General food

Language
Help

509 products

EL CORTE INGLES free-range eggs category A class M-L case 12 units
3,99
(3,99 € / Dozen)
EL CORTE INGLES free-range eggs category A class M-L case 6 units
2,19
(4,38 € / Dozen)
EL CORTE INGLES free-range eggs category A class L-XL case 10 units
3,93
(4,72 € / Dozen)
EL CORTE INGLES free-range barn eggs cage-free, Category A, size L?XL case 10 units
3,65
(4,38 € / Dozen)
EL CORTE INGLES free-range barn eggs ? cage-free, Category A, size L case 6 units
1,95
(3,90 € / Dozen)
EL CORTE INGLES Eggs from cage-free hens category A class L case 12 units
3,29
(3,29 € / Dozen)
EL CORTE INGLES eggs from cage-free hens category A class M case 12 units
2,99
(2,99 € / Dozen)
EL CORTE INGLES pasteurised liquid egg whites bottle 1 l
2,85
(2,85 € / Litre)
EL CORTE INGLES wheat flour packet 1 kg
0,74
(0,74 € / Kg)
EL CORTE INGLES wheat flour for baking packet 1 kg
1,09
(1,09 € / Kg)
EL CORTE INGLES Durum wheat flour for bread packet 1 kg
0,97
(0,97 € / Kg)
EL CORTE INGLES whole-wheat flour packet 1 kg
0,89
(0,89 € / Kg)
EL CORTE INGLES candeal wheat flour packet 1 kg
0,97
(0,97 € / Kg)
EL CORTE INGLES Mini tortillas 8-pack container 320 g
1,05
(3,28 € / Kg)
EL CORTE INGLES plain corn nachos gluten-free bag 200 g
1,25
(6,25 € / Kg)
EL CORTE INGLES Gluten-free cheese flavour corn nachos bag 200 g
1,25
(6,25 € / Kg)
EL CORTE INGLES wholegrain wheat tortillas 8 units container 320 g
1,45
(4,53 € / Kg)
EL CORTE INGLES maxi wheat tortillas 6-pack container 370 g
1,35
(3,65 € / Kg)
CARRETILLA chicken and pepper filling for fajitas and burritos gluten-free bowl 300 g
4,25
(14,17 € / Kg)
EL CORTE INGLES fresh guacamole, gluten-free tub 200 g
1,99
(9,95 € / Kg)
EL CORTE INGLES fresh spicy guacamole, gluten-free tub 200 g
1,99
(9,95 € / Kg)
GO-TAN rice noodles for soups and vegetables bag 250 g
3,29
(13,16 € / Kg)

GO-TAN rice noodles for soups and vegetables bag 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,65 €
2 units cost 4,94 €(9,87 € / Kg)
GO-TAN miehoen rice noodles packet 250 g
2,99
(11,96 € / Kg)

GO-TAN miehoen rice noodles packet 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,50 €
2 units cost 4,49 €(8,97 € / Kg)
GO-TAN Stick noodles packet 250 g
3,19
2,99
(11,96 € / Kg)

GO-TAN Stick noodles packet 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,50 €
2 units cost 4,49 €(8,97 € / Kg)

Speak now…