General food

Language
Help

172 products

GAROFALO casarecce Pasta de Gragnano PGI packet 500 g
1,93
(3,86 € / Kg)
GAROFALO radiatori packet 500 g
1,93
(3,86 € / Kg)
GAROFALO Organic wholegrain fusilli packet 500 g
2,77
(5,54 € / Kg)
GAROFALO Organic wholegrain penne ziti rigate packet 500 g
2,77
(5,54 € / Kg)
GAROFALO lumaconi container 500 g
3,24
(6,48 € / Kg)
GAROFALO papardelle nest packet 500 g
3,24
(6,48 € / Kg)
GAROFALO fusilli lunghi No. 12-5 packet 500 g
3,24
(6,48 € / Kg)
GAROFALO Fusillone packet 500 g
3,24
(6,48 € / Kg)
GAROFALO rigatoni N.35 Gragnano pasta PGI container 500 g
1,87
(3,74 € / Kg)
ANETO shark container 400 g
2,59
(6,48 € / Kg)
GAROFALO fresh pasta ravioli stuffed with ricotta, spinach and lemon 2 servings 230 g package
3,39
(14,74 € / Kg)
GAROFALO fresh pasta mezzelune filled with porcini mushrooms and truffle 2 servings container 230 g
3,39
(14,74 € / Kg)
GAROFALO fresh pasta mezzelune filled with prosciutto di Parma and Parmigiano Reggiano 2 servings container 230 g
3,39
(14,74 € / Kg)
GAROFALO fresh pasta mezzelune filled with beef and merlot 2 servings container 230 g
3,39
(14,74 € / Kg)
GAROFALO fresh pasta ravioli filled with pumpkin 2 servings container 230 g
3,39
(14,74 € / Kg)
GAROFALO fresh pasta cappellaci w/ chantarelle mushrooms, porcini mushrooms, Grana Padano cheese 2 servings 230 g package
3,74
(16,26 € / Kg)
COREN Iberian pork liver pâté 2-pack tins 78 g
2,50
(16,03 € / Kg)
COREN Iberian pork liver pâté with Pedro Ximénez 2-pack tins 78 g
3,10
(19,87 € / Kg)
COREN Iberian pork and truffle liver pâté 2-pack tins 78 g
3,10
(19,87 € / Kg)
COREN Iberian pork liver pâté with green pepper 2-pack tins 78 g
3,10
(19,87 € / Kg)
GVTARRA cooked chickpeas flask 400 drained weight g
2,20
(3,93 € / Kg)

GVTARRA cooked chickpeas flask 400 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,47 €
3 units cost 4,40 €(2,62 € / Kg)
GVTARRA premium cooked Pedrosillano chickpeas flask 400 drained weight g
GVTARRA cooked pardina lentils lactose-free flask 400 drained weight g
2,20
(3,93 € / Kg)

GVTARRA cooked pardina lentils lactose-free flask 400 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,47 €
3 units cost 4,40 €(2,62 € / Kg)
GVTARRA cooked white bean flask 400 drained weight g
2,20
(3,93 € / Kg)

GVTARRA cooked white bean flask 400 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,47 €
3 units cost 4,40 €(2,62 € / Kg)

Speak now…