General food

Language
Help

53 products

GIOVANNI RANA Classic ravioli fresh pasta with egg stuffed with aubergine 2 servings container 250 g
3,81
(15,24 € / Kg)

GIOVANNI RANA Classic ravioli fresh pasta with egg stuffed with aubergine 2 servings container 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,91 €
2 units cost 5,72 €(11,43 € / Kg)
GIOVANNI RANA Classic ravioli fresh pasta with egg filled with ham and cheese 2 servings container 250 g
3,81
(15,24 € / Kg)

GIOVANNI RANA Classic ravioli fresh pasta with egg filled with ham and cheese 2 servings container 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,91 €
2 units cost 5,72 €(11,43 € / Kg)
GIOVANNI RANA Classic ravioli fresh pasta with egg filled with 4 cheeses 2 servings container 250 g
3,81
(15,24 € / Kg)

GIOVANNI RANA Classic ravioli fresh pasta with egg filled with 4 cheeses 2 servings container 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,91 €
2 units cost 5,72 €(11,43 € / Kg)
GIOVANNI RANA Classic fresh egg pasta ravioli filled with roasted chicken 2 servings container 250 g
3,81
(15,24 € / Kg)

GIOVANNI RANA Classic fresh egg pasta ravioli filled with roasted chicken 2 servings container 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,91 €
2 units cost 5,72 €(11,43 € / Kg)
GIOVANNI RANA Classic fresh egg ravioli pasta filled with bolognese 2 servings container 250 g
3,81
(15,24 € / Kg)

GIOVANNI RANA Classic fresh egg ravioli pasta filled with bolognese 2 servings container 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,91 €
2 units cost 5,72 €(11,43 € / Kg)
GIOVANNI RANA Classic ravioli fresh pasta with egg filled with tuna and tomato 2 servings container 250 g
3,81
(15,24 € / Kg)

GIOVANNI RANA Classic ravioli fresh pasta with egg filled with tuna and tomato 2 servings container 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,91 €
2 units cost 5,72 €(11,43 € / Kg)
GIOVANNI RANA Classic ravioli fresh pasta with egg stuffed ribs with barbecue sauce 2 servings container 250 g
3,81
(15,24 € / Kg)

GIOVANNI RANA Classic ravioli fresh pasta with egg stuffed ribs with barbecue sauce 2 servings container 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,91 €
2 units cost 5,72 €(11,43 € / Kg)
GIOVANNI RANA Classic tortellini fresh pasta with egg w/ Parmigiano Reggiano cheese 2 servings container 250 g
3,81
(15,24 € / Kg)

GIOVANNI RANA Classic tortellini fresh pasta with egg w/ Parmigiano Reggiano cheese 2 servings container 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,91 €
2 units cost 5,72 €(11,43 € / Kg)
BUITONI rectangular puff pastry dough container 230 g
1,99
(8,65 € / Kg)

BUITONI rectangular puff pastry dough container 230 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,33 €
3 units cost 3,98 €(5,77 € / Kg)
BUITONI Round crust pastry container 230 g
2,45
(10,65 € / Kg)

BUITONI Round crust pastry container 230 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,63 €
3 units cost 4,90 €(7,10 € / Kg)
BUITONI Rectangular pasty dough container 280 g
2,95
(10,54 € / Kg)

BUITONI Rectangular pasty dough container 280 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,97 €
3 units cost 5,90 €(7,02 € / Kg)
BUITONI Round puff pastry container 230 g
1,99
(8,65 € / Kg)

BUITONI Round puff pastry container 230 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,33 €
3 units cost 3,98 €(5,77 € / Kg)
CAMPOFRIO Pizza & Salsa ham and cheese pizza with mozzarella cheese sauce container 360 g
2,99
(8,31 € / Kg)

CAMPOFRIO Pizza & Salsa ham and cheese pizza with mozzarella cheese sauce container 360 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,99 €
3 units cost 5,98 €(5,54 € / Kg)
CAMPOFRIO Pizza & Salsa barbecue meat, mozzarella and pepper pizza with barbecue sauce container 410 g
2,99
(7,29 € / Kg)

CAMPOFRIO Pizza & Salsa barbecue meat, mozzarella and pepper pizza with barbecue sauce container 410 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,99 €
3 units cost 5,98 €(4,86 € / Kg)
CAMPOFRIO Pizza & Salsa 5-cheese pizza with gouda, cheddar, mozzarella and emmental with semi-mature cheese sauce package 365 g
2,99
(8,19 € / Kg)
CAMPOFRIO Pizza & Sauce roast chicken pizza with honey-mustard sauce container 355 g
2,99
(8,42 € / Kg)

CAMPOFRIO Pizza & Sauce roast chicken pizza with honey-mustard sauce container 355 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,99 €
3 units cost 5,98 €(5,62 € / Kg)
CAMPOFRIO Pizza & Sauce bacon and cheese carbonara pizza with carbonara sauce container 360 g
2,99
(8,31 € / Kg)

CAMPOFRIO Pizza & Sauce bacon and cheese carbonara pizza with carbonara sauce container 360 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,99 €
3 units cost 5,98 €(5,54 € / Kg)
CAMPOFRIO Vegalia vegetarian pizza with roasted vegetables and mature cheese container 360 g
3,29
2,99
(8,31 € / Kg)

CAMPOFRIO Vegalia vegetarian pizza with roasted vegetables and mature cheese container 360 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,99 €
3 units cost 5,98 €(5,54 € / Kg)
CAMPOFRIO Pizza & Sauce pizza barbecue chicken with Kansas barbecue sauce container 400 g
2,99
(7,48 € / Kg)

CAMPOFRIO Pizza & Sauce pizza barbecue chicken with Kansas barbecue sauce container 400 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,99 €
3 units cost 5,98 €(4,98 € / Kg)
CAMPOFRIO Vegalia vegetarian pizza with goat's cheese and roasted onion container 360 g
3,29
2,99
(8,31 € / Kg)

CAMPOFRIO Vegalia vegetarian pizza with goat's cheese and roasted onion container 360 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,99 €
3 units cost 5,98 €(5,54 € / Kg)
CAMPOFRIO Pizza & Salsa Mexican pizza with chipotle sauce container 400 g
2,99
(7,48 € / Kg)

CAMPOFRIO Pizza & Salsa Mexican pizza with chipotle sauce container 400 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,99 €
3 units cost 5,98 €(4,98 € / Kg)
CAMPOFRIO Vegalia barbecue vegetarian pizza container 360 g
3,29
2,99
(8,31 € / Kg)

CAMPOFRIO Vegalia barbecue vegetarian pizza container 360 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,99 €
3 units cost 5,98 €(5,54 € / Kg)
EL OBRADOR EL CORTE INGLES tuna pasty piece 800 g
9,50
7,99
(9,99 € / Kg)
TOPLIDER mini-sandwiches 6-pack container 250 g
6,30
6,15
(24,60 € / Kg)

TOPLIDER mini-sandwiches 6-pack container 250 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,85 €
2 units cost 8 €(15,99 € / Kg)

Speak now…