General food

Language
Help

92 products

DAGU Eggs from cage-free hens category A class L case 12 units
3,17
(3,17 € / Dozen)
DAGU quail eggs case 18 units
1,81
(1,21 € / Dozen)
AMANIDA marinated kalamata black olives jar 315 drained weight g
7,65
(24,29 € / Kg)

AMANIDA marinated kalamata black olives jar 315 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 5,10 €
3 units cost 15,30 €(16,19 € / Kg)
AMANIDA spicy pitted green olives jar 240 drained weight g
7,65
(31,88 € / Kg)

AMANIDA spicy pitted green olives jar 240 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 5,10 €
3 units cost 15,30 €(21,25 € / Kg)
AMANIDA aceituna verde aliñada jar 315 drained weight g
7,65
(24,29 € / Kg)

AMANIDA aceituna verde aliñada jar 315 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 5,10 €
3 units cost 15,30 €(16,19 € / Kg)
AMANIDA cocktail jar 275 drained weight g
7,65
(27,82 € / Kg)

AMANIDA cocktail jar 275 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 5,10 €
3 units cost 15,30 €(18,55 € / Kg)
AMANIDA White garlic jar 340 drained weight g
7,65
(22,50 € / Kg)

AMANIDA White garlic jar 340 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 5,10 €
3 units cost 15,30 €(15 € / Kg)
ANETO No. 0 noodle container 400 g
2,59
(6,48 € / Kg)
ANETO letters container 400 g
2,59
(6,48 € / Kg)
ANETO shark container 400 g
2,59
(6,48 € / Kg)
GVTARRA cooked chickpeas flask 400 drained weight g
2,20
(3,93 € / Kg)

GVTARRA cooked chickpeas flask 400 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,47 €
3 units cost 4,40 €(2,62 € / Kg)
GVTARRA premium cooked Pedrosillano chickpeas flask 400 drained weight g
GVTARRA cooked pardina lentils lactose-free flask 400 drained weight g
2,20
(3,93 € / Kg)

GVTARRA cooked pardina lentils lactose-free flask 400 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,47 €
3 units cost 4,40 €(2,62 € / Kg)
GVTARRA cooked white bean flask 400 drained weight g
2,20
(3,93 € / Kg)

GVTARRA cooked white bean flask 400 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,47 €
3 units cost 4,40 €(2,62 € / Kg)
GVTARRA premium cooked baby white bean flask 400 drained weight g
2,09
(5,22 € / Kg)
CALIDAD ARTESANA tuna and lettuce sandwich piece 189 g
3,20
(16,93 € / Kg)
GVTARRA Tus Ensaladas chickpeas salad flask 335 drained weight g
3,55
(6,57 € / Kg)
GVTARRA Tus Ensaladas Potato salad flask 345 drained weight g
4,29
(7,94 € / Kg)
GVTARRA Tus Ensaladas bean salad flask 335 drained weight g
3,55
(6,57 € / Kg)
BO DE DEBO fried ham and cheese parcels container 270 g
5,99
(22,19 € / Kg)
CASA MAS Meat lasagne 1 portion container 440 g
3,76
(8,55 € / Kg)
CASA MAS macaroni alla bolognese 1 portion container 280 g
3,37
(12,04 € / Kg)
CASA MAS noodles alla carbonara 1 portions container 280 g
3,32
(11,86 € / Kg)
CASA MAS 1 serving of meat cannelloni container 350 g
4,48
(12,80 € / Kg)

Speak now…