General food

Language
Help

10 products

CARBONELL Mild 0.4º olive oil bottle 1 l
6,99
(6,99 € / Litre)

CARBONELL Mild 0.4º olive oil bottle 1 l

3for2
When you buy 3, each unit costs . 4,66 €
3 units cost 13,98 €(4,66 € / Litre)
CARBONELL 1º intense olive oil bottle 1 l
6,99
(6,99 € / Litre)

CARBONELL 1º intense olive oil bottle 1 l

3for2
When you buy 3, each unit costs . 4,66 €
3 units cost 13,98 €(4,66 € / Litre)
CARBONELL 100% Arbequina extra virgin olive oil bottle 1 l
8,30
(8,30 € / Litre)

CARBONELL 100% Arbequina extra virgin olive oil bottle 1 l

3for2
When you buy 3, each unit costs . 5,53 €
3 units cost 16,60 €(5,53 € / Litre)
CARBONELL 100% Picual extra virgin olive oil bottle 1 l
8,30
(8,30 € / Litre)

CARBONELL 100% Picual extra virgin olive oil bottle 1 l

3for2
When you buy 3, each unit costs . 5,53 €
3 units cost 16,60 €(5,53 € / Litre)
CARBONELL 100% Hojiblanca extra virgin olive oil bottle 1 l
8,30
(8,30 € / Litre)

CARBONELL 100% Hojiblanca extra virgin olive oil bottle 1 l

3for2
When you buy 3, each unit costs . 5,53 €
3 units cost 16,60 €(5,53 € / Litre)
BUITONI rectangular puff pastry dough container 230 g
1,99
(8,65 € / Kg)

BUITONI rectangular puff pastry dough container 230 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,33 €
3 units cost 3,98 €(5,77 € / Kg)
BUITONI Round crust pastry container 230 g
2,45
(10,65 € / Kg)

BUITONI Round crust pastry container 230 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,63 €
3 units cost 4,90 €(7,10 € / Kg)
BUITONI Rectangular pasty dough container 280 g
2,95
(10,54 € / Kg)

BUITONI Rectangular pasty dough container 280 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,97 €
3 units cost 5,90 €(7,02 € / Kg)
BUITONI Round puff pastry container 230 g
1,99
(8,65 € / Kg)

BUITONI Round puff pastry container 230 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,33 €
3 units cost 3,98 €(5,77 € / Kg)
EL CORTE INGLES artichoke hearts 15-20 pieces flask 160 drained weight g
4,20
4,15
(25,94 € / Kg)

EL CORTE INGLES artichoke hearts 15-20 pieces flask 160 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,77 €
3 units cost 8,30 €(17,29 € / Kg)

Speak now…