General food

Language
Help

10 products

AGROMAR scorpion fish pâté tin 100 drained weight g
3,19
(31,90 € / Kg)

AGROMAR scorpion fish pâté tin 100 drained weight g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,96 €
2 units cost 4,15 €(20,74 € / Kg)
AGROMAR Sardine pâté tin 100 g
2,85
(28,50 € / Kg)

AGROMAR Sardine pâté tin 100 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,86 €
2 units cost 3,71 €(18,53 € / Kg)
AGROMAR spider crab paté tin 100 drained weight g
2,99
(29,90 € / Kg)

AGROMAR spider crab paté tin 100 drained weight g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,90 €
2 units cost 3,89 €(19,44 € / Kg)
AGROMAR Biscay skipjack tuna pâté tin 100 drained weight g
2,85
(28,50 € / Kg)

AGROMAR Biscay skipjack tuna pâté tin 100 drained weight g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,86 €
2 units cost 3,71 €(18,53 € / Kg)
AGROMAR sea urchin paté tin 100 drained weight g
5,45
(54,50 € / Kg)

AGROMAR sea urchin paté tin 100 drained weight g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,64 €
2 units cost 7,09 €(35,43 € / Kg)
BULL'S EYE original barbecue sauce can 355 g
4,05
3,95
(11,13 € / Kg)

BULL'S EYE original barbecue sauce can 355 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,98 €
2 units cost 5,93 €(8,35 € / Kg)
CHEETOS Pelotazos cheese-flavoured snack, gluten-free bag 130 g
2,10
(16,15 € / Kg)

CHEETOS Pelotazos cheese-flavoured snack, gluten-free bag 130 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,05 €
2 units cost 3,15 €(12,12 € / Kg)
CHEETOS Pandilla cheese-flavoured snack, gluten-free bag 75 g
2,10
(28 € / Kg)

CHEETOS Pandilla cheese-flavoured snack, gluten-free bag 75 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,05 €
2 units cost 3,15 €(21 € / Kg)
EAGLE Salted toasted pistachios bag 75 g
3,18
(42,40 € / Kg)

EAGLE Salted toasted pistachios bag 75 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,59 €
2 units cost 4,77 €(31,80 € / Kg)
EAGLE roasted honey-nuts cocktail bag 75 g
3,04
(40,53 € / Kg)

EAGLE roasted honey-nuts cocktail bag 75 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,52 €
2 units cost 4,56 €(30,40 € / Kg)

Speak now…