General food

Language
Help

41 products

GO-TAN rice noodles for soups and vegetables bag 250 g
3,29
(13,16 € / Kg)

GO-TAN rice noodles for soups and vegetables bag 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,65 €
2 units cost 4,94 €(9,87 € / Kg)
GO-TAN miehoen rice noodles packet 250 g
2,99
(11,96 € / Kg)

GO-TAN miehoen rice noodles packet 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,50 €
2 units cost 4,49 €(8,97 € / Kg)
GO-TAN Stick noodles packet 250 g
3,19
2,99
(11,96 € / Kg)

GO-TAN Stick noodles packet 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,50 €
2 units cost 4,49 €(8,97 € / Kg)
GO-TAN prawn crackers bag 50 g
2,05
1,95
(39 € / Kg)

GO-TAN prawn crackers bag 50 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,98 €
2 units cost 2,93 €(29,25 € / Kg)
GO-TAN sriracha Mayo sauce bottle 215 ml
3,69
(17,16 € / Litre)

GO-TAN sriracha Mayo sauce bottle 215 ml

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,85 €
2 units cost 5,54 €(12,87 € / Litre)
GO-TAN Sriracha hot chili sauce bottle 215 ml
3,85
(17,91 € / Litre)

GO-TAN Sriracha hot chili sauce bottle 215 ml

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,93 €
2 units cost 5,78 €(13,43 € / Litre)
GO-TAN sweet chilli sauce container 270 ml
4,19
3,99
(18,56 € / Litre)

GO-TAN sweet chilli sauce container 270 ml

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2 €
2 units cost 5,99 €(13,92 € / Litre)
CARBONELL Mild 0.4º olive oil carafe 3 l
16,95
(5,65 € / Litre)

CARBONELL Mild 0.4º olive oil carafe 3 l

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 8,48 €
2 units cost 25,43 €(4,24 € / Litre)
CARBONELL virgin olive oil carafe 5 l
29,95
23,95
(4,79 € / Litre)
CARBONELL organic extra virgin olive oil bottle 750 ml
7,99
6,99
(9,32 € / Litre)
CARBONELL 0.4º Original mild olive oil for grilling and baking spray 200 ml
2,80
2,79
(13,95 € / Litre)
CARBONELL green olives stuffed with anchovies tin 150 drained weight g
2,47
(16,47 € / Kg)

CARBONELL green olives stuffed with anchovies tin 150 drained weight g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,74 €
2 units cost 3,21 €(10,70 € / Kg)
CARBONELL green olives stuffed with anchovy 3-pack tins 50 drained weight g
3,94
(26,27 € / Kg)

CARBONELL green olives stuffed with anchovy 3-pack tins 50 drained weight g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,18 €
2 units cost 5,12 €(17,07 € / Kg)
BARILLA Penne Rigate No. 73 box 500 g
1,79
(3,58 € / Kg)

BARILLA Penne Rigate No. 73 box 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,90 €
2 units cost 2,69 €(2,69 € / Kg)
BARILLA rigatoni No 24 packet 500 g
1,79
(3,58 € / Kg)

BARILLA rigatoni No 24 packet 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,90 €
2 units cost 2,69 €(2,69 € / Kg)
BARILLA Penne Lisce No. 71 box 500 g
1,79
(3,58 € / Kg)

BARILLA Penne Lisce No. 71 box 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,90 €
2 units cost 2,69 €(2,69 € / Kg)
BARILLA Spaghetti N.5 box 500 g
1,79
(3,58 € / Kg)

BARILLA Spaghetti N.5 box 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,90 €
2 units cost 2,69 €(2,69 € / Kg)
BARILLA Spaghettoni No. 7 box 500 g
1,79
(3,58 € / Kg)

BARILLA Spaghettoni No. 7 box 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,90 €
2 units cost 2,69 €(2,69 € / Kg)
BARILLA Linguine Bavette No. 13 box 500 g
1,79
(3,58 € / Kg)

BARILLA Linguine Bavette No. 13 box 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,90 €
2 units cost 2,69 €(2,69 € / Kg)
BARILLA Capellini spaghetti No. 1 box 500 g
1,79
(3,58 € / Kg)

BARILLA Capellini spaghetti No. 1 box 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,90 €
2 units cost 2,69 €(2,69 € / Kg)
BARILLA pasta corazones un gesto D'amore box 400 g
2,39
(5,98 € / Kg)

BARILLA pasta corazones un gesto D'amore box 400 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,20 €
2 units cost 3,59 €(4,48 € / Kg)
BARILLA Fusilli No. 98 box 500 g
1,79
(3,58 € / Kg)

BARILLA Fusilli No. 98 box 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,90 €
2 units cost 2,69 €(2,69 € / Kg)
BARILLA gnocchi packet 500 g
1,79
(3,58 € / Kg)

BARILLA gnocchi packet 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,90 €
2 units cost 2,69 €(2,69 € / Kg)
BARILLA risoni pasta packet 500 g
1,79
(3,58 € / Kg)

BARILLA risoni pasta packet 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,90 €
2 units cost 2,69 €(2,69 € / Kg)

Speak now…