General food

Language
Help

75 products

GAROFALO Organic wholegrain fusilli packet 500 g
2,77
(5,54 € / Kg)

GAROFALO Organic wholegrain fusilli packet 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,39 €
2 units cost 4,16 €(4,16 € / Kg)
GAROFALO Organic wholegrain penne ziti rigate packet 500 g
2,77
(5,54 € / Kg)

GAROFALO Organic wholegrain penne ziti rigate packet 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,39 €
2 units cost 4,16 €(4,16 € / Kg)
GAROFALO lumaconi container 500 g
3,24
(6,48 € / Kg)

GAROFALO lumaconi container 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,62 €
2 units cost 4,86 €(4,86 € / Kg)
GAROFALO papardelle nest packet 500 g
3,24
(6,48 € / Kg)

GAROFALO papardelle nest packet 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,62 €
2 units cost 4,86 €(4,86 € / Kg)
GAROFALO fusilli lunghi No. 12-5 packet 500 g
3,24
(6,48 € / Kg)

GAROFALO fusilli lunghi No. 12-5 packet 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,62 €
2 units cost 4,86 €(4,86 € / Kg)
GAROFALO Fusillone packet 500 g
3,24
(6,48 € / Kg)

GAROFALO Fusillone packet 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,62 €
2 units cost 4,86 €(4,86 € / Kg)
GAROFALO rigatoni N.35 Gragnano pasta PGI container 500 g
1,87
(3,74 € / Kg)

GAROFALO rigatoni N.35 Gragnano pasta PGI container 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,94 €
2 units cost 2,81 €(2,81 € / Kg)
GAROFALO fresh pasta ravioli stuffed with ricotta, spinach and lemon 2 servings 230 g package
3,39
(14,74 € / Kg)

GAROFALO fresh pasta ravioli stuffed with ricotta, spinach and lemon 2 servings 230 g package

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,26 €
3 units cost 6,78 €(9,83 € / Kg)
GAROFALO fresh pasta mezzelune filled with porcini mushrooms and truffle 2 servings container 230 g
3,39
(14,74 € / Kg)

GAROFALO fresh pasta mezzelune filled with porcini mushrooms and truffle 2 servings container 230 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,26 €
3 units cost 6,78 €(9,83 € / Kg)
GAROFALO fresh pasta mezzelune filled with prosciutto di Parma and Parmigiano Reggiano 2 servings container 230 g
3,39
(14,74 € / Kg)
GAROFALO fresh pasta mezzelune filled with beef and merlot 2 servings container 230 g
3,39
(14,74 € / Kg)

GAROFALO fresh pasta mezzelune filled with beef and merlot 2 servings container 230 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,26 €
3 units cost 6,78 €(9,83 € / Kg)
GAROFALO fresh pasta ravioli filled with pumpkin 2 servings container 230 g
3,39
(14,74 € / Kg)

GAROFALO fresh pasta ravioli filled with pumpkin 2 servings container 230 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,26 €
3 units cost 6,78 €(9,83 € / Kg)
GAROFALO fresh pasta cappellaci w/ chantarelle mushrooms, porcini mushrooms, Grana Padano cheese 2 servings 230 g package
3,74
(16,26 € / Kg)
BO DE DEBO fried ham and cheese parcels container 270 g
5,99
(22,19 € / Kg)
CABO DE PEÑAS Biscay-style cod tin 70 g
3,65
(52,14 € / Kg)
GAROFALO Parmesan sauce flask 340 g
4,99
(14,68 € / Kg)
GAROFALO pesto alla Genovese jar 175 g
3,79
(21,66 € / Kg)

GAROFALO pesto alla Genovese jar 175 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,90 €
2 units cost 5,69 €(16,24 € / Kg)
GAROFALO Bolognese sauce flask 340 g
5,15
(15,15 € / Kg)

GAROFALO Bolognese sauce flask 340 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,58 €
2 units cost 7,73 €(11,36 € / Kg)
GAROFALO Neapolitan sauce flask 340 g
4,65
(13,68 € / Kg)

GAROFALO Neapolitan sauce flask 340 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,33 €
2 units cost 6,98 €(10,26 € / Kg)
ALTESSE ranch dressing bottle 450 ml
5,99
(13,87 € / Litre)
AZUCARERA white sugar packet 1 kg
1,10
(1,10 € / Kg)
AZUCARERA wholegrain brown cane sugar carton 800 g
1,88
(2,35 € / Kg)
AZUCARERA white sugar bag 1,5 kg
1,65
(1,10 € / Kg)
AZUCARERA white sugar carton 800 g
1,59
(1,99 € / Kg)

Speak now…