General food

Language
Help

46 products

CARRETILLA traditional Fideua  noodle dish case 250 g
3,25
(13 € / Kg)

CARRETILLA traditional Fideua noodle dish case 250 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,17 €
3 units cost 6,50 €(8,67 € / Kg)
CARRETILLA macaroni carbonara container 325 g
3,15
(9,69 € / Kg)

CARRETILLA macaroni carbonara container 325 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,10 €
3 units cost 6,30 €(6,46 € / Kg)
CARRETILLA macaroni Bolognese container 325 g
3,15
(9,69 € / Kg)

CARRETILLA macaroni Bolognese container 325 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,10 €
3 units cost 6,30 €(6,46 € / Kg)
CARRETILLA meat cannelloni container 375 g
3,95
3,85
(10,27 € / Kg)

CARRETILLA meat cannelloni container 375 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,57 €
3 units cost 7,70 €(6,84 € / Kg)
CARRETILLA lasagne bolognese container 375 g
3,95
3,85
(10,27 € / Kg)

CARRETILLA lasagne bolognese container 375 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,57 €
3 units cost 7,70 €(6,84 € / Kg)
CARRETILLA black fideuá noodles with squid container 275 g
3,89
(14,15 € / Kg)

CARRETILLA black fideuá noodles with squid container 275 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,59 €
3 units cost 7,78 €(9,43 € / Kg)
CARRETILLA chicken curry with rice container 300 g
3,89
(12,97 € / Kg)

CARRETILLA chicken curry with rice container 300 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,59 €
3 units cost 7,78 €(8,64 € / Kg)
CARRETILLA vegetable and chicken paella case 250 g
3,25
(13 € / Kg)

CARRETILLA vegetable and chicken paella case 250 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,17 €
3 units cost 6,50 €(8,67 € / Kg)
CARRETILLA Seafood paella, gluten-free case 250 g
3,26
(13,04 € / Kg)

CARRETILLA Seafood paella, gluten-free case 250 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,17 €
3 units cost 6,52 €(8,69 € / Kg)
CARRETILLA ?arroz tres delicias' rice, gluten-free case 250 g
3,25
(13 € / Kg)

CARRETILLA ?arroz tres delicias' rice, gluten-free case 250 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,17 €
3 units cost 6,50 €(8,67 € / Kg)
CARRETILLA mushroom risotto case 250 g
3,25
(13 € / Kg)

CARRETILLA mushroom risotto case 250 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,17 €
3 units cost 6,50 €(8,67 € / Kg)
CARRETILLA natural tomato spread with olive oil gluten-free 2-pack container 185 g
3,29
(8,89 € / Kg)

CARRETILLA natural tomato spread with olive oil gluten-free 2-pack container 185 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,19 €
3 units cost 6,58 €(5,93 € / Kg)
CARRETILLA tomato spread with garlic gluten-free 2-pack containers 185 g
3,95
(10,68 € / Kg)

CARRETILLA tomato spread with garlic gluten-free 2-pack containers 185 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,63 €
3 units cost 7,90 €(7,12 € / Kg)
ALBO Yellowfin tuna in extra virgin olive oil 6-pack tin 48 drained weight g
11,85
(41,15 € / Kg)

ALBO Yellowfin tuna in extra virgin olive oil 6-pack tin 48 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 7,90 €
3 units cost 23,70 €(27,43 € / Kg)
ALBO yellowfin tuna in olive oil 6- pack tins 48 drained weight g
10,95
(38,02 € / Kg)

ALBO yellowfin tuna in olive oil 6- pack tins 48 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 7,30 €
3 units cost 21,90 €(25,35 € / Kg)
ALBO yellowfin tuna in olive oil 3-pack tin 67 drained weight g
7,59
(28,32 € / Kg)

ALBO yellowfin tuna in olive oil 3-pack tin 67 drained weight g + 1 can free

3for2
When you buy 3, each unit costs . 5,06 €
3 units cost 15,18 €(18,88 € / Kg)
ALBO white tuna in extra virgin olive oil 3-pack tins 67 drained weight g
7,95
(39,55 € / Kg)

ALBO white tuna in extra virgin olive oil 3-pack tins 67 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 5,30 €
3 units cost 15,90 €(26,37 € / Kg)
ALBO white tuna in extra virgin olive oil low salt 3-pack tins 67 drained weight g
7,95
(39,55 € / Kg)

ALBO white tuna in extra virgin olive oil low salt 3-pack tins 67 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 5,30 €
3 units cost 15,90 €(26,37 € / Kg)
ALBO yellowfin tuna in olive oil 3-pack tins 67 drained weight g
7,59
(37,76 € / Kg)

ALBO yellowfin tuna in olive oil 3-pack tins 67 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 5,06 €
3 units cost 15,18 €(25,17 € / Kg)
ALBO white tuna in extra virgin olive oil tin 82 drained weight g
3,83
(46,71 € / Kg)

ALBO white tuna in extra virgin olive oil tin 82 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,55 €
3 units cost 7,66 €(31,14 € / Kg)
ALBO yellowfin tuna in olive oil tin 82 drained weight g
3,56
(43,41 € / Kg)

ALBO yellowfin tuna in olive oil tin 82 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,37 €
3 units cost 7,12 €(28,94 € / Kg)
ALBO yellowfin tuna in sunflower oil 3-pack tin 48 drained weight g
3,66
(25,42 € / Kg)

ALBO yellowfin tuna in sunflower oil 3-pack tin 48 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,44 €
3 units cost 7,32 €(16,94 € / Kg)
ALBO yellowfin tuna in brine 3-pack tins 65 drained weight g
7,25
(37,18 € / Kg)

ALBO yellowfin tuna in brine 3-pack tins 65 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 4,83 €
3 units cost 14,50 €(24,79 € / Kg)
ALBO yellowfin tuna in marinade 3-pack tins 67 drained weight g
7,25
(36,07 € / Kg)

ALBO yellowfin tuna in marinade 3-pack tins 67 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 4,83 €
3 units cost 14,50 €(24,05 € / Kg)

Speak now…