General food

Language
Help

20 products

GAROFALO fresh pasta ravioli stuffed with ricotta, spinach and lemon 2 servings 230 g package
3,39
(14,74 € / Kg)
GAROFALO fresh pasta mezzelune filled with porcini mushrooms and truffle 2 servings container 230 g
3,39
(14,74 € / Kg)
GAROFALO fresh pasta mezzelune filled with prosciutto di Parma and Parmigiano Reggiano 2 servings container 230 g
3,39
(14,74 € / Kg)
GAROFALO fresh pasta mezzelune filled with beef and merlot 2 servings container 230 g
3,39
(14,74 € / Kg)
GAROFALO fresh pasta ravioli filled with pumpkin 2 servings container 230 g
3,39
(14,74 € / Kg)
GAROFALO fresh pasta cappellaci w/ chantarelle mushrooms, porcini mushrooms, Grana Padano cheese 2 servings 230 g package
3,74
(16,26 € / Kg)
BO DE DEBO fried ham and cheese parcels container 270 g
5,99
(22,19 € / Kg)
CASA MAS Meat lasagne 1 portion container 440 g
3,76
(8,55 € / Kg)
CASA MAS macaroni alla bolognese 1 portion container 280 g
3,37
(12,04 € / Kg)
CASA MAS noodles alla carbonara 1 portions container 280 g
3,32
(11,86 € / Kg)
CASA MAS 1 serving of meat cannelloni container 350 g
4,48
(12,80 € / Kg)
CASA MAS ham croquettes 2 portions container 280 g
4,69
(16,75 € / Kg)
CASA MAS home-made style croquettes 2 portions container 280 g
4,69
(16,75 € / Kg)
CASA MAS vegetarian potato omelette with caramelised onion gluten-free container 650 g
CASA MAS Stewed meatballs 2 portions container 550 g
6,14
(11,16 € / Kg)
CASA MAS cold tuna pie 1 portion container 260 g
3,46
(13,31 € / Kg)
ASTURIANA béchamel sauce gluten-free 3-pack cartons 200 ml
3,15
2,50
(12,50 € / Litre)
BORGES barbecue corn bag 150 g
1,99
(13,27 € / Kg)

BORGES barbecue corn bag 150 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,33 €
3 units cost 3,98 €(8,84 € / Kg)
BORGES toasted & salted sunflower seeds bag 150 g
1,99
(13,27 € / Kg)

BORGES toasted & salted sunflower seeds bag 150 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,33 €
3 units cost 3,98 €(8,84 € / Kg)
BORGES barbecue mix bag 150 g
1,99
(13,27 € / Kg)

BORGES barbecue mix bag 150 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,33 €
3 units cost 3,98 €(8,84 € / Kg)

Speak now…