General food

Language
Help

192 products

BARILLA Capellini spaghetti No. 1 box 500 g
1,79
(3,58 € / Kg)

BARILLA Capellini spaghetti No. 1 box 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,90 €
2 units cost 2,69 €(2,69 € / Kg)
BARILLA Al Bronzo Linguine noodles container 400 g
1,99
(4,98 € / Kg)
BARILLA Al Bronzo Spaghettoni No.7 box 400 g
1,99
(4,98 € / Kg)
ANETO No. 0 noodle container 400 g
2,59
(6,48 € / Kg)
ANETO letters container 400 g
2,59
(6,48 € / Kg)
BARILLA La Collezione egg tagliatelle box 450 g
4,18
(8,36 € / Kg)
BARILLA pasta corazones un gesto D'amore box 400 g
2,39
(5,98 € / Kg)

BARILLA pasta corazones un gesto D'amore box 400 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,20 €
2 units cost 3,59 €(4,48 € / Kg)
BARILLA Fusilli No. 98 box 500 g
1,79
(3,58 € / Kg)

BARILLA Fusilli No. 98 box 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,90 €
2 units cost 2,69 €(2,69 € / Kg)
BARILLA gnocchi packet 500 g
1,79
(3,58 € / Kg)

BARILLA gnocchi packet 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,90 €
2 units cost 2,69 €(2,69 € / Kg)
BARILLA Whole-grain fusilli box 500 g
1,99
(3,98 € / Kg)
BARILLA La Collezione Orecchiette N.56 box 500 g
2,59
(5,18 € / Kg)
BARILLA La Collezione Trofie N.296 box 500 g
2,59
(5,18 € / Kg)
BARILLA Al Bronzo Fusilli box 400 g
1,99
(4,98 € / Kg)
BARILLA risoni pasta packet 500 g
1,79
(3,58 € / Kg)

BARILLA risoni pasta packet 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,90 €
2 units cost 2,69 €(2,69 € / Kg)
ANETO shark container 400 g
2,59
(6,48 € / Kg)
BARILLA semolina lasagne No.189 box 250 g
2,59
(10,36 € / Kg)
GVTARRA cooked chickpeas flask 400 drained weight g
2,20
(3,93 € / Kg)

GVTARRA cooked chickpeas flask 400 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,47 €
3 units cost 4,40 €(2,62 € / Kg)
GVTARRA premium cooked Pedrosillano chickpeas flask 400 drained weight g
GVTARRA cooked pardina lentils lactose-free flask 400 drained weight g
2,20
(3,93 € / Kg)

GVTARRA cooked pardina lentils lactose-free flask 400 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,47 €
3 units cost 4,40 €(2,62 € / Kg)
GVTARRA cooked white bean flask 400 drained weight g
2,20
(3,93 € / Kg)

GVTARRA cooked white bean flask 400 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,47 €
3 units cost 4,40 €(2,62 € / Kg)
GVTARRA premium cooked baby white bean flask 400 drained weight g
2,09
(5,22 € / Kg)
GVTARRA Tus Ensaladas chickpeas salad flask 335 drained weight g
3,55
(6,57 € / Kg)
GVTARRA Tus Ensaladas Potato salad flask 345 drained weight g
4,29
(7,94 € / Kg)
GVTARRA Tus Ensaladas bean salad flask 335 drained weight g
3,55
(6,57 € / Kg)

Speak now…