General food

Language
Help

50 products

CARBONELL Mild 0.4º olive oil bottle 1 l
6,99
(6,99 € / Litre)

CARBONELL Mild 0.4º olive oil bottle 1 l

3for2
When you buy 3, each unit costs . 4,66 €
3 units cost 13,98 €(4,66 € / Litre)
CARBONELL Mild 0.4º olive oil carafe 3 l
16,95
(5,65 € / Litre)

CARBONELL Mild 0.4º olive oil carafe 3 l

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 8,48 €
2 units cost 25,43 €(4,24 € / Litre)
CARBONELL 1º intense olive oil bottle 1 l
6,99
(6,99 € / Litre)

CARBONELL 1º intense olive oil bottle 1 l

3for2
When you buy 3, each unit costs . 4,66 €
3 units cost 13,98 €(4,66 € / Litre)
CARBONELL 100% Arbequina extra virgin olive oil bottle 1 l
8,30
(8,30 € / Litre)

CARBONELL 100% Arbequina extra virgin olive oil bottle 1 l

3for2
When you buy 3, each unit costs . 5,53 €
3 units cost 16,60 €(5,53 € / Litre)
CARBONELL 100% Picual extra virgin olive oil bottle 1 l
8,30
(8,30 € / Litre)

CARBONELL 100% Picual extra virgin olive oil bottle 1 l

3for2
When you buy 3, each unit costs . 5,53 €
3 units cost 16,60 €(5,53 € / Litre)
CARBONELL 100% Hojiblanca extra virgin olive oil bottle 1 l
8,30
(8,30 € / Litre)

CARBONELL 100% Hojiblanca extra virgin olive oil bottle 1 l

3for2
When you buy 3, each unit costs . 5,53 €
3 units cost 16,60 €(5,53 € / Litre)
CARBONELL green olives stuffed with anchovies tin 150 drained weight g
2,47
(16,47 € / Kg)

CARBONELL green olives stuffed with anchovies tin 150 drained weight g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,74 €
2 units cost 3,21 €(10,70 € / Kg)
CARBONELL green olives stuffed with anchovy 3-pack tins 50 drained weight g
3,94
(26,27 € / Kg)

CARBONELL green olives stuffed with anchovy 3-pack tins 50 drained weight g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,18 €
2 units cost 5,12 €(17,07 € / Kg)
GALLINA BLANCA Homemade sautéed tomato and onions, gluten-free flask 325 g
2,35
2,25
(6,92 € / Kg)

GALLINA BLANCA Homemade sautéed tomato and onions, gluten-free flask 325 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,13 €
2 units cost 3,38 €(5,19 € / Kg)
ALSUR roasted piquillo pepper salad with tuna flask 275 drained weight g
3,95
(14,36 € / Kg)

ALSUR roasted piquillo pepper salad with tuna flask 275 drained weight g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,98 €
2 units cost 5,93 €(10,77 € / Kg)
GALLINA BLANCA Homemade vegetable ratatouille, gluten-free flask 325 g
2,40
(7,38 € / Kg)

GALLINA BLANCA Homemade vegetable ratatouille, gluten-free flask 325 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,20 €
2 units cost 3,60 €(5,54 € / Kg)
GALLINA BLANCA Homemade sautéed tomato and vegetables, gluten-free flask 325 g
2,49
(7,66 € / Kg)

GALLINA BLANCA Homemade sautéed tomato and vegetables, gluten-free flask 325 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,25 €
2 units cost 3,74 €(5,75 € / Kg)
ALSUR fried vegetable ratatouille tin 400 g
2,45
(6,12 € / Kg)

ALSUR fried vegetable ratatouille tin 400 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,23 €
2 units cost 3,68 €(4,59 € / Kg)
CARRETILLA traditional Fideua  noodle dish case 250 g
3,25
(13 € / Kg)

CARRETILLA traditional Fideua noodle dish case 250 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,17 €
3 units cost 6,50 €(8,67 € / Kg)
CARRETILLA macaroni carbonara container 325 g
3,15
(9,69 € / Kg)

CARRETILLA macaroni carbonara container 325 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,10 €
3 units cost 6,30 €(6,46 € / Kg)
CARRETILLA macaroni Bolognese container 325 g
3,15
(9,69 € / Kg)

CARRETILLA macaroni Bolognese container 325 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,10 €
3 units cost 6,30 €(6,46 € / Kg)
CARRETILLA meat cannelloni container 375 g
3,95
3,85
(10,27 € / Kg)

CARRETILLA meat cannelloni container 375 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,57 €
3 units cost 7,70 €(6,84 € / Kg)
CARRETILLA lasagne bolognese container 375 g
3,95
3,85
(10,27 € / Kg)

CARRETILLA lasagne bolognese container 375 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,57 €
3 units cost 7,70 €(6,84 € / Kg)
CARRETILLA black fideuá noodles with squid container 275 g
3,89
(14,15 € / Kg)

CARRETILLA black fideuá noodles with squid container 275 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,59 €
3 units cost 7,78 €(9,43 € / Kg)
CARRETILLA chicken curry with rice container 300 g
3,89
(12,97 € / Kg)

CARRETILLA chicken curry with rice container 300 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,59 €
3 units cost 7,78 €(8,64 € / Kg)
CARRETILLA vegetable and chicken paella case 250 g
3,25
(13 € / Kg)

CARRETILLA vegetable and chicken paella case 250 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,17 €
3 units cost 6,50 €(8,67 € / Kg)
CARRETILLA Seafood paella, gluten-free case 250 g
3,26
(13,04 € / Kg)

CARRETILLA Seafood paella, gluten-free case 250 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,17 €
3 units cost 6,52 €(8,69 € / Kg)
CARRETILLA ?arroz tres delicias' rice, gluten-free case 250 g
3,25
(13 € / Kg)

CARRETILLA ?arroz tres delicias' rice, gluten-free case 250 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,17 €
3 units cost 6,50 €(8,67 € / Kg)
CARRETILLA mushroom risotto case 250 g
3,25
(13 € / Kg)

CARRETILLA mushroom risotto case 250 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,17 €
3 units cost 6,50 €(8,67 € / Kg)

Speak now…