General food

Language
Help

233 products

GALLO Ridged penne pasta packet 450 g
1,45
(3,22 € / Kg)
GALLO Ensaladas penne macaroni with tomato and spinach packet 450 g
1,87
1,86
(4,13 € / Kg)

GALLO Ensaladas penne macaroni with tomato and spinach packet 450 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,24 €
3 units cost 3,72 €(2,76 € / Kg)
GALLO Nature multi-vegetable macaroni with kale, spirulina and carrot packet 400 g
2,25
(5,62 € / Kg)
GALLO Nature pea macaroni bag 250 g
2,08
(8,32 € / Kg)
GALLO Nature multi-grain macaroni with quinoa, malt rye and hard wheat packet 400 g
2,25
(5,62 € / Kg)
GALLO penne pasta No. 6 packet 675 g
1,85
(2,74 € / Kg)
GALLO Selection 1946 penotti rigati bag 450 g
1,62
(3,60 € / Kg)

GALLO Selection 1946 penotti rigati bag 450 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,49 €
2 units cost 2,11 €(2,34 € / Kg)
GALLO Macaroni gluten-free and lactose-free packet 450 g
2,56
(5,69 € / Kg)
GALLO XL macaroni packet 450 g
1,34
(2,98 € / Kg)

GALLO XL macaroni packet 450 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,40 €
2 units cost 1,74 €(1,94 € / Kg)
GALLO spaghetti no.3 packet 450 g
1,45
(3,22 € / Kg)
GALLO spaghetti no.3 packet 900 g
2,66
2,57
(2,86 € / Kg)

GALLO spaghetti no.3 packet 900 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,77 €
2 units cost 3,34 €(1,86 € / Kg)
GALLO Nature wholegrain spaghetti packet 450 g
1,97
1,93
(4,29 € / Kg)

GALLO Nature wholegrain spaghetti packet 450 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,58 €
2 units cost 2,51 €(2,79 € / Kg)
GALLO spaghetti 3-minute fine pasta packet 400 g
1,55
1,51
(3,78 € / Kg)

GALLO spaghetti 3-minute fine pasta packet 400 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,45 €
2 units cost 1,96 €(2,45 € / Kg)
GALLO spaghetti with vegetables 3-minute fine pasta packet 400 g
1,93
(4,82 € / Kg)

GALLO spaghetti with vegetables 3-minute fine pasta packet 400 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,58 €
2 units cost 2,51 €(3,14 € / Kg)
GALLO spaghetti gluten-free container 450 g
2,56
(5,69 € / Kg)
GALLO spaghetti no.3 packet 675 g
1,85
1,69
(2,50 € / Kg)
GALLO Selection 1946 spaghetto scalanato bag 450 g
1,62
(3,60 € / Kg)

GALLO Selection 1946 spaghetto scalanato bag 450 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,49 €
2 units cost 2,11 €(2,34 € / Kg)
GALLO noodles packet 900 g
2,66
2,57
(2,86 € / Kg)

GALLO noodles packet 900 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,77 €
2 units cost 3,34 €(1,86 € / Kg)
GALLO noodles  No.3 packet 450 g
1,45
(3,22 € / Kg)
GALLO No. 0 noodle packet 450 g
1,45
(3,22 € / Kg)
GALLO No. 0 noodle packet 900 g
2,66
2,57
(2,86 € / Kg)

GALLO No. 0 noodle packet 900 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,77 €
2 units cost 3,34 €(1,86 € / Kg)
GALLO fideua noodles packet 450 g
1,45
(3,22 € / Kg)
GALLO No. 2 noodle packet 450 g
1,45
(3,22 € / Kg)
GALLO No. 4 noodle packet 450 g
1,45
(3,22 € / Kg)

Speak now…