General food

Language
Help

112 products

ALHEMA DE QUEILES organic extra virgin olive oil tin 500 ml
9,09
(18,18 € / Litre)
CASA LOSITO nero di sepia spaghetti packet 250 g
2,97
(11,88 € / Kg)
ANETO No. 0 noodle container 400 g
2,59
(6,48 € / Kg)
ANETO letters container 400 g
2,59
(6,48 € / Kg)
ANETO shark container 400 g
2,59
(6,48 € / Kg)
CASA LOSITO multicoloured pasta bows bag 250 g
4,40
(17,60 € / Kg)
CASA LOSITO organic pasta in the shape of coloured numbers packet 250 g
5,21
(20,84 € / Kg)
CASA TARRADELLAS dough for round thin crust pizzas with olive oil container 260 g
1,59
(6,12 € / Kg)
CASA TARRADELLAS rectangular thin crust family pizza dough with olive oil container 400 g
2,09
(5,22 € / Kg)
CASA TARRADELLAS round pizza dough with 5 seeds & cereals and olive oil container 260 g with quinoa, chia, buckwheat, poppy and spelt
1,59
(6,12 € / Kg)
CASA TARRADELLAS Round puff pastry container 260 g
1,59
(6,12 € / Kg)
CASA TARRADELLAS square pasty dough container 230 g
1,59
(6,91 € / Kg)
CASA TARRADELLAS chicken pâté jar 125 g
1,35
(10,80 € / Kg)
CASA TARRADELLAS Pork live pâté with fine herbs flask 125 g
1,35
(10,80 € / Kg)
CASA TARRADELLAS Pork liver pâté with pepper flask 125 g
1,35
(10,80 € / Kg)
CASA TARRADELLAS Iberian pork liver pâté flask 125 g
1,49
(11,92 € / Kg)
CASA TARRADELLAS ham pâté flask 125 g
1,35
(10,80 € / Kg)
CASA TARRADELLAS Country pork liver pâté flask 125 g
1,35
(10,80 € / Kg)
CASA TARRADELLAS Pork liver pâté with fine herbs + peppery pork liver pâté 2-pack flask 125 g
2,39
(9,56 € / Kg)
CASA TARRADELLAS Chicken pâté + tuna pâté 2-pack flask 125 drained weight g
1,99
(7,96 € / Kg)
CASA TARRADELLAS salmon pâté flask 125 drained weight g
1,49
(11,92 € / Kg)
CASA TARRADELLAS tuna pâté flask 125 drained weight g
1,49
(11,92 € / Kg)
CASA TARRADELLAS black and green olive pâté, gluten-free flask 125 g
1,69
(13,52 € / Kg)
GVTARRA cooked chickpeas flask 400 drained weight g
2,20
(3,93 € / Kg)

GVTARRA cooked chickpeas flask 400 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,47 €
3 units cost 4,40 €(2,62 € / Kg)

Speak now…