General food

Language
Help

12 products

AMANIDA marinated kalamata black olives jar 315 drained weight g
7,65
(24,29 € / Kg)

AMANIDA marinated kalamata black olives jar 315 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 5,10 €
3 units cost 15,30 €(16,19 € / Kg)
AMANIDA spicy pitted green olives jar 240 drained weight g
7,65
(31,88 € / Kg)

AMANIDA spicy pitted green olives jar 240 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 5,10 €
3 units cost 15,30 €(21,25 € / Kg)
AMANIDA aceituna verde aliñada jar 315 drained weight g
7,65
(24,29 € / Kg)

AMANIDA aceituna verde aliñada jar 315 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 5,10 €
3 units cost 15,30 €(16,19 € / Kg)
AMANIDA cocktail jar 275 drained weight g
7,65
(27,82 € / Kg)

AMANIDA cocktail jar 275 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 5,10 €
3 units cost 15,30 €(18,55 € / Kg)
AMANIDA White garlic jar 340 drained weight g
7,65
(22,50 € / Kg)

AMANIDA White garlic jar 340 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 5,10 €
3 units cost 15,30 €(15 € / Kg)
GALLINA BLANCA Homemade sautéed tomato and onions, gluten-free flask 325 g
2,35
2,25
(6,92 € / Kg)

GALLINA BLANCA Homemade sautéed tomato and onions, gluten-free flask 325 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,13 €
2 units cost 3,38 €(5,19 € / Kg)
GALLINA BLANCA Homemade vegetable ratatouille, gluten-free flask 325 g
2,40
(7,38 € / Kg)

GALLINA BLANCA Homemade vegetable ratatouille, gluten-free flask 325 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,20 €
2 units cost 3,60 €(5,54 € / Kg)
GALLINA BLANCA Homemade sautéed tomato and vegetables, gluten-free flask 325 g
2,49
(7,66 € / Kg)

GALLINA BLANCA Homemade sautéed tomato and vegetables, gluten-free flask 325 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,25 €
2 units cost 3,74 €(5,75 € / Kg)
GALLINA BLANCA Homemade fried tomato sauce, gluten-free flask 325 g
2,45
2,39
(7,35 € / Kg)

GALLINA BLANCA Homemade fried tomato sauce, gluten-free flask 325 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,20 €
2 units cost 3,59 €(5,52 € / Kg)
CUEVAS marron glacé flask 300 g
19,69
18,11
(60,37 € / Kg)
CUEVAS marron glacé flask 160 g
12,75
11,73
(73,31 € / Kg)
EL CORTE INGLES artichoke hearts 15-20 pieces flask 160 drained weight g
4,20
4,15
(25,94 € / Kg)

EL CORTE INGLES artichoke hearts 15-20 pieces flask 160 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,77 €
3 units cost 8,30 €(17,29 € / Kg)

Speak now…