General food

Language
Help

142 products

LA ESPAÑOLA Mild 0.4º olive oil carafe 5 l
32,49
21,85
(4,37 € / Litre)
CARBONELL virgin olive oil carafe 5 l
29,95
23,95
(4,79 € / Litre)
CARBONELL organic extra virgin olive oil bottle 750 ml
7,99
6,99
(9,32 € / Litre)
MAESTROS DE HOJIBLANCA El Nuestro extra virgin olive oil carafe 5 l
30,99
23,95
(4,79 € / Litre)
MAESTROS DE HOJIBLANCA intense bitter and spicy extra virgin olive oil bottle 500 ml Oda a Nuestra Tierra no. 5
5,45
4,95
(9,90 € / Litre)
MAESTROS DE HOJIBLANCA Extra virgin olive oil balanced flavour bottle 500 ml Oda a Nuestra Tierra no. 7
5,45
4,95
(9,90 € / Litre)
CARBONELL 0.4º Original mild olive oil for grilling and baking spray 200 ml
2,80
2,79
(13,95 € / Litre)
KOIPE ASUA refined corn seed oil bottle 1 l
3,43
3,14
(3,14 € / Litre)

KOIPE ASUA refined corn seed oil bottle 1 l

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,57 €
2 units cost 4,71 €(2,36 € / Litre)
SERPIS Green olives stuffed with anchovies gluten-free and lactose-free tin 130 drained weight g
2,50
1,89
(6,30 € / Kg)
SARASA green olives stuffed with anchovies container 235 drained weight g
5,29
4,87
(20,72 € / Kg)
SERPIS Pitted black olives from Caceres tin 130 drained weight g
2,26
1,89
(6,30 € / Kg)
DELICIAS surfines capers flask 65 drained weight g
1,92
1,77
(27,23 € / Kg)
SARASA inferno mixed pickles flask 170 drained weight g
2,49
2,29
(6,54 € / Kg)
GALLO penne pasta No. 6 packet 900 g
2,66
2,57
(2,86 € / Kg)

GALLO penne pasta No. 6 packet 900 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,77 €
2 units cost 3,34 €(1,86 € / Kg)
GALLO Nature wholegrain striped penne packet 450 g
1,97
1,93
(4,29 € / Kg)

GALLO Nature wholegrain striped penne packet 450 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,58 €
2 units cost 2,51 €(2,79 € / Kg)
GALLO ribbed macaroni packet 900 g
2,66
2,57
(2,86 € / Kg)

GALLO ribbed macaroni packet 900 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,77 €
2 units cost 3,34 €(1,86 € / Kg)
GALLO 3-minute thin penne packet 400 g
1,55
1,51
(3,78 € / Kg)

GALLO 3-minute thin penne packet 400 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,45 €
2 units cost 1,96 €(2,45 € / Kg)
GALLO Ensaladas penne macaroni with tomato and spinach packet 450 g
1,87
1,86
(4,13 € / Kg)

GALLO Ensaladas penne macaroni with tomato and spinach packet 450 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,24 €
3 units cost 3,72 €(2,76 € / Kg)
GALLO spaghetti no.3 packet 900 g
2,66
2,57
(2,86 € / Kg)

GALLO spaghetti no.3 packet 900 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,77 €
2 units cost 3,34 €(1,86 € / Kg)
GALLO Nature wholegrain spaghetti packet 450 g
1,97
1,93
(4,29 € / Kg)

GALLO Nature wholegrain spaghetti packet 450 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,58 €
2 units cost 2,51 €(2,79 € / Kg)
GALLO spaghetti 3-minute fine pasta packet 400 g
1,55
1,51
(3,78 € / Kg)

GALLO spaghetti 3-minute fine pasta packet 400 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,45 €
2 units cost 1,96 €(2,45 € / Kg)
GALLO spaghetti no.3 packet 675 g
1,85
1,69
(2,50 € / Kg)
GALLO noodles packet 900 g
2,66
2,57
(2,86 € / Kg)

GALLO noodles packet 900 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,77 €
2 units cost 3,34 €(1,86 € / Kg)
GALLO No. 0 noodle packet 900 g
2,66
2,57
(2,86 € / Kg)

GALLO No. 0 noodle packet 900 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,77 €
2 units cost 3,34 €(1,86 € / Kg)

Speak now…