General food

Language
Help

193 products

GALLO couscous packet 500 g
2,25
(4,50 € / Kg)
GALLO wheat flour packet 1 kg
1,45
(1,45 € / Kg)
GALLO wheat flour for baking packet 1 kg
1,75
(1,75 € / Kg)
GALLO Strong wheat flour packet 1 kg
1,79
(1,79 € / Kg)
GALLO whole-wheat flour packet 1 kg
1,89
(1,89 € / Kg)
GALLO Wholemeal spelt flour packet 1 kg
2,89
(2,89 € / Kg)
GALLO wheat flour economy pack packet 2,5 kg
3,59
(0 € / Kg)
GALLO harina de garbanzos sin gluten packet 500 g
2,40
(4,80 € / Kg)
GALLO Sponge cake mix packet 1 kg
1,89
(1,89 € / Kg)
AMAZONIA FRUIT coconut milk with chunks of flesh tin 33 cl
1,87
(5,67 € / Litre)
AMAZONIA FRUIT guanabana juice tin 33 cl
1,87
(5,67 € / Litre)
AMAZONIA FRUIT mango juice tin 33 cl
1,87
(5,67 € / Litre)
ALHEMA DE QUEILES organic extra virgin olive oil tin 500 ml
9,09
(18,18 € / Litre)
AMANIDA marinated kalamata black olives jar 315 drained weight g
7,65
(24,29 € / Kg)

AMANIDA marinated kalamata black olives jar 315 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 5,10 €
3 units cost 15,30 €(16,19 € / Kg)
AMANIDA spicy pitted green olives jar 240 drained weight g
7,65
(31,88 € / Kg)

AMANIDA spicy pitted green olives jar 240 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 5,10 €
3 units cost 15,30 €(21,25 € / Kg)
AMANIDA aceituna verde aliñada jar 315 drained weight g
7,65
(24,29 € / Kg)

AMANIDA aceituna verde aliñada jar 315 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 5,10 €
3 units cost 15,30 €(16,19 € / Kg)
AMANIDA cocktail jar 275 drained weight g
7,65
(27,82 € / Kg)

AMANIDA cocktail jar 275 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 5,10 €
3 units cost 15,30 €(18,55 € / Kg)
AMANIDA White garlic jar 340 drained weight g
7,65
(22,50 € / Kg)

AMANIDA White garlic jar 340 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 5,10 €
3 units cost 15,30 €(15 € / Kg)
GALLO penne pasta No. 6 packet 900 g
2,66
2,57
(2,86 € / Kg)

GALLO penne pasta No. 6 packet 900 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,77 €
2 units cost 3,34 €(1,86 € / Kg)
GALLO penne pasta No. 6 packet 450 g
1,45
(3,22 € / Kg)
GALLO penne pasta No. 3 packet 450 g
1,45
(3,22 € / Kg)
GALLO Nature wholegrain striped penne packet 450 g
1,97
1,93
(4,29 € / Kg)

GALLO Nature wholegrain striped penne packet 450 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,58 €
2 units cost 2,51 €(2,79 € / Kg)
GALLO ribbed macaroni packet 900 g
2,66
2,57
(2,86 € / Kg)

GALLO ribbed macaroni packet 900 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,77 €
2 units cost 3,34 €(1,86 € / Kg)
GALLO 3-minute thin penne packet 400 g
1,55
1,51
(3,78 € / Kg)

GALLO 3-minute thin penne packet 400 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,45 €
2 units cost 1,96 €(2,45 € / Kg)

Speak now…