General food

Language
Help

12 products

BARILLA Pesto rosso sauce with balsamic vinegar di modena flask 200 g
3,05
2,99
(14,95 € / Kg)

BARILLA Pesto rosso sauce with balsamic vinegar di modena flask 200 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,50 €
2 units cost 4,49 €(11,21 € / Kg)
BARILLA Pomodori Secchi rustic pesto sauce (sun-dried tomatoes), gluten-free flask 200 g
3,05
2,99
(14,95 € / Kg)

BARILLA Pomodori Secchi rustic pesto sauce (sun-dried tomatoes), gluten-free flask 200 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,50 €
2 units cost 4,49 €(11,21 € / Kg)
BARILLA Rustic basil and courgette pesto sauce, gluten-free flask 200 g
3,05
2,99
(14,95 € / Kg)

BARILLA Rustic basil and courgette pesto sauce, gluten-free flask 200 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,50 €
2 units cost 4,49 €(11,21 € / Kg)
DORITOS Dippas corn snack with a touch of salt bag 150 g
2,19
1,50
(10 € / Kg)
DORITOS Flamin'Hot flavour corn snacks bag 75 g
1,50
1,30
(17,33 € / Kg)
DORITOS Rib Session flavour corn snacks bag 140 g
1,99
1,50
(10,71 € / Kg)
DORITOS Dynamite Flamin' Hot flavoured corn snacks bag 85 g
1,65
1,30
(15,29 € / Kg)
AVECREM Beef stock 8 cubes case 100 g
1,05
1
(10 € / Kg)
BORGES balsamic vinegar reduction from Modena container 250 g
3,53
3,46
(13,84 € / Kg)

BORGES balsamic vinegar reduction from Modena container 250 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,31 €
3 units cost 6,92 €(9,23 € / Kg)
BORGES apple balsamic vinegar reduction container 250 g
3,53
3,46
(13,84 € / Kg)

BORGES apple balsamic vinegar reduction container 250 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,31 €
3 units cost 6,92 €(9,23 € / Kg)
BORGES Raspberry balsamic vinegar reduction container 250 g
3,53
3,46
(13,84 € / Kg)

BORGES Raspberry balsamic vinegar reduction container 250 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,31 €
3 units cost 6,92 €(9,23 € / Kg)
BORGES crema balsámico de trufa sin azúcares añadidos container 250 g
3,53
3,46
(13,84 € / Kg)

BORGES crema balsámico de trufa sin azúcares añadidos container 250 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,31 €
3 units cost 6,92 €(9,23 € / Kg)

Speak now…