General food

Language
Help

26 products

GO-TAN rice noodles for soups and vegetables bag 250 g
3,29
(13,16 € / Kg)

GO-TAN rice noodles for soups and vegetables bag 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,65 €
2 units cost 4,94 €(9,87 € / Kg)
GO-TAN miehoen rice noodles packet 250 g
2,99
(11,96 € / Kg)

GO-TAN miehoen rice noodles packet 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,50 €
2 units cost 4,49 €(8,97 € / Kg)
GO-TAN Stick noodles packet 250 g
3,19
2,99
(11,96 € / Kg)

GO-TAN Stick noodles packet 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,50 €
2 units cost 4,49 €(8,97 € / Kg)
GO-TAN prawn crackers bag 50 g
2,05
1,95
(39 € / Kg)

GO-TAN prawn crackers bag 50 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,98 €
2 units cost 2,93 €(29,25 € / Kg)
GO-TAN sriracha Mayo sauce bottle 215 ml
3,69
(17,16 € / Litre)

GO-TAN sriracha Mayo sauce bottle 215 ml

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,85 €
2 units cost 5,54 €(12,87 € / Litre)
GO-TAN Sriracha hot chili sauce bottle 215 ml
3,85
(17,91 € / Litre)

GO-TAN Sriracha hot chili sauce bottle 215 ml

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,93 €
2 units cost 5,78 €(13,43 € / Litre)
GO-TAN sweet chilli sauce container 270 ml
4,19
3,99
(18,56 € / Litre)

GO-TAN sweet chilli sauce container 270 ml

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2 €
2 units cost 5,99 €(13,92 € / Litre)
CARBONELL Mild 0.4º olive oil carafe 3 l
16,95
(5,65 € / Litre)

CARBONELL Mild 0.4º olive oil carafe 3 l

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 8,48 €
2 units cost 25,43 €(4,24 € / Litre)
CARBONELL green olives stuffed with anchovies tin 150 drained weight g
2,47
(16,47 € / Kg)

CARBONELL green olives stuffed with anchovies tin 150 drained weight g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,74 €
2 units cost 3,21 €(10,70 € / Kg)
CARBONELL green olives stuffed with anchovy 3-pack tins 50 drained weight g
3,94
(26,27 € / Kg)

CARBONELL green olives stuffed with anchovy 3-pack tins 50 drained weight g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,18 €
2 units cost 5,12 €(17,07 € / Kg)
GALLINA BLANCA Homemade sautéed tomato and onions, gluten-free flask 325 g
2,35
2,25
(6,92 € / Kg)

GALLINA BLANCA Homemade sautéed tomato and onions, gluten-free flask 325 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,13 €
2 units cost 3,38 €(5,19 € / Kg)
GALLINA BLANCA Homemade vegetable ratatouille, gluten-free flask 325 g
2,40
(7,38 € / Kg)

GALLINA BLANCA Homemade vegetable ratatouille, gluten-free flask 325 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,20 €
2 units cost 3,60 €(5,54 € / Kg)
GALLINA BLANCA Homemade sautéed tomato and vegetables, gluten-free flask 325 g
2,49
(7,66 € / Kg)

GALLINA BLANCA Homemade sautéed tomato and vegetables, gluten-free flask 325 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,25 €
2 units cost 3,74 €(5,75 € / Kg)
GALLINA BLANCA Homemade fried tomato sauce, gluten-free flask 325 g
2,45
2,39
(7,35 € / Kg)

GALLINA BLANCA Homemade fried tomato sauce, gluten-free flask 325 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,20 €
2 units cost 3,59 €(5,52 € / Kg)
CALVE Home-style flavour mayonnaise flask 430 ml
2,39
(5,56 € / Litre)

CALVE Home-style flavour mayonnaise flask 430 ml

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,20 €
2 units cost 3,59 €(4,17 € / Litre)
CALVE Home-style flavour mayonnaise flask 210 ml
1,75
(8,41 € / Litre)

CALVE Home-style flavour mayonnaise flask 210 ml

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,88 €
2 units cost 2,63 €(6,31 € / Litre)
CALVE Mild and creamy mayonnaise for Olivier salad container 450 ml
3,59
(7,98 € / Litre)

CALVE Mild and creamy mayonnaise for Olivier salad container 450 ml

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,80 €
2 units cost 5,39 €(5,98 € / Litre)
CALVE Homemade-style mayonnaise economy pack flask 650 ml
3,45
(5,36 € / Kg)

CALVE Homemade-style mayonnaise economy pack flask 650 ml

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,73 €
2 units cost 5,18 €(4,02 € / Kg)
CALVE Top-down homemade flavour mayonnaise container 430 ml
2,59
(6,07 € / Litre)

CALVE Top-down homemade flavour mayonnaise container 430 ml

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,30 €
2 units cost 3,89 €(4,55 € / Litre)
BORGES PIZARRO whole walnuts bag 130 g
3,56
(27,38 € / Kg)

BORGES PIZARRO whole walnuts bag 130 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,78 €
2 units cost 5,34 €(20,54 € / Kg)
BORGES PIZARRO walnuts with shell bag 500 g
6,11
(12,22 € / Kg)

BORGES PIZARRO walnuts with shell bag 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 3,06 €
2 units cost 9,17 €(9,17 € / Kg)
BORGES PIZARRO Marcona almonds bag 130 g
4,19
(32,23 € / Kg)

BORGES PIZARRO Marcona almonds bag 130 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,10 €
2 units cost 6,29 €(24,17 € / Kg)
BORGES PIZARRO roasted & salted pistachios bag 130 g
3,49
(26,85 € / Kg)

BORGES PIZARRO roasted & salted pistachios bag 130 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,75 €
2 units cost 5,24 €(20,13 € / Kg)
EAGLE Salted toasted pistachios bag 75 g
3,18
(42,40 € / Kg)

EAGLE Salted toasted pistachios bag 75 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,59 €
2 units cost 4,77 €(31,80 € / Kg)

Speak now…