General food

Language
Help

37 products

GVTARRA cooked chickpeas flask 400 drained weight g
2,20
(3,93 € / Kg)

GVTARRA cooked chickpeas flask 400 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,47 €
3 units cost 4,40 €(2,62 € / Kg)
GVTARRA cooked pardina lentils lactose-free flask 400 drained weight g
2,20
(3,93 € / Kg)

GVTARRA cooked pardina lentils lactose-free flask 400 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,47 €
3 units cost 4,40 €(2,62 € / Kg)
GVTARRA cooked white bean flask 400 drained weight g
2,20
(3,93 € / Kg)

GVTARRA cooked white bean flask 400 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,47 €
3 units cost 4,40 €(2,62 € / Kg)
CAMPOFRIO Pizza & Salsa ham and cheese pizza with mozzarella cheese sauce container 360 g
2,99
(8,31 € / Kg)

CAMPOFRIO Pizza & Salsa ham and cheese pizza with mozzarella cheese sauce container 360 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,99 €
3 units cost 5,98 €(5,54 € / Kg)
CAMPOFRIO Pizza & Salsa barbecue meat, mozzarella and pepper pizza with barbecue sauce container 410 g
2,99
(7,29 € / Kg)

CAMPOFRIO Pizza & Salsa barbecue meat, mozzarella and pepper pizza with barbecue sauce container 410 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,99 €
3 units cost 5,98 €(4,86 € / Kg)
CAMPOFRIO Pizza & Salsa 5-cheese pizza with gouda, cheddar, mozzarella and emmental with semi-mature cheese sauce package 365 g
2,99
(8,19 € / Kg)
CAMPOFRIO Pizza & Sauce roast chicken pizza with honey-mustard sauce container 355 g
2,99
(8,42 € / Kg)

CAMPOFRIO Pizza & Sauce roast chicken pizza with honey-mustard sauce container 355 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,99 €
3 units cost 5,98 €(5,62 € / Kg)
CAMPOFRIO Pizza & Sauce bacon and cheese carbonara pizza with carbonara sauce container 360 g
2,99
(8,31 € / Kg)

CAMPOFRIO Pizza & Sauce bacon and cheese carbonara pizza with carbonara sauce container 360 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,99 €
3 units cost 5,98 €(5,54 € / Kg)
CAMPOFRIO Vegalia vegetarian pizza with roasted vegetables and mature cheese container 360 g
3,29
2,99
(8,31 € / Kg)

CAMPOFRIO Vegalia vegetarian pizza with roasted vegetables and mature cheese container 360 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,99 €
3 units cost 5,98 €(5,54 € / Kg)
CAMPOFRIO Pizza & Sauce pizza barbecue chicken with Kansas barbecue sauce container 400 g
2,99
(7,48 € / Kg)

CAMPOFRIO Pizza & Sauce pizza barbecue chicken with Kansas barbecue sauce container 400 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,99 €
3 units cost 5,98 €(4,98 € / Kg)
CAMPOFRIO Vegalia vegetarian pizza with goat's cheese and roasted onion container 360 g
3,29
2,99
(8,31 € / Kg)

CAMPOFRIO Vegalia vegetarian pizza with goat's cheese and roasted onion container 360 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,99 €
3 units cost 5,98 €(5,54 € / Kg)
CAMPOFRIO Pizza & Salsa Mexican pizza with chipotle sauce container 400 g
2,99
(7,48 € / Kg)

CAMPOFRIO Pizza & Salsa Mexican pizza with chipotle sauce container 400 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,99 €
3 units cost 5,98 €(4,98 € / Kg)
CAMPOFRIO Vegalia barbecue vegetarian pizza container 360 g
3,29
2,99
(8,31 € / Kg)

CAMPOFRIO Vegalia barbecue vegetarian pizza container 360 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,99 €
3 units cost 5,98 €(5,54 € / Kg)
GVTARRA chickpeas with carrot and chard, gluten-free flask 360 g
2,75
2,65
(7,36 € / Kg)

GVTARRA chickpeas with carrot and chard, gluten-free flask 360 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,77 €
3 units cost 5,30 €(4,91 € / Kg)
GVTARRA De Primero lentils with carrot and leek flask 360 g
2,75
2,65
(7,36 € / Kg)

GVTARRA De Primero lentils with carrot and leek flask 360 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,77 €
3 units cost 5,30 €(4,91 € / Kg)
GVTARRA white beans with leeks, courgette and carrots flask 360 g
2,75
2,65
(7,36 € / Kg)

GVTARRA white beans with leeks, courgette and carrots flask 360 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 1,77 €
3 units cost 5,30 €(4,91 € / Kg)
ALBO Yellowfin tuna in extra virgin olive oil 6-pack tin 48 drained weight g
11,85
(41,15 € / Kg)

ALBO Yellowfin tuna in extra virgin olive oil 6-pack tin 48 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 7,90 €
3 units cost 23,70 €(27,43 € / Kg)
ALBO yellowfin tuna in olive oil 6- pack tins 48 drained weight g
10,95
(38,02 € / Kg)

ALBO yellowfin tuna in olive oil 6- pack tins 48 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 7,30 €
3 units cost 21,90 €(25,35 € / Kg)
ALBO yellowfin tuna in olive oil 3-pack tin 67 drained weight g
7,59
(28,32 € / Kg)

ALBO yellowfin tuna in olive oil 3-pack tin 67 drained weight g + 1 can free

3for2
When you buy 3, each unit costs . 5,06 €
3 units cost 15,18 €(18,88 € / Kg)
ALBO white tuna in extra virgin olive oil 3-pack tins 67 drained weight g
7,95
(39,55 € / Kg)

ALBO white tuna in extra virgin olive oil 3-pack tins 67 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 5,30 €
3 units cost 15,90 €(26,37 € / Kg)
ALBO white tuna in extra virgin olive oil low salt 3-pack tins 67 drained weight g
7,95
(39,55 € / Kg)

ALBO white tuna in extra virgin olive oil low salt 3-pack tins 67 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 5,30 €
3 units cost 15,90 €(26,37 € / Kg)
ALBO yellowfin tuna in olive oil 3-pack tins 67 drained weight g
7,59
(37,76 € / Kg)

ALBO yellowfin tuna in olive oil 3-pack tins 67 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 5,06 €
3 units cost 15,18 €(25,17 € / Kg)
ALBO white tuna in extra virgin olive oil tin 82 drained weight g
3,83
(46,71 € / Kg)

ALBO white tuna in extra virgin olive oil tin 82 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,55 €
3 units cost 7,66 €(31,14 € / Kg)
ALBO yellowfin tuna in olive oil tin 82 drained weight g
3,56
(43,41 € / Kg)

ALBO yellowfin tuna in olive oil tin 82 drained weight g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,37 €
3 units cost 7,12 €(28,94 € / Kg)

Speak now…