General food

Language
Help

128 products

COREN organic eggs case 6 units
2,95
(5,90 € / Dozen)
COREN free-range eggs size M category A case 12 units
4,29
(4,29 € / Dozen)
COREN free-range eggs size M category A case 6 units
2,29
(4,58 € / Dozen)
CHOVI Fresh guacamole sauce container 180 g
2,30
(12,78 € / Kg)
CHOVI Fresh spicy guacamole sauce container 180 g
2,30
(12,78 € / Kg)
BORGES Arbequina extra virgin olive oil bottle 750 ml
7,99
6,79
(9,05 € / Litre)
AMANIDA marinated kalamata black olives jar 315 drained weight g
7,65
(24,29 € / Kg)
AMANIDA spicy pitted green olives jar 240 drained weight g
7,65
(31,88 € / Kg)
AMANIDA aceituna verde aliñada jar 315 drained weight g
7,65
(24,29 € / Kg)
AMANIDA cocktail jar 275 drained weight g
7,65
(27,82 € / Kg)
AMANIDA White garlic jar 340 drained weight g
7,65
(22,50 € / Kg)
ANETO No. 0 noodle container 400 g
2,59
(6,48 € / Kg)
ANETO letters container 400 g
2,59
(6,48 € / Kg)
ANETO shark container 400 g
2,59
(6,48 € / Kg)
COREN Iberian pork liver pâté 2-pack tins 78 g
2,50
(16,03 € / Kg)
COREN Iberian pork liver pâté with Pedro Ximénez 2-pack tins 78 g
3,10
(19,87 € / Kg)
COREN Iberian pork and truffle liver pâté 2-pack tins 78 g
3,10
(19,87 € / Kg)
COREN Iberian pork liver pâté with green pepper 2-pack tins 78 g
3,10
(19,87 € / Kg)
TOPLIDER mini-sandwiches 6-pack container 250 g
6,30
(25,20 € / Kg)
TOPLIDER 10 fresh bites tray 450 g
11,75
(26,11 € / Kg)
TOPLIDER sandwiches without crust 6-pack container 375 g
9,45
(25,20 € / Kg)
TOPLIDER vegetable salmon sandwich container 200 g
4,20
4,10
(20,50 € / Kg)

TOPLIDER vegetable salmon sandwich container 200 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,23 €
2 units cost 5,33 €(13,33 € / Kg)
TOPLIDER Bacon and cheese sandwich piece 180 g
3,75
3,65
(20,28 € / Kg)

TOPLIDER Bacon and cheese sandwich piece 180 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,10 €
2 units cost 4,75 €(13,18 € / Kg)
TOPLIDER crab sandwich container 180 g
3,75
3,65
(20,28 € / Kg)

TOPLIDER crab sandwich container 180 g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,10 €
2 units cost 4,75 €(13,18 € / Kg)

Speak now…