General food

Language
Help

190 products

GAROFALO Capellini spezzati packet 500 g
1,93
1,87
(3,74 € / Kg)

GAROFALO Capellini spezzati packet 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,94 €
2 units cost 2,81 €(2,81 € / Kg)
ANETO letters container 400 g
2,59
(6,48 € / Kg)
GAROFALO fusilli container 500 g
1,93
1,87
(3,74 € / Kg)

GAROFALO fusilli container 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,94 €
2 units cost 2,81 €(2,81 € / Kg)
GAROFALO potato gnocchi container 500 g
2,40
2,25
(4,50 € / Kg)

GAROFALO potato gnocchi container 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,13 €
2 units cost 3,38 €(3,38 € / Kg)
GAROFALO Mafalda container 500 g
1,93
1,87
(3,74 € / Kg)

GAROFALO Mafalda container 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,94 €
2 units cost 2,81 €(2,81 € / Kg)
GAROFALO tagliatelle nest packet 500 g
3,24
3,08
(6,16 € / Kg)

GAROFALO tagliatelle nest packet 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,54 €
2 units cost 4,62 €(4,62 € / Kg)
GAROFALO fusilli primavera packet 500 g
2,15
(4,30 € / Kg)

GAROFALO fusilli primavera packet 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,08 €
2 units cost 3,23 €(3,23 € / Kg)
GAROFALO casarecce Pasta de Gragnano PGI packet 500 g
1,93
1,87
(3,74 € / Kg)

GAROFALO casarecce Pasta de Gragnano PGI packet 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,94 €
2 units cost 2,81 €(2,81 € / Kg)
GAROFALO radiatori packet 500 g
1,93
1,87
(3,74 € / Kg)

GAROFALO radiatori packet 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,94 €
2 units cost 2,81 €(2,81 € / Kg)
GAROFALO Organic wholegrain fusilli packet 500 g
2,77
(5,54 € / Kg)

GAROFALO Organic wholegrain fusilli packet 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,39 €
2 units cost 4,16 €(4,16 € / Kg)
GAROFALO Organic wholegrain penne ziti rigate packet 500 g
2,77
(5,54 € / Kg)

GAROFALO Organic wholegrain penne ziti rigate packet 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,39 €
2 units cost 4,16 €(4,16 € / Kg)
GAROFALO lumaconi container 500 g
3,24
3,08
(6,16 € / Kg)

GAROFALO lumaconi container 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,54 €
2 units cost 4,62 €(4,62 € / Kg)
GAROFALO papardelle nest packet 500 g
3,24
3,08
(6,16 € / Kg)

GAROFALO papardelle nest packet 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,54 €
2 units cost 4,62 €(4,62 € / Kg)
GAROFALO fusilli lunghi No. 12-5 packet 500 g
3,24
3,08
(6,16 € / Kg)

GAROFALO fusilli lunghi No. 12-5 packet 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,54 €
2 units cost 4,62 €(4,62 € / Kg)
GAROFALO Fusillone packet 500 g
3,24
3,08
(6,16 € / Kg)

GAROFALO Fusillone packet 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,54 €
2 units cost 4,62 €(4,62 € / Kg)
GAROFALO rigatoni N.35 Gragnano pasta PGI container 500 g
1,87
(3,74 € / Kg)

GAROFALO rigatoni N.35 Gragnano pasta PGI container 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,94 €
2 units cost 2,81 €(2,81 € / Kg)
ANETO shark container 400 g
2,59
(6,48 € / Kg)
CASA LOSITO multicoloured pasta bows bag 250 g
4,40
(17,60 € / Kg)
CASA LOSITO organic pasta in the shape of coloured numbers packet 250 g
5,21
(20,84 € / Kg)
GAROFALO fresh pasta ravioli stuffed with ricotta, spinach and lemon 2 servings 230 g package
3,39
(14,74 € / Kg)

GAROFALO fresh pasta ravioli stuffed with ricotta, spinach and lemon 2 servings 230 g package

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,26 €
3 units cost 6,78 €(9,83 € / Kg)
GAROFALO fresh pasta mezzelune filled with porcini mushrooms and truffle 2 servings container 230 g
3,39
(14,74 € / Kg)

GAROFALO fresh pasta mezzelune filled with porcini mushrooms and truffle 2 servings container 230 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,26 €
3 units cost 6,78 €(9,83 € / Kg)
GAROFALO fresh pasta mezzelune filled with prosciutto di Parma and Parmigiano Reggiano 2 servings container 230 g
3,39
(14,74 € / Kg)
GAROFALO fresh pasta mezzelune filled with beef and merlot 2 servings container 230 g
3,39
(14,74 € / Kg)

GAROFALO fresh pasta mezzelune filled with beef and merlot 2 servings container 230 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,26 €
3 units cost 6,78 €(9,83 € / Kg)
GAROFALO fresh pasta ravioli filled with pumpkin 2 servings container 230 g
3,39
(14,74 € / Kg)

GAROFALO fresh pasta ravioli filled with pumpkin 2 servings container 230 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,26 €
3 units cost 6,78 €(9,83 € / Kg)

Speak now…