General food

Language
Help

12 products

BUENO red mole paste cup 245 g
8,29
7,13
(29,10 € / Kg)
BUENO red mole in a sauce 5 portions container 540 g
6,75
6,21
(11,50 € / Kg)
GALLINA BLANCA Homemade sautéed tomato and onions, gluten-free flask 325 g
2,35
2,25
(6,92 € / Kg)

GALLINA BLANCA Homemade sautéed tomato and onions, gluten-free flask 325 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,13 €
2 units cost 3,38 €(5,19 € / Kg)
GALLINA BLANCA Homemade vegetable ratatouille, gluten-free flask 325 g
2,40
(7,38 € / Kg)

GALLINA BLANCA Homemade vegetable ratatouille, gluten-free flask 325 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,20 €
2 units cost 3,60 €(5,54 € / Kg)
GALLINA BLANCA Homemade sautéed tomato and vegetables, gluten-free flask 325 g
2,49
(7,66 € / Kg)

GALLINA BLANCA Homemade sautéed tomato and vegetables, gluten-free flask 325 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,25 €
2 units cost 3,74 €(5,75 € / Kg)
CARRETILLA meat cannelloni container 375 g
3,95
3,85
(10,27 € / Kg)

CARRETILLA meat cannelloni container 375 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,57 €
3 units cost 7,70 €(6,84 € / Kg)
CARRETILLA lasagne bolognese container 375 g
3,95
3,85
(10,27 € / Kg)

CARRETILLA lasagne bolognese container 375 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,57 €
3 units cost 7,70 €(6,84 € / Kg)
GALLINA BLANCA Homemade fried tomato sauce, gluten-free flask 325 g
2,45
2,39
(7,35 € / Kg)

GALLINA BLANCA Homemade fried tomato sauce, gluten-free flask 325 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,20 €
2 units cost 3,59 €(5,52 € / Kg)
AVECREM Beef stock 8 cubes case 100 g
1,05
1
(10 € / Kg)
EL CORTE INGLES artichoke hearts 15-20 pieces flask 160 drained weight g
4,20
4,15
(25,94 € / Kg)

EL CORTE INGLES artichoke hearts 15-20 pieces flask 160 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,77 €
3 units cost 8,30 €(17,29 € / Kg)
CIDACOS First garden peas 3-pack tins 120 drained weight g
3,79
3,75
(10,42 € / Kg)

CIDACOS First garden peas 3-pack tins 120 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,50 €
3 units cost 7,50 €(6,94 € / Kg)
CIDACOS Premium sliced mushrooms 3-pack tin 255 drained weight g
3,85
3,79
(8,42 € / Kg)

CIDACOS Premium sliced mushrooms 3-pack tin 255 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,53 €
3 units cost 7,58 €(5,61 € / Kg)

Speak now…