General food

Language
Help

151 products

BORGES Arbequina extra virgin olive oil bottle 750 ml
7,99
(10,65 € / Litre)
EL LAGAR DEL SOTO Organic 100% manzanilla cacereña extra virgin olive oil tin 500 ml
7,42
(14,84 € / Litre)
ANETO No. 0 noodle container 400 g
2,59
(6,48 € / Kg)
ANETO letters container 400 g
2,59
(6,48 € / Kg)
ANETO shark container 400 g
2,59
(6,48 € / Kg)
BO DE DEBO fried ham and cheese parcels container 270 g
5,99
(22,19 € / Kg)
ALBO Galician stock gluten-free tin 425 drained weight g
3,19
(7,51 € / Kg)
CASA MAS Meat lasagne 1 portion container 440 g
3,76
(8,55 € / Kg)
CASA MAS macaroni alla bolognese 1 portion container 280 g
3,37
(12,04 € / Kg)
CASA MAS noodles alla carbonara 1 portions container 280 g
3,32
(11,86 € / Kg)
CASA MAS 1 serving of meat cannelloni container 350 g
4,48
(12,80 € / Kg)
CASA MAS ham croquettes 2 portions container 280 g
4,69
(16,75 € / Kg)
CASA MAS home-made style croquettes 2 portions container 280 g
4,69
(16,75 € / Kg)
CASA MAS vegetarian potato omelette with caramelised onion gluten-free container 650 g
ALBO Fabada Asturiana bean stew, gluten-free tin 425 g
3,29
(7,74 € / Kg)
ALBO traditional stew gluten-free tin 425 g
3,79
(8,92 € / Kg)
ALBO lentils with chorizo gluten-free tin 425 g
2,75
(6,47 € / Kg)
ALBO alubias con mejillones sin gluten tin 425 g
3,69
(8,68 € / Kg)
CASA MAS Stewed meatballs 2 portions container 550 g
6,14
(11,16 € / Kg)
CASA MAS cold tuna pie 1 portion container 260 g
3,46
(13,31 € / Kg)
BORGES loose walnuts bag 225 g
4,57
(20,31 € / Kg)
BORGES PIZARRO whole walnuts bag 130 g
3,56
(27,38 € / Kg)

BORGES PIZARRO whole walnuts bag 130 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,78 €
2 units cost 5,34 €(20,54 € / Kg)
BORGES PIZARRO walnuts with shell bag 500 g
6,11
(12,22 € / Kg)

BORGES PIZARRO walnuts with shell bag 500 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 3,06 €
2 units cost 9,17 €(9,17 € / Kg)
BORGES PIZARRO Marcona almonds bag 130 g
4,19
(32,23 € / Kg)

BORGES PIZARRO Marcona almonds bag 130 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,10 €
2 units cost 6,29 €(24,17 € / Kg)

Speak now…