General food

Language
Help

238 products

DAGU Eggs from cage-free hens category A class L case 12 units
3,17
(3,17 € / Dozen)
DAGU quail eggs case 18 units
1,81
(1,21 € / Dozen)
GALLO couscous packet 500 g
2,25
(4,50 € / Kg)
GALLO wheat flour packet 1 kg
1,45
(1,45 € / Kg)
GALLO wheat flour for baking packet 1 kg
1,75
(1,75 € / Kg)
GALLO Strong wheat flour packet 1 kg
1,79
(1,79 € / Kg)
GALLO whole-wheat flour packet 1 kg
1,89
(1,89 € / Kg)
GALLO Wholemeal spelt flour packet 1 kg
2,89
(2,89 € / Kg)
GALLO wheat flour economy pack packet 2,5 kg
3,59
(0 € / Kg)
GALLO harina de garbanzos sin gluten packet 500 g
2,40
(4,80 € / Kg)
GALLO Sponge cake mix packet 1 kg
1,89
(1,89 € / Kg)
MISSION Traditional nachos with salt packet 200 g
2,39
(11,95 € / Kg)

MISSION Traditional nachos with salt packet 200 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,72 €
2 units cost 3,11 €(7,77 € / Kg)
MISSION Mini tortillas 8-pack packet 320 g
2,51
(7,84 € / Kg)

MISSION Mini tortillas 8-pack packet 320 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,75 €
2 units cost 3,26 €(5,10 € / Kg)
MISSION cereal and seeds tortillas 8-pack packet 320 g
2,51
(7,84 € / Kg)

MISSION cereal and seeds tortillas 8-pack packet 320 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,75 €
2 units cost 3,26 €(5,10 € / Kg)
MISSION street taco shells 8-pack packet 200 g
2,15
1,99
(9,95 € / Kg)

MISSION street taco shells 8-pack packet 200 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,60 €
2 units cost 2,59 €(6,47 € / Kg)
MISSION gluten-free tortillas 6-pack packet 216 g
3,45
3,26
(15,09 € / Kg)

MISSION gluten-free tortillas 6-pack packet 216 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,98 €
2 units cost 4,24 €(9,81 € / Kg)
MISSION chilli flavoured nachos tortilla chips packet 200 g
2,65
(13,25 € / Kg)
GALLINA BLANCA Yakisoba classic gourmet oriental 2-pack cup 93 g
4,19
(22,53 € / Kg)
AMANIDA marinated kalamata black olives jar 315 drained weight g
7,65
(24,29 € / Kg)

AMANIDA marinated kalamata black olives jar 315 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 5,10 €
3 units cost 15,30 €(16,19 € / Kg)
AMANIDA spicy pitted green olives jar 240 drained weight g
7,65
(31,88 € / Kg)

AMANIDA spicy pitted green olives jar 240 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 5,10 €
3 units cost 15,30 €(21,25 € / Kg)
AMANIDA aceituna verde aliñada jar 315 drained weight g
7,65
(24,29 € / Kg)

AMANIDA aceituna verde aliñada jar 315 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 5,10 €
3 units cost 15,30 €(16,19 € / Kg)
AMANIDA cocktail jar 275 drained weight g
7,65
(27,82 € / Kg)

AMANIDA cocktail jar 275 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 5,10 €
3 units cost 15,30 €(18,55 € / Kg)
AMANIDA White garlic jar 340 drained weight g
7,65
(22,50 € / Kg)

AMANIDA White garlic jar 340 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 5,10 €
3 units cost 15,30 €(15 € / Kg)
GALLO penne pasta No. 6 packet 900 g
2,66
2,57
(2,86 € / Kg)

GALLO penne pasta No. 6 packet 900 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,77 €
2 units cost 3,34 €(1,86 € / Kg)

Speak now…