General food

Language
Help

30 products

BUITONI rectangular puff pastry dough container 230 g
1,99
(8,65 € / Kg)

BUITONI rectangular puff pastry dough container 230 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,33 €
3 units cost 3,98 €(5,77 € / Kg)
BUITONI Round crust pastry container 230 g
2,45
(10,65 € / Kg)

BUITONI Round crust pastry container 230 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,63 €
3 units cost 4,90 €(7,10 € / Kg)
BUITONI Rectangular pasty dough container 280 g
2,95
(10,54 € / Kg)

BUITONI Rectangular pasty dough container 280 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,97 €
3 units cost 5,90 €(7,02 € / Kg)
BUITONI Round puff pastry container 230 g
1,99
(8,65 € / Kg)

BUITONI Round puff pastry container 230 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,33 €
3 units cost 3,98 €(5,77 € / Kg)
GVTARRA cooked chickpeas flask 400 drained weight g
2,20
(3,93 € / Kg)

GVTARRA cooked chickpeas flask 400 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,47 €
3 units cost 4,40 €(2,62 € / Kg)
GVTARRA cooked pardina lentils lactose-free flask 400 drained weight g
2,20
(3,93 € / Kg)

GVTARRA cooked pardina lentils lactose-free flask 400 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,47 €
3 units cost 4,40 €(2,62 € / Kg)
GVTARRA cooked white bean flask 400 drained weight g
2,20
(3,93 € / Kg)

GVTARRA cooked white bean flask 400 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,47 €
3 units cost 4,40 €(2,62 € / Kg)
GVTARRA chickpeas with carrot and chard, gluten-free flask 360 g
2,75
2,65
(7,36 € / Kg)

GVTARRA chickpeas with carrot and chard, gluten-free flask 360 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,77 €
3 units cost 5,30 €(4,91 € / Kg)
GVTARRA De Primero lentils with carrot and leek flask 360 g
2,75
2,65
(7,36 € / Kg)

GVTARRA De Primero lentils with carrot and leek flask 360 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,77 €
3 units cost 5,30 €(4,91 € / Kg)
GVTARRA white beans with leeks, courgette and carrots flask 360 g
2,75
2,65
(7,36 € / Kg)

GVTARRA white beans with leeks, courgette and carrots flask 360 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,77 €
3 units cost 5,30 €(4,91 € / Kg)
ALBO Yellowfin tuna in extra virgin olive oil 6-pack tin 48 drained weight g
11,85
(41,15 € / Kg)

ALBO Yellowfin tuna in extra virgin olive oil 6-pack tin 48 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 7,90 €
3 units cost 23,70 €(27,43 € / Kg)
ALBO yellowfin tuna in olive oil 6- pack tins 48 drained weight g
10,95
(38,02 € / Kg)

ALBO yellowfin tuna in olive oil 6- pack tins 48 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 7,30 €
3 units cost 21,90 €(25,35 € / Kg)
ALBO yellowfin tuna in olive oil 3-pack tin 67 drained weight g
7,59
(28,32 € / Kg)

ALBO yellowfin tuna in olive oil 3-pack tin 67 drained weight g + 1 can free

3for2
When you buy 3, each unit costs . 5,06 €
3 units cost 15,18 €(18,88 € / Kg)
ALBO white tuna in extra virgin olive oil 3-pack tins 67 drained weight g
7,95
(39,55 € / Kg)

ALBO white tuna in extra virgin olive oil 3-pack tins 67 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 5,30 €
3 units cost 15,90 €(26,37 € / Kg)
ALBO white tuna in extra virgin olive oil low salt 3-pack tins 67 drained weight g
7,95
(39,55 € / Kg)

ALBO white tuna in extra virgin olive oil low salt 3-pack tins 67 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 5,30 €
3 units cost 15,90 €(26,37 € / Kg)
ALBO yellowfin tuna in olive oil 3-pack tins 67 drained weight g
7,59
(37,76 € / Kg)

ALBO yellowfin tuna in olive oil 3-pack tins 67 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 5,06 €
3 units cost 15,18 €(25,17 € / Kg)
ALBO white tuna in extra virgin olive oil tin 82 drained weight g
3,83
(46,71 € / Kg)

ALBO white tuna in extra virgin olive oil tin 82 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,55 €
3 units cost 7,66 €(31,14 € / Kg)
ALBO yellowfin tuna in olive oil tin 82 drained weight g
3,56
(43,41 € / Kg)

ALBO yellowfin tuna in olive oil tin 82 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,37 €
3 units cost 7,12 €(28,94 € / Kg)
ALBO yellowfin tuna in sunflower oil 3-pack tin 48 drained weight g
3,66
(25,42 € / Kg)

ALBO yellowfin tuna in sunflower oil 3-pack tin 48 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,44 €
3 units cost 7,32 €(16,94 € / Kg)
ALBO yellowfin tuna in brine 3-pack tins 65 drained weight g
7,25
(37,18 € / Kg)

ALBO yellowfin tuna in brine 3-pack tins 65 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 4,83 €
3 units cost 14,50 €(24,79 € / Kg)
ALBO yellowfin tuna in marinade 3-pack tins 67 drained weight g
7,25
(36,07 € / Kg)

ALBO yellowfin tuna in marinade 3-pack tins 67 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 4,83 €
3 units cost 14,50 €(24,05 € / Kg)
ALBO yellowfin tuna in marinade tin 82 drained weight g
3,66
(44,63 € / Kg)

ALBO yellowfin tuna in marinade tin 82 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,44 €
3 units cost 7,32 €(29,76 € / Kg)
ALBO yellowfin tuna in spicy sauce tin 82 drained weight g
3,87
(47,20 € / Kg)

ALBO yellowfin tuna in spicy sauce tin 82 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,58 €
3 units cost 7,74 €(31,46 € / Kg)
ALBO yellowfin tuna in tomato 3-pack tins 67 drained weight g
7,25
(108,21 € / Kg)

ALBO yellowfin tuna in tomato 3-pack tins 67 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 4,83 €
3 units cost 14,50 €(72,14 € / Kg)

Speak now…