General food

Language
Help

12 products

GALLINA BLANCA Homemade sautéed tomato and onions, gluten-free flask 325 g
2,35
2,25
(6,92 € / Kg)

GALLINA BLANCA Homemade sautéed tomato and onions, gluten-free flask 325 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,13 €
2 units cost 3,38 €(5,19 € / Kg)
GALLINA BLANCA Homemade fried tomato sauce, gluten-free flask 325 g
2,45
2,39
(7,35 € / Kg)

GALLINA BLANCA Homemade fried tomato sauce, gluten-free flask 325 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,20 €
2 units cost 3,59 €(5,52 € / Kg)
CHEETOS Rizos cheese flavoured curl snack bag 100 g
1,99
(19,90 € / Kg)

CHEETOS Rizos cheese flavoured curl snack bag 100 g

€3 discount coupon for purchases over €10. Enter code DTOSNACKS at the end of your order. Online exclusive.
CHEETOS Flamin'Hot flavour snack bag 80 g
1,50
1,30
(16,25 € / Kg)
CHEETOS Gustosines cheese snacks bag 75 g
1,50
(20 € / Kg)

CHEETOS Gustosines cheese snacks bag 75 g

€3 discount coupon for purchases over €10. Enter code DTOSNACKS at the end of your order. Online exclusive.
FRIT RAVICH baked tomato and basil flavour lentil chips, gluten-free bag 80 g
FRIT RAVICH baked lentil chips, perfect for dipping, gluten-free bag 80 g
2,60
2,39
(29,88 € / Kg)
FRIT RAVICH oven-baked lentil chips salt & pepper flavour, gluten-free bag 80 g
2,60
2,39
(29,88 € / Kg)
AVECREM Beef stock 8 cubes case 100 g
1,05
1
(10 € / Kg)
EL CORTE INGLES artichoke hearts 15-20 pieces flask 160 drained weight g
4,20
4,15
(25,94 € / Kg)

EL CORTE INGLES artichoke hearts 15-20 pieces flask 160 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,77 €
3 units cost 8,30 €(17,29 € / Kg)
BONDUELLE Sweetcorn with no added sugar 3-pack tins 140 g
3,59
3,49
(8,31 € / Kg)

BONDUELLE Sweetcorn with no added sugar 3-pack tins 140 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,33 €
3 units cost 6,98 €(5,54 € / Kg)
BONDUELLE Sprouts 3-pack tins 90 drained weight g
3,49
3,45
(12,78 € / Kg)

BONDUELLE Sprouts 3-pack tins 90 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,30 €
3 units cost 6,90 €(8,52 € / Kg)

Speak now…