International food

  1. Mexican and Tex-Mex food
  2. Tex-Mex and Mexican salsa
  3. Oriental food
  4. Oriental sauces
  5. Latin American food
Language
Help

¿Sabes qué significa el certificado de producto ecológico?

Descúbrelo aquí

28 products

LA BROCHE Fun roll chicken and 2 cheeses wraps 2-pack container 275 g
2,80
(10,18 € / Kg)
LA BROCHE Fun Roll barbecued meat wraps with bacon 2-pack container 260 g
2,80
(10,77 € / Kg)
LA BROCHE Fun Roll Mexican fajitas with chicken filling, mixed peppers, melted cheeses and Tex Mex sauce 2 x 250 g package
3,39
(13,56 € / Kg)
SANTA MARIA Organic super soft omelette bag 320 g
5,91
(18,47 € / Kg)
OH MY MEAL Wrap meat burrito container 240 g
3,60
(15 € / Kg)
LA CARLOTEÑA Mexican fajitas with chicken container 230 g includes 4 fajitas
4,15
(18,04 € / Kg)
SURINVER fajita mix tub 230 g
1,99
1,49
(6,48 € / Kg)
CHOVI Fresh guacamole sauce container 180 g
2,30
(12,78 € / Kg)
TA-TUNG spring rolls 4-pack container 280 g
3,89
(13,89 € / Kg)

TA-TUNG spring rolls 4-pack container 280 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,95 €
2 units cost 5,84 €(10,42 € / Kg)
TA-TUNG chicken gyozas 5-pack container 144 g
3,95
(27,43 € / Kg)

TA-TUNG chicken gyozas 5-pack container 144 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,98 €
2 units cost 5,93 €(20,57 € / Kg)
TA-TUNG 3 delights wok fried rice container 250 g
3,50
(14 € / Kg)

TA-TUNG 3 delights wok fried rice container 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,75 €
2 units cost 5,25 €(10,50 € / Kg)
TA-TUNG beef gyozas 5-pack container 144 g
3,95
(27,43 € / Kg)

TA-TUNG beef gyozas 5-pack container 144 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,98 €
2 units cost 5,93 €(20,57 € / Kg)
TA-TUNG Stir-fried noodles container 250 g
3,50
(14 € / Kg)

TA-TUNG Stir-fried noodles container 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,75 €
2 units cost 5,25 €(10,50 € / Kg)
TA-TUNG vegetable gyoza 5-pack container 144 g
3,95
(27,43 € / Kg)

TA-TUNG vegetable gyoza 5-pack container 144 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,98 €
2 units cost 5,93 €(20,57 € / Kg)
TA-TUNG mini spring rolls + sweet & sour sauce container 140 g
2,85
(20,36 € / Kg)

TA-TUNG mini spring rolls + sweet & sour sauce container 140 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,43 €
2 units cost 4,28 €(15,27 € / Kg)
TA-TUNG prawn gyozas 5-pack container 170 g
4,15
3,95
(23,24 € / Kg)

TA-TUNG prawn gyozas 5-pack container 170 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,98 €
2 units cost 5,93 €(17,43 € / Kg)
TA-TUNG ham and cheese rolls 4-pack container 240 g
4,99
(20,79 € / Kg)

TA-TUNG ham and cheese rolls 4-pack container 240 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,50 €
2 units cost 7,49 €(15,59 € / Kg)
TA-TUNG prawn hakao 4-pack container 127 g
4,29
(33,78 € / Kg)

TA-TUNG prawn hakao 4-pack container 127 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,15 €
2 units cost 6,44 €(25,33 € / Kg)
TA-TUNG yakisoba with chicken container 250 g
4,09
(16,36 € / Kg)

TA-TUNG yakisoba with chicken container 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,05 €
2 units cost 6,14 €(12,27 € / Kg)
TA-TUNG 4-cheese rolls 4-pack container 240 g
4,99
(20,79 € / Kg)

TA-TUNG 4-cheese rolls 4-pack container 240 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,50 €
2 units cost 7,49 €(15,59 € / Kg)
TA-TUNG chicken teriyaki with rice container 250 g
3,85
(15,40 € / Kg)

TA-TUNG chicken teriyaki with rice container 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,93 €
2 units cost 5,78 €(11,55 € / Kg)
TA-TUNG beef nem 5-pack container 160 g
4,19
3,99
(24,94 € / Kg)

TA-TUNG beef nem 5-pack container 160 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2 €
2 units cost 5,99 €(18,70 € / Kg)
TA-TUNG vegetable nem 5-pack container 160 g
4,19
3,99
(24,94 € / Kg)

TA-TUNG vegetable nem 5-pack container 160 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2 €
2 units cost 5,99 €(18,70 € / Kg)
TA-TUNG Original 3 delights fried rice container 250 g
3,50
(14 € / Kg)

TA-TUNG Original 3 delights fried rice container 250 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,75 €
2 units cost 5,25 €(10,50 € / Kg)

Speak now…