / Kg)
DHUL egg and chocolate crème caramel 0% added sugar 4-pack units 100 g
3,19
(7,98 € / Kg)
CAÑADA REAL pure sheep's milk pudding jar 140 g
1,55
(11,07 € / Kg)
DHUL cheesecake 2-pack units 100 g
2,49
(12,45 € / Kg)
LA LECHERA truffle delights 2-pack units 125 g
1,69
(6,76 € / Kg)

LA LECHERA truffle delights 2-pack units 125 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,13 €
3 units cost 3,38 €(4,51 € / Kg)
LA LECHERA maría biscuit delights 2-pack units 125 g
1,69
(6,76 € / Kg)

LA LECHERA maría biscuit delights 2-pack units 125 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,13 €
3 units cost 3,38 €(4,51 € / Kg)
LA LECHERA Toffee delights dairy dessert 2-pack units 125 g
1,69
(6,76 € / Kg)

LA LECHERA Toffee delights dairy dessert 2-pack units 125 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,13 €
3 units cost 3,38 €(4,51 € / Kg)
LA LECHERA panna cotta original 4-pack units 100 g
2,15
(5,38 € / Kg)

LA LECHERA panna cotta original 4-pack units 100 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,43 €
3 units cost 4,30 €(3,58 € / Kg)
LA LECHERA coffee panna cotta 2-pack each 100 g
2,15
(5,38 € / Kg)

LA LECHERA coffee panna cotta 2-pack each 100 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,43 €
3 units cost 4,30 €(3,58 € / Kg)
GILDO tiramisu container 500 g
6,75
(13,50 € / Kg)
DHUL tiramisu 2-pack units 80 g
2,30
(14,38 € / Kg)
DHUL whisky tart 2-pack units 80 g
2,30
(14,38 € / Kg)
LA LECHERA lemon mousse 4-pack units 59 g
2,49
(10,55 € / Kg)

LA LECHERA lemon mousse 4-pack units 59 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,66 €
3 units cost 4,98 €(7,03 € / Kg)
LA LECHERA coffee mousse 4-pack units 59 g
2,29
(9,70 € / Kg)

LA LECHERA coffee mousse 4-pack units 59 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,53 €
3 units cost 4,58 €(6,47 € / Kg)
LA LECHERA Mousse duo milk chocolate and white chocolate 4-pack units 59 g
2,49
(10,55 € / Kg)

LA LECHERA Mousse duo milk chocolate and white chocolate 4-pack units 59 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,66 €
3 units cost 4,98 €(7,03 € / Kg)

Speak now…