General food

Language
Help

32 products

CARBONELL PERLAS DEL GUADALQUIVIR pitted black olives tin 150 drained weight g
2,59
(17,27 € / Kg)

CARBONELL PERLAS DEL GUADALQUIVIR pitted black olives tin 150 drained weight g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,78 €
2 units cost 3,37 €(11,22 € / Kg)
GIOVANNI RANA Classic ravioli fresh pasta with egg stuffed with aubergine 2 servings container 250 g
3,81
(15,24 € / Kg)

GIOVANNI RANA Classic ravioli fresh pasta with egg stuffed with aubergine 2 servings container 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,91 €
2 units cost 5,72 €(11,43 € / Kg)
GIOVANNI RANA Classic ravioli fresh pasta with egg filled with ham and cheese 2 servings container 250 g
3,81
(15,24 € / Kg)

GIOVANNI RANA Classic ravioli fresh pasta with egg filled with ham and cheese 2 servings container 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,91 €
2 units cost 5,72 €(11,43 € / Kg)
GIOVANNI RANA Classic ravioli fresh pasta with egg filled with 4 cheeses 2 servings container 250 g
3,81
(15,24 € / Kg)

GIOVANNI RANA Classic ravioli fresh pasta with egg filled with 4 cheeses 2 servings container 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,91 €
2 units cost 5,72 €(11,43 € / Kg)
GIOVANNI RANA Classic fresh egg pasta ravioli filled with roasted chicken 2 servings container 250 g
3,81
(15,24 € / Kg)

GIOVANNI RANA Classic fresh egg pasta ravioli filled with roasted chicken 2 servings container 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,91 €
2 units cost 5,72 €(11,43 € / Kg)
GIOVANNI RANA Classic fresh egg ravioli pasta filled with bolognese 2 servings container 250 g
3,81
(15,24 € / Kg)

GIOVANNI RANA Classic fresh egg ravioli pasta filled with bolognese 2 servings container 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,91 €
2 units cost 5,72 €(11,43 € / Kg)
GIOVANNI RANA Classic ravioli fresh pasta with egg filled with tuna and tomato 2 servings container 250 g
3,81
(15,24 € / Kg)

GIOVANNI RANA Classic ravioli fresh pasta with egg filled with tuna and tomato 2 servings container 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,91 €
2 units cost 5,72 €(11,43 € / Kg)
GIOVANNI RANA Classic ravioli fresh pasta with egg stuffed ribs with barbecue sauce 2 servings container 250 g
3,81
(15,24 € / Kg)

GIOVANNI RANA Classic ravioli fresh pasta with egg stuffed ribs with barbecue sauce 2 servings container 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,91 €
2 units cost 5,72 €(11,43 € / Kg)
GIOVANNI RANA Classic tortellini fresh pasta with egg w/ Parmigiano Reggiano cheese 2 servings container 250 g
3,81
(15,24 € / Kg)

GIOVANNI RANA Classic tortellini fresh pasta with egg w/ Parmigiano Reggiano cheese 2 servings container 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,91 €
2 units cost 5,72 €(11,43 € / Kg)
GIOVANNI RANA Fresh Italian cheese sauce perfect for stuffed pasta container 180 g
2,89
(16,06 € / Kg)

GIOVANNI RANA Fresh Italian cheese sauce perfect for stuffed pasta container 180 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,45 €
2 units cost 4,34 €(12,04 € / Kg)
GIOVANNI RANA Fresh basil pesto sauce container 140 g
2,89
(20,64 € / Kg)

GIOVANNI RANA Fresh basil pesto sauce container 140 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,45 €
2 units cost 4,34 €(15,48 € / Kg)
GIOVANNI RANA fresh mushroom and boletus sauce container 180 g
2,89
(16,06 € / Kg)

GIOVANNI RANA fresh mushroom and boletus sauce container 180 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,45 €
2 units cost 4,34 €(12,04 € / Kg)
GIOVANNI RANA fresh gorgonzola and nut sauce container 180 g
2,89
(16,06 € / Kg)

GIOVANNI RANA fresh gorgonzola and nut sauce container 180 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,45 €
2 units cost 4,34 €(12,04 € / Kg)
GIOVANNI RANA fresh sauce alla norma container 200 g
2,90
2,89
(14,45 € / Kg)

GIOVANNI RANA fresh sauce alla norma container 200 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,45 €
2 units cost 4,34 €(10,84 € / Kg)
GIOVANNI RANA fresh carbonara sauce container 180 g
2,89
(16,06 € / Kg)

GIOVANNI RANA fresh carbonara sauce container 180 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,45 €
2 units cost 4,34 €(12,04 € / Kg)
GIOVANNI RANA fresh black truffle sauce container 150 g
3,10
(20,67 € / Kg)

GIOVANNI RANA fresh black truffle sauce container 150 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,55 €
2 units cost 4,65 €(15,50 € / Kg)
EL CORTE INGLES SELECTION raw shelled walnuts tub 300 g
8,25
8,10
(27 € / Kg)

EL CORTE INGLES SELECTION raw shelled walnuts tub 300 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 4,05 €
2 units cost 12,15 €(20,25 € / Kg)
EL CORTE INGLES SELECTION Fried Marcona almonds gluten-free tub 250 g
8,45
(33,80 € / Kg)

EL CORTE INGLES SELECTION Fried Marcona almonds gluten-free tub 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 4,23 €
2 units cost 12,68 €(25,35 € / Kg)
EL CORTE INGLES SELECTION Toasted pistachios from Spain tub 375 g
9,45
(25,20 € / Kg)

EL CORTE INGLES SELECTION Toasted pistachios from Spain tub 375 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 4,73 €
2 units cost 14,18 €(18,90 € / Kg)
EL CORTE INGLES SELECTION fried cashews tub 250 g
5,59
(22,36 € / Kg)

EL CORTE INGLES SELECTION fried cashews tub 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,80 €
2 units cost 8,39 €(16,77 € / Kg)
ANETO 100% natural chicken stock, gluten-free and lactose-free container 1 l
4,39
(4,39 € / Litre)

ANETO 100% natural chicken stock, gluten-free and lactose-free container 1 l

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,32 €
2 units cost 5,71 €(2,85 € / Litre)
ANETO 100% natural vegetable stock, gluten-free and lactose-free container 1 l
4,39
(4,39 € / Litre)

ANETO 100% natural vegetable stock, gluten-free and lactose-free container 1 l

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,32 €
2 units cost 5,71 €(2,85 € / Litre)
ANETO 100% natural fish stock, gluten-free and lactose-free container 1 l + 50% free
4,89
4,69
(4,69 € / Litre)

ANETO 100% natural fish stock, gluten-free and lactose-free container 1 l + 50% free

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,41 €
2 units cost 6,10 €(3,05 € / Litre)
ANETO 100% natural rock and seafood fumet stock, gluten-free and lactose-free container 1 l
7,45
7,19
(7,19 € / Litre)

ANETO 100% natural rock and seafood fumet stock, gluten-free and lactose-free container 1 l

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,16 €
2 units cost 9,35 €(4,67 € / Litre)

Speak now…