General food

Language
Help

140 products

GAROFALO Organic wholegrain fusilli packet 500 g
2,77
(5,54 € / Kg)

GAROFALO Organic wholegrain fusilli packet 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,39 €
2 units cost 4,16 €(4,16 € / Kg)
GAROFALO Organic wholegrain penne ziti rigate packet 500 g
2,77
(5,54 € / Kg)

GAROFALO Organic wholegrain penne ziti rigate packet 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,39 €
2 units cost 4,16 €(4,16 € / Kg)
GAROFALO lumaconi container 500 g
3,24
3,08
(6,16 € / Kg)

GAROFALO lumaconi container 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,54 €
2 units cost 4,62 €(4,62 € / Kg)
GAROFALO papardelle nest packet 500 g
3,24
3,08
(6,16 € / Kg)

GAROFALO papardelle nest packet 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,54 €
2 units cost 4,62 €(4,62 € / Kg)
GAROFALO fusilli lunghi No. 12-5 packet 500 g
3,24
3,08
(6,16 € / Kg)

GAROFALO fusilli lunghi No. 12-5 packet 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,54 €
2 units cost 4,62 €(4,62 € / Kg)
GAROFALO Fusillone packet 500 g
3,24
3,08
(6,16 € / Kg)

GAROFALO Fusillone packet 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,54 €
2 units cost 4,62 €(4,62 € / Kg)
GAROFALO rigatoni N.35 Gragnano pasta PGI container 500 g
1,87
(3,74 € / Kg)

GAROFALO rigatoni N.35 Gragnano pasta PGI container 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,94 €
2 units cost 2,81 €(2,81 € / Kg)
ANETO shark container 400 g
2,59
(6,48 € / Kg)
GAROFALO fresh pasta ravioli stuffed with ricotta, spinach and lemon 2 servings 230 g package
3,39
(14,74 € / Kg)

GAROFALO fresh pasta ravioli stuffed with ricotta, spinach and lemon 2 servings 230 g package

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,26 €
3 units cost 6,78 €(9,83 € / Kg)
GAROFALO fresh pasta mezzelune filled with porcini mushrooms and truffle 2 servings container 230 g
3,39
(14,74 € / Kg)

GAROFALO fresh pasta mezzelune filled with porcini mushrooms and truffle 2 servings container 230 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,26 €
3 units cost 6,78 €(9,83 € / Kg)
GAROFALO fresh pasta mezzelune filled with prosciutto di Parma and Parmigiano Reggiano 2 servings container 230 g
3,39
(14,74 € / Kg)
GAROFALO fresh pasta mezzelune filled with beef and merlot 2 servings container 230 g
3,39
(14,74 € / Kg)

GAROFALO fresh pasta mezzelune filled with beef and merlot 2 servings container 230 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,26 €
3 units cost 6,78 €(9,83 € / Kg)
GAROFALO fresh pasta ravioli filled with pumpkin 2 servings container 230 g
3,39
(14,74 € / Kg)

GAROFALO fresh pasta ravioli filled with pumpkin 2 servings container 230 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,26 €
3 units cost 6,78 €(9,83 € / Kg)
GAROFALO fresh pasta cappellaci w/ chantarelle mushrooms, porcini mushrooms, Grana Padano cheese 2 servings 230 g package
3,74
(16,26 € / Kg)
BO DE DEBO fried ham and cheese parcels container 270 g
5,99
(22,19 € / Kg)
CABO DE PEÑAS Biscay-style cod tin 70 g
3,65
(52,14 € / Kg)
ARTEOLIVA Organic mayonnaise 3-pack containers 125 ml
4,95
(13,20 € / Litre)
GAROFALO Parmesan sauce flask 340 g
4,99
(14,68 € / Kg)
GAROFALO pesto alla Genovese jar 175 g
3,89
(22,23 € / Kg)

GAROFALO pesto alla Genovese jar 175 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,95 €
2 units cost 5,84 €(16,67 € / Kg)
GAROFALO Bolognese sauce flask 340 g
5,15
4,99
(14,68 € / Kg)

GAROFALO Bolognese sauce flask 340 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,50 €
2 units cost 7,49 €(11,01 € / Kg)
GAROFALO Neapolitan sauce flask 340 g
4,65
4,35
(12,79 € / Kg)

GAROFALO Neapolitan sauce flask 340 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,18 €
2 units cost 6,53 €(9,60 € / Kg)
ARTEOLIVA Organic alioli sauce 3-pack containers 125 ml
4,95
(13,83 € / Kg)
AÑAVIEJA traditional potato crisps fried in olive oil bag 120 g
3,24
(27 € / Kg)
AÑAVIEJA organic crisps fried in extra virgin olive oil bag 100 g
3,62
(36,20 € / Kg)

Speak now…