General food

Language
Help

50 products

BUENO red mole paste cup 245 g
8,29
7,13
(29,10 € / Kg)
BUENO red mole in a sauce 5 portions container 540 g
6,75
6,21
(11,50 € / Kg)
BARILLA Penne Rigate No. 73 box 500 g
1,79
(3,58 € / Kg)

BARILLA Penne Rigate No. 73 box 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,90 €
2 units cost 2,69 €(2,69 € / Kg)
BARILLA rigatoni No 24 packet 500 g
1,79
(3,58 € / Kg)

BARILLA rigatoni No 24 packet 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,90 €
2 units cost 2,69 €(2,69 € / Kg)
BARILLA Penne Lisce No. 71 box 500 g
1,79
(3,58 € / Kg)

BARILLA Penne Lisce No. 71 box 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,90 €
2 units cost 2,69 €(2,69 € / Kg)
BARILLA Spaghetti N.5 box 500 g
1,79
(3,58 € / Kg)

BARILLA Spaghetti N.5 box 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,90 €
2 units cost 2,69 €(2,69 € / Kg)
BARILLA Spaghettoni No. 7 box 500 g
1,79
(3,58 € / Kg)

BARILLA Spaghettoni No. 7 box 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,90 €
2 units cost 2,69 €(2,69 € / Kg)
BARILLA Linguine Bavette No. 13 box 500 g
1,79
(3,58 € / Kg)

BARILLA Linguine Bavette No. 13 box 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,90 €
2 units cost 2,69 €(2,69 € / Kg)
BARILLA Capellini spaghetti No. 1 box 500 g
1,79
(3,58 € / Kg)

BARILLA Capellini spaghetti No. 1 box 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,90 €
2 units cost 2,69 €(2,69 € / Kg)
GIOVANNI RANA Classic ravioli fresh pasta with egg stuffed with aubergine 2 servings container 250 g
3,81
(15,24 € / Kg)

GIOVANNI RANA Classic ravioli fresh pasta with egg stuffed with aubergine 2 servings container 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,91 €
2 units cost 5,72 €(11,43 € / Kg)
BARILLA pasta corazones un gesto D'amore box 400 g
2,39
(5,98 € / Kg)

BARILLA pasta corazones un gesto D'amore box 400 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,20 €
2 units cost 3,59 €(4,48 € / Kg)
BARILLA Fusilli No. 98 box 500 g
1,79
(3,58 € / Kg)

BARILLA Fusilli No. 98 box 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,90 €
2 units cost 2,69 €(2,69 € / Kg)
BARILLA gnocchi packet 500 g
1,79
(3,58 € / Kg)

BARILLA gnocchi packet 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,90 €
2 units cost 2,69 €(2,69 € / Kg)
BARILLA risoni pasta packet 500 g
1,79
(3,58 € / Kg)

BARILLA risoni pasta packet 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,90 €
2 units cost 2,69 €(2,69 € / Kg)
GIOVANNI RANA Classic ravioli fresh pasta with egg filled with ham and cheese 2 servings container 250 g
3,81
(15,24 € / Kg)

GIOVANNI RANA Classic ravioli fresh pasta with egg filled with ham and cheese 2 servings container 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,91 €
2 units cost 5,72 €(11,43 € / Kg)
GIOVANNI RANA Classic ravioli fresh pasta with egg filled with 4 cheeses 2 servings container 250 g
3,81
(15,24 € / Kg)

GIOVANNI RANA Classic ravioli fresh pasta with egg filled with 4 cheeses 2 servings container 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,91 €
2 units cost 5,72 €(11,43 € / Kg)
GIOVANNI RANA Classic fresh egg pasta ravioli filled with roasted chicken 2 servings container 250 g
3,81
(15,24 € / Kg)

GIOVANNI RANA Classic fresh egg pasta ravioli filled with roasted chicken 2 servings container 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,91 €
2 units cost 5,72 €(11,43 € / Kg)
GIOVANNI RANA Classic fresh egg ravioli pasta filled with bolognese 2 servings container 250 g
3,81
(15,24 € / Kg)

GIOVANNI RANA Classic fresh egg ravioli pasta filled with bolognese 2 servings container 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,91 €
2 units cost 5,72 €(11,43 € / Kg)
GIOVANNI RANA Classic ravioli fresh pasta with egg filled with tuna and tomato 2 servings container 250 g
3,81
(15,24 € / Kg)

GIOVANNI RANA Classic ravioli fresh pasta with egg filled with tuna and tomato 2 servings container 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,91 €
2 units cost 5,72 €(11,43 € / Kg)
GIOVANNI RANA Classic ravioli fresh pasta with egg stuffed ribs with barbecue sauce 2 servings container 250 g
3,81
(15,24 € / Kg)

GIOVANNI RANA Classic ravioli fresh pasta with egg stuffed ribs with barbecue sauce 2 servings container 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,91 €
2 units cost 5,72 €(11,43 € / Kg)
GIOVANNI RANA Classic tortellini fresh pasta with egg w/ Parmigiano Reggiano cheese 2 servings container 250 g
3,81
(15,24 € / Kg)

GIOVANNI RANA Classic tortellini fresh pasta with egg w/ Parmigiano Reggiano cheese 2 servings container 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,91 €
2 units cost 5,72 €(11,43 € / Kg)
GALLINA BLANCA Homemade sautéed tomato and onions, gluten-free flask 325 g
2,35
2,25
(6,92 € / Kg)

GALLINA BLANCA Homemade sautéed tomato and onions, gluten-free flask 325 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,13 €
2 units cost 3,38 €(5,19 € / Kg)
GALLINA BLANCA Homemade vegetable ratatouille, gluten-free flask 325 g
2,40
(7,38 € / Kg)

GALLINA BLANCA Homemade vegetable ratatouille, gluten-free flask 325 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,20 €
2 units cost 3,60 €(5,54 € / Kg)
GALLINA BLANCA Homemade sautéed tomato and vegetables, gluten-free flask 325 g
2,49
(7,66 € / Kg)

GALLINA BLANCA Homemade sautéed tomato and vegetables, gluten-free flask 325 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,25 €
2 units cost 3,74 €(5,75 € / Kg)

Speak now…