General food

Language
Help

22 products

CLEMENTE JACQUES ground chipotle peppers bottle 220 g
4,49
3,91
(17,77 € / Kg)
CLEMENTE JACQUES chipotle chilis in sauce tin 105 drained weight g
3,75
3,45
(32,86 € / Kg)
CLEMENTE JACQUES ground Jalapeño chillies bottle 220 g
4,25
3,91
(17,77 € / Kg)
BUENO red mole paste cup 245 g
8,29
7,13
(29,10 € / Kg)
BUENO red mole in a sauce 5 portions container 540 g
6,75
6,21
(11,50 € / Kg)
CAMPOFRIO Vegalia vegetarian pizza with roasted vegetables and mature cheese container 360 g
3,29
2,99
(8,31 € / Kg)

CAMPOFRIO Vegalia vegetarian pizza with roasted vegetables and mature cheese container 360 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,99 €
3 units cost 5,98 €(5,54 € / Kg)
CAMPOFRIO Vegalia vegetarian pizza with goat's cheese and roasted onion container 360 g
3,29
2,99
(8,31 € / Kg)

CAMPOFRIO Vegalia vegetarian pizza with goat's cheese and roasted onion container 360 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,99 €
3 units cost 5,98 €(5,54 € / Kg)
CAMPOFRIO Vegalia barbecue vegetarian pizza container 360 g
3,29
2,99
(8,31 € / Kg)

CAMPOFRIO Vegalia barbecue vegetarian pizza container 360 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,99 €
3 units cost 5,98 €(5,54 € / Kg)
GVTARRA chickpeas with carrot and chard, gluten-free flask 360 g
2,75
2,65
(7,36 € / Kg)

GVTARRA chickpeas with carrot and chard, gluten-free flask 360 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,77 €
3 units cost 5,30 €(4,91 € / Kg)
GVTARRA De Primero lentils with carrot and leek flask 360 g
2,75
2,65
(7,36 € / Kg)

GVTARRA De Primero lentils with carrot and leek flask 360 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,77 €
3 units cost 5,30 €(4,91 € / Kg)
GVTARRA white beans with leeks, courgette and carrots flask 360 g
2,75
2,65
(7,36 € / Kg)

GVTARRA white beans with leeks, courgette and carrots flask 360 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,77 €
3 units cost 5,30 €(4,91 € / Kg)
BULL'S EYE original barbecue sauce can 355 g
4,05
3,95
(11,13 € / Kg)

BULL'S EYE original barbecue sauce can 355 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,98 €
2 units cost 5,93 €(8,35 € / Kg)
ASTURIANA béchamel sauce gluten-free 3-pack cartons 200 ml
3,15
2,50
(12,50 € / Litre)
AVECREM Beef stock 8 cubes case 100 g
1,05
1
(10 € / Kg)
EL CORTE INGLES artichoke hearts 15-20 pieces flask 160 drained weight g
4,20
4,15
(25,94 € / Kg)

EL CORTE INGLES artichoke hearts 15-20 pieces flask 160 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,77 €
3 units cost 8,30 €(17,29 € / Kg)
GVTARRA Premium French green beans cut into medium sized pieces flask 350 drained weight g
4,15
4,09
(11,69 € / Kg)

GVTARRA Premium French green beans cut into medium sized pieces flask 350 drained weight g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,05 €
2 units cost 6,14 €(8,76 € / Kg)
GVTARRA premium natural spinach flask 425 drained weight g
3,99
3,79
(8,92 € / Kg)

GVTARRA premium natural spinach flask 425 drained weight g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,90 €
2 units cost 5,69 €(6,69 € / Kg)
GVTARRA whole potatoes flask 450 drained weight g
3,89
3,79
(8,42 € / Kg)

GVTARRA whole potatoes flask 450 drained weight g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,90 €
2 units cost 5,69 €(6,32 € / Kg)
BORGES balsamic vinegar reduction from Modena container 250 g
3,53
3,46
(13,84 € / Kg)

BORGES balsamic vinegar reduction from Modena container 250 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,31 €
3 units cost 6,92 €(9,23 € / Kg)
BORGES apple balsamic vinegar reduction container 250 g
3,53
3,46
(13,84 € / Kg)

BORGES apple balsamic vinegar reduction container 250 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,31 €
3 units cost 6,92 €(9,23 € / Kg)
BORGES Raspberry balsamic vinegar reduction container 250 g
3,53
3,46
(13,84 € / Kg)

BORGES Raspberry balsamic vinegar reduction container 250 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,31 €
3 units cost 6,92 €(9,23 € / Kg)
BORGES crema balsámico de trufa sin azúcares añadidos container 250 g
3,53
3,46
(13,84 € / Kg)

BORGES crema balsámico de trufa sin azúcares añadidos container 250 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,31 €
3 units cost 6,92 €(9,23 € / Kg)

Speak now…