General food

Language
Help

40 products

CARBONELL Mild 0.4º olive oil bottle 1 l
6,99
(6,99 € / Litre)

CARBONELL Mild 0.4º olive oil bottle 1 l

3for2
When you buy 3, each unit costs . 4,66 €
3 units cost 13,98 €(4,66 € / Litre)
CARBONELL Mild 0.4º olive oil carafe 3 l
16,95
(5,65 € / Litre)

CARBONELL Mild 0.4º olive oil carafe 3 l

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 8,48 €
2 units cost 25,43 €(4,24 € / Litre)
CARBONELL 1º intense olive oil bottle 1 l
6,99
(6,99 € / Litre)

CARBONELL 1º intense olive oil bottle 1 l

3for2
When you buy 3, each unit costs . 4,66 €
3 units cost 13,98 €(4,66 € / Litre)
CARBONELL 100% Arbequina extra virgin olive oil bottle 1 l
8,30
(8,30 € / Litre)

CARBONELL 100% Arbequina extra virgin olive oil bottle 1 l

3for2
When you buy 3, each unit costs . 5,53 €
3 units cost 16,60 €(5,53 € / Litre)
CARBONELL 100% Picual extra virgin olive oil bottle 1 l
8,30
(8,30 € / Litre)

CARBONELL 100% Picual extra virgin olive oil bottle 1 l

3for2
When you buy 3, each unit costs . 5,53 €
3 units cost 16,60 €(5,53 € / Litre)
CARBONELL 100% Hojiblanca extra virgin olive oil bottle 1 l
8,30
(8,30 € / Litre)

CARBONELL 100% Hojiblanca extra virgin olive oil bottle 1 l

3for2
When you buy 3, each unit costs . 5,53 €
3 units cost 16,60 €(5,53 € / Litre)
CARBONELL green olives stuffed with anchovies tin 150 drained weight g
2,47
(16,47 € / Kg)

CARBONELL green olives stuffed with anchovies tin 150 drained weight g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,74 €
2 units cost 3,21 €(10,70 € / Kg)
CARBONELL green olives stuffed with anchovy 3-pack tins 50 drained weight g
3,94
(26,27 € / Kg)

CARBONELL green olives stuffed with anchovy 3-pack tins 50 drained weight g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,18 €
2 units cost 5,12 €(17,07 € / Kg)
GVTARRA cooked chickpeas flask 400 drained weight g
2,20
(3,93 € / Kg)

GVTARRA cooked chickpeas flask 400 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,47 €
3 units cost 4,40 €(2,62 € / Kg)
GVTARRA cooked pardina lentils lactose-free flask 400 drained weight g
2,20
(3,93 € / Kg)

GVTARRA cooked pardina lentils lactose-free flask 400 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,47 €
3 units cost 4,40 €(2,62 € / Kg)
GVTARRA cooked white bean flask 400 drained weight g
2,20
(3,93 € / Kg)

GVTARRA cooked white bean flask 400 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,47 €
3 units cost 4,40 €(2,62 € / Kg)
GVTARRA chickpeas with carrot and chard, gluten-free flask 360 g
2,75
2,65
(7,36 € / Kg)

GVTARRA chickpeas with carrot and chard, gluten-free flask 360 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,77 €
3 units cost 5,30 €(4,91 € / Kg)
GVTARRA De Primero lentils with carrot and leek flask 360 g
2,75
2,65
(7,36 € / Kg)

GVTARRA De Primero lentils with carrot and leek flask 360 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,77 €
3 units cost 5,30 €(4,91 € / Kg)
GVTARRA white beans with leeks, courgette and carrots flask 360 g
2,75
2,65
(7,36 € / Kg)

GVTARRA white beans with leeks, courgette and carrots flask 360 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,77 €
3 units cost 5,30 €(4,91 € / Kg)
BORGES PIZARRO whole walnuts bag 130 g
3,56
(27,38 € / Kg)

BORGES PIZARRO whole walnuts bag 130 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,78 €
2 units cost 5,34 €(20,54 € / Kg)
BORGES PIZARRO walnuts with shell bag 500 g
6,11
(12,22 € / Kg)

BORGES PIZARRO walnuts with shell bag 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 3,06 €
2 units cost 9,17 €(9,17 € / Kg)
BORGES PIZARRO Marcona almonds bag 130 g
4,19
(32,23 € / Kg)

BORGES PIZARRO Marcona almonds bag 130 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,10 €
2 units cost 6,29 €(24,17 € / Kg)
BORGES PIZARRO roasted & salted pistachios bag 130 g
3,49
(26,85 € / Kg)

BORGES PIZARRO roasted & salted pistachios bag 130 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,75 €
2 units cost 5,24 €(20,13 € / Kg)
EAGLE Salted toasted pistachios bag 75 g
3,18
(42,40 € / Kg)

EAGLE Salted toasted pistachios bag 75 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,59 €
2 units cost 4,77 €(31,80 € / Kg)
BORGES barbecue corn bag 150 g
1,99
(13,27 € / Kg)

BORGES barbecue corn bag 150 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,33 €
3 units cost 3,98 €(8,84 € / Kg)
BORGES toasted & salted sunflower seeds bag 150 g
1,99
(13,27 € / Kg)

BORGES toasted & salted sunflower seeds bag 150 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,33 €
3 units cost 3,98 €(8,84 € / Kg)
BORGES barbecue mix bag 150 g
1,99
(13,27 € / Kg)

BORGES barbecue mix bag 150 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,33 €
3 units cost 3,98 €(8,84 € / Kg)
EAGLE roasted honey-nuts cocktail bag 75 g
3,04
(40,53 € / Kg)

EAGLE roasted honey-nuts cocktail bag 75 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,52 €
2 units cost 4,56 €(30,40 € / Kg)
BORGES pitted prunes bag 150 g
3,05
2,86
(19,07 € / Kg)

BORGES pitted prunes bag 150 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,91 €
3 units cost 5,72 €(12,71 € / Kg)

Speak now…