General food

Language
Help

154 products

COREN organic eggs case 6 units
2,95
(5,90 € / Dozen)
COREN free-range eggs size M category A case 12 units
4,29
(4,29 € / Dozen)
COREN free-range eggs size M category A case 6 units
2,29
(4,58 € / Dozen)
CHOVI Fresh guacamole sauce container 180 g
2,30
(12,78 € / Kg)
CHOVI Fresh spicy guacamole sauce container 180 g
2,30
(12,78 € / Kg)
AMAZONIA FRUIT coconut milk with chunks of flesh tin 33 cl
1,87
(5,67 € / Litre)
AMAZONIA FRUIT guanabana juice tin 33 cl
1,87
(5,67 € / Litre)
AMAZONIA FRUIT mango juice tin 33 cl
1,87
(5,67 € / Litre)
BORGES Arbequina extra virgin olive oil bottle 750 ml
7,99
(10,65 € / Litre)
ARTES DE JOLCA Cantabrian anchovy-stuffed manzanilla olives, Gluten-free tin 150 drained weight g
2,69
(17,93 € / Kg)
ARTES DE JOLCA Olives stuffed with Piquillo pepper, Gluten-free tin 150 drained weight g
2,69
(17,93 € / Kg)
ARTES DE JOLCA Fine vermouth stuffed manzanilla olives gluten-free tin 150 drained weight g
2,87
(8,20 € / Kg)
ARTES DE JOLCA Cantabrian anchovy-stuffed manzanilla olives, Gluten-free tin 600 drained weight g
8,29
(5,53 € / Kg)
ARTES DE JOLCA Gran Selección manzanilla olives with stones flask 420 drained weight g
4,99
(11,88 € / Kg)
ARTES DE JOLCA seasoned pitted queen olive flask 360 drained weight g
6,29
(17,47 € / Kg)
ARTES DE JOLCA Imperial cocktail with queen olives and pickles flask 360 drained weight g
6,29
(17,47 € / Kg)
ANETO No. 0 noodle container 400 g
2,59
(6,48 € / Kg)
ANETO letters container 400 g
2,59
(6,48 € / Kg)
ANETO shark container 400 g
2,59
(6,48 € / Kg)
BUITONI fresh pasta tortellini filled with ricotta cheese and spinach 2 servings container 230 g
3,13
(13,61 € / Kg)
BUITONI fresh pasta cappelletti filled with ham 2 servings container 230 g
3,13
(11,34 € / Kg)
BUITONI fresh pasta ravioli filled with 4 cheeses 2 servings container 230 g
3,13
(13,61 € / Kg)
BUITONI fresh pasta ravioli filled with braised beef 2 servings container 230 g
3,13
(13,61 € / Kg)
BUITONI rectangular puff pastry dough container 230 g
1,99
(8,65 € / Kg)

BUITONI rectangular puff pastry dough container 230 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,33 €
3 units cost 3,98 €(5,77 € / Kg)

Speak now…