General food

Language
Help

30 products

GALLINA BLANCA 100% natural homestyle chicken stock container 1 l
2,35
2,29
(2,29 € / Litre)

GALLINA BLANCA 100% natural homestyle chicken stock container 1 l

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,15 €
2 units cost 3,44 €(1,72 € / Litre)
GALLINA BLANCA 100% natural homestyle cocido stock container 1 l
2,35
2,29
(2,29 € / Litre)

GALLINA BLANCA 100% natural homestyle cocido stock container 1 l

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,15 €
2 units cost 3,44 €(1,72 € / Litre)
GALLINA BLANCA 100% natural home made chicken stock, low in salt container 1 l
2,35
2,29
(2,29 € / Litre)

GALLINA BLANCA 100% natural home made chicken stock, low in salt container 1 l

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,15 €
2 units cost 3,44 €(1,72 € / Litre)
GALLINA BLANCA 100% natural home-style chicken stock and 8 vegetables gluten-free container 1 l
2,35
2,29
(2,29 € / Litre)

GALLINA BLANCA 100% natural home-style chicken stock and 8 vegetables gluten-free container 1 l

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,15 €
2 units cost 3,44 €(1,72 € / Litre)
GALLINA BLANCA 100% natural homestyle vegetable stock container 1 l
2,35
2,29
(2,29 € / Litre)

GALLINA BLANCA 100% natural homestyle vegetable stock container 1 l

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,15 €
2 units cost 3,44 €(1,72 € / Litre)
GALLINA BLANCA fumet rockfish and shellfish stock container 1 l
3,55
(3,55 € / Litre)

GALLINA BLANCA fumet rockfish and shellfish stock container 1 l

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,78 €
2 units cost 5,33 €(2,66 € / Litre)
GALLINA BLANCA 100% natural homestyle fish stock, gluten-free container 1 l
2,35
2,29
(2,29 € / Litre)

GALLINA BLANCA 100% natural homestyle fish stock, gluten-free container 1 l

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,15 €
2 units cost 3,44 €(1,72 € / Litre)
GALLINA BLANCA Easy seafood stock for paella, gluten-free container 1 l
3,55
3,45
(3,45 € / Litre)

GALLINA BLANCA Easy seafood stock for paella, gluten-free container 1 l

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,73 €
2 units cost 5,18 €(2,59 € / Litre)
GALLINA BLANCA Easy seafood fideuá stock gluten-free container 1 l
3,55
3,45
(3,45 € / Litre)

GALLINA BLANCA Easy seafood fideuá stock gluten-free container 1 l

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,73 €
2 units cost 5,18 €(2,59 € / Litre)
BAJAMAR Premium thick white asparagus PGI Navarra 6-8 pieces flask 205 drained weight g
6,89
(33,61 € / Kg)

BAJAMAR Premium thick white asparagus PGI Navarra 6-8 pieces flask 205 drained weight g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 3,45 €
2 units cost 10,34 €(25,21 € / Kg)
BAJAMAR white asparagus 6-12 units flask 205 drained weight g
4,15
(20,24 € / Kg)

BAJAMAR white asparagus 6-12 units flask 205 drained weight g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,08 €
2 units cost 6,23 €(15,18 € / Kg)
BAJAMAR white asparagus 5-8 spears flask 325 drained weight g
7,55
(23,23 € / Kg)

BAJAMAR white asparagus 5-8 spears flask 325 drained weight g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 3,78 €
2 units cost 11,33 €(17,42 € / Kg)
BAJAMAR Premium extra thick white asparagus PGI Navarra 5 pieces tin 250 drained weight g
10,95
(43,80 € / Kg)

BAJAMAR Premium extra thick white asparagus PGI Navarra 5 pieces tin 250 drained weight g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 5,48 €
2 units cost 16,43 €(32,85 € / Kg)
BAJAMAR Premium very thick white asparagus PGI Navarra 10-12 pieces flask 325 drained weight g
13,75
(42,31 € / Kg)

BAJAMAR Premium very thick white asparagus PGI Navarra 10-12 pieces flask 325 drained weight g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 6,88 €
2 units cost 20,63 €(31,73 € / Kg)
BAJAMAR short white asparagus 6-12 units flask 110 drained weight g
4,35
(39,55 € / Kg)

BAJAMAR short white asparagus 6-12 units flask 110 drained weight g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,18 €
2 units cost 6,53 €(29,66 € / Kg)
BAJAMAR Medium asparagus tips flask 110 drained weight g
2,95
(26,82 € / Kg)

BAJAMAR Medium asparagus tips flask 110 drained weight g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,48 €
2 units cost 4,43 €(20,11 € / Kg)
BAJAMAR extra-thick asparagus spears flask 110 drained weight g
5,20
(47,27 € / Kg)

BAJAMAR extra-thick asparagus spears flask 110 drained weight g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,60 €
2 units cost 7,80 €(35,45 € / Kg)
BAJAMAR thick white asparagus tips PGI Navarra flask 110 drained weight g
6,75
(61,36 € / Kg)

BAJAMAR thick white asparagus tips PGI Navarra flask 110 drained weight g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 3,38 €
2 units cost 10,13 €(46,02 € / Kg)
BAJAMAR Whole fire-roasted Piquillo peppers from Navarre flask 200 drained weight g
5,85
(29,25 € / Kg)

BAJAMAR Whole fire-roasted Piquillo peppers from Navarre flask 200 drained weight g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,93 €
2 units cost 8,78 €(21,94 € / Kg)
BAJAMAR Piquillo peppers from Navarra in chunks with roasted garlic flask 280 drained weight g
3,59
(12,82 € / Kg)

BAJAMAR Piquillo peppers from Navarra in chunks with roasted garlic flask 280 drained weight g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,80 €
2 units cost 5,39 €(9,62 € / Kg)
BAJAMAR roast pepper in strips flask 185 g
2,59
(14 € / Kg)

BAJAMAR roast pepper in strips flask 185 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,30 €
2 units cost 3,89 €(10,50 € / Kg)
GVTARRA Julienne green beans flask 350 drained weight g
3,15
(9 € / Kg)

GVTARRA Julienne green beans flask 350 drained weight g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,95 €
2 units cost 4,10 €(5,85 € / Kg)
GVTARRA Premium flat green beans cut into pieces flask 350 drained weight g
3,49
(9,97 € / Kg)

GVTARRA Premium flat green beans cut into pieces flask 350 drained weight g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,05 €
2 units cost 4,54 €(6,48 € / Kg)
GVTARRA Premium French green beans cut into medium sized pieces flask 350 drained weight g
4,15
(11,86 € / Kg)

GVTARRA Premium French green beans cut into medium sized pieces flask 350 drained weight g

2nd-70%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,25 €
2 units cost 5,40 €(7,71 € / Kg)

Speak now…