General food

Language
Help

40 products

CARBONELL Mild 0.4º olive oil carafe 3 l
16,95
(5,65 € / Litre)

CARBONELL Mild 0.4º olive oil carafe 3 l

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 8,48 €
2 units cost 25,43 €(4,24 € / Litre)
CARBONELL green olives stuffed with anchovies tin 150 drained weight g
2,47
(16,47 € / Kg)

CARBONELL green olives stuffed with anchovies tin 150 drained weight g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,74 €
2 units cost 3,21 €(10,70 € / Kg)
CARBONELL green olives stuffed with anchovy 3-pack tins 50 drained weight g
3,94
(26,27 € / Kg)

CARBONELL green olives stuffed with anchovy 3-pack tins 50 drained weight g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,18 €
2 units cost 5,12 €(17,07 € / Kg)
GALLO penne pasta No. 6 packet 900 g
2,66
2,57
(2,86 € / Kg)

GALLO penne pasta No. 6 packet 900 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,77 €
2 units cost 3,34 €(1,86 € / Kg)
GALLO Nature wholegrain striped penne packet 450 g
1,97
1,93
(4,29 € / Kg)

GALLO Nature wholegrain striped penne packet 450 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,58 €
2 units cost 2,51 €(2,79 € / Kg)
GALLO ribbed macaroni packet 900 g
2,66
2,57
(2,86 € / Kg)

GALLO ribbed macaroni packet 900 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,77 €
2 units cost 3,34 €(1,86 € / Kg)
GALLO 3-minute thin penne packet 400 g
1,55
1,51
(3,78 € / Kg)

GALLO 3-minute thin penne packet 400 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,45 €
2 units cost 1,96 €(2,45 € / Kg)
GALLO Selection 1946 penotti rigati bag 450 g
1,62
(3,60 € / Kg)

GALLO Selection 1946 penotti rigati bag 450 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,49 €
2 units cost 2,11 €(2,34 € / Kg)
GALLO XL macaroni packet 450 g
1,34
(2,98 € / Kg)

GALLO XL macaroni packet 450 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,40 €
2 units cost 1,74 €(1,94 € / Kg)
GALLO spaghetti no.3 packet 900 g
2,66
2,57
(2,86 € / Kg)

GALLO spaghetti no.3 packet 900 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,77 €
2 units cost 3,34 €(1,86 € / Kg)
GALLO Nature wholegrain spaghetti packet 450 g
1,97
1,93
(4,29 € / Kg)

GALLO Nature wholegrain spaghetti packet 450 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,58 €
2 units cost 2,51 €(2,79 € / Kg)
GALLO spaghetti 3-minute fine pasta packet 400 g
1,55
1,51
(3,78 € / Kg)

GALLO spaghetti 3-minute fine pasta packet 400 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,45 €
2 units cost 1,96 €(2,45 € / Kg)
GALLO spaghetti with vegetables 3-minute fine pasta packet 400 g
1,93
(4,82 € / Kg)

GALLO spaghetti with vegetables 3-minute fine pasta packet 400 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,58 €
2 units cost 2,51 €(3,14 € / Kg)
GALLO Selection 1946 spaghetto scalanato bag 450 g
1,62
(3,60 € / Kg)

GALLO Selection 1946 spaghetto scalanato bag 450 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,49 €
2 units cost 2,11 €(2,34 € / Kg)
GALLO noodles packet 900 g
2,66
2,57
(2,86 € / Kg)

GALLO noodles packet 900 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,77 €
2 units cost 3,34 €(1,86 € / Kg)
GALLO No. 0 noodle packet 900 g
2,66
2,57
(2,86 € / Kg)

GALLO No. 0 noodle packet 900 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,77 €
2 units cost 3,34 €(1,86 € / Kg)
GALLO noodles N.0 lighter thin pasta 1 minute packet 400 g
1,87
(4,68 € / Kg)

GALLO noodles N.0 lighter thin pasta 1 minute packet 400 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,56 €
2 units cost 2,43 €(3,04 € / Kg)
GALLO Disney Nemo pasta ideal with stock bag 350 g
2,29
2,25
(5,36 € / Kg)

GALLO Disney Nemo pasta ideal with stock bag 350 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,68 €
2 units cost 2,93 €(3,48 € / Kg)
GALLO pasta spirals with tomato and spinach 3-minute fine pasta packet 400 g
1,87
1,86
(4,65 € / Kg)

GALLO pasta spirals with tomato and spinach 3-minute fine pasta packet 400 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,56 €
2 units cost 2,42 €(3,02 € / Kg)
GALLO Disney Mickey and Friends pasta ideal with sauce bag 300 g
2,29
2,25
(6,25 € / Kg)

GALLO Disney Mickey and Friends pasta ideal with sauce bag 300 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,68 €
2 units cost 2,93 €(4,06 € / Kg)
GALLO Disney Frozen pasta ideal with sauce bag 300 g
2,29
2,25
(6,25 € / Kg)

GALLO Disney Frozen pasta ideal with sauce bag 300 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,68 €
2 units cost 2,93 €(4,06 € / Kg)
GALLO Disney Cars pasta ideal with sauce bag 300 g
2,29
2,25
(6,25 € / Kg)

GALLO Disney Cars pasta ideal with sauce bag 300 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,68 €
2 units cost 2,93 €(4,06 € / Kg)
GALLO Spiderman Marvel pasta ideal with sauce packet 300 g
2,35
(7,83 € / Kg)

GALLO Spiderman Marvel pasta ideal with sauce packet 300 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,71 €
2 units cost 3,06 €(5,09 € / Kg)
GALLO Selection 1946 trecce bag 450 g
1,62
(3,60 € / Kg)

GALLO Selection 1946 trecce bag 450 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,49 €
2 units cost 2,11 €(2,34 € / Kg)

Speak now…